Niestety, ta okazja już wygasła
Planetplus 5% Cashback na Booking.com
107° Zakończono

Planetplus 5% Cashback na Booking.com

45
lut 22.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dzisiaj w Planetplus 5% Cashback na Booking.com; 2,5% MediaMarkt; 4%Pyszne, 12zł MKcafe.
Ja skorzystam z tytułowej oferty. Ostatnio ponad 100zł zwrotu mi zaakceptowali
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

45 Komentarzy
lokoloko22/02/2019 11:50

Komentarz usuniętyNie lepiej zasilić własne nowe konto na bookingu z założonego pod to e-maila niż Twoje ?
Wczoraj rezerwowałem na hotels.com - przez shoop.de jest 12% cashback do soboty. Ważne by nie zapisywać się do rewards program na hotels.com bo wtedy nie ma cashbacku.
Edit: do niedzieli jednak. 24.02.
Edytowane przez: "vakl" lut 22.
topcashback.com - 6%
lemoney.com - 9 % ( ale od 80$ i nigdy nie używałem, więc nie wiem jak z gwarancją wypłaty )
Edytowane przez: "Akiro" lut 22.
Akiro22/02/2019 11:53

Nie lepiej zasilić własne nowe konto na bookingu z założonego pod to e-m …Nie lepiej zasilić własne nowe konto na bookingu z założonego pod to e-maila niż Twoje ?


Lepiej ale liczy na tych co się nie znają...

Edit: chociaż ktoś ostatnio pisał że program poleceń dla nowych kont już nie działa więc trzeba mieć swoje stare dwa konta.
Edytowane przez: "KUKIdb" lut 22.
KUKIdb22/02/2019 12:09

Lepiej ale liczy na tych co się nie znają...Edit: chociaż ktoś ostatnio pis …Lepiej ale liczy na tych co się nie znają...Edit: chociaż ktoś ostatnio pisał że program poleceń dla nowych kont już nie działa więc trzeba mieć swoje stare dwa konta.Dlaczego dwa?
lokoloko29 min

Komentarz usuniętyale wieś
Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie bezpośrednio do ośrodka - ze 20% taniej jak nic, minimum.
Uśmiechnięta22/02/2019 12:11

Dlaczego dwa?


Bo kasę dostaje polecający i polecany po 50zl więc jak masz żonę/mamę/tatę czy kogoś z kim możesz takie coś zrobić to jesteście po 50 do przodu a tak oddajesz 50zl temu kto ci dal link
Czy ktoś może wie co się stało z cashbackiem z amazonu? Chciałem dzisiaj zgłosić transakcję na Planet plus i nie ma tam już amazonu.
Nathan_Drake22/02/2019 12:15

Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie …Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie bezpośrednio do ośrodka - ze 20% taniej jak nic, minimum.


jak spisz u grażyny to pewnie tak jest, spróbuj z hotelem sieciowym
KUKIdb3 min

Bo kasę dostaje polecający i polecany po 50zl więc jak masz żonę/mamę/tatę …Bo kasę dostaje polecający i polecany po 50zl więc jak masz żonę/mamę/tatę czy kogoś z kim możesz takie coś zrobić to jesteście po 50 do przodu a tak oddajesz 50zl temu kto ci dal linkRaz próbowałam skorzystać z programu poleceń, ale polecany chyba musi mieć nowe konto (na nowy e-mail)? Bo poleciłam staremu i napisało po jakimś czasie, że warunki niespełnione.
@Nathan_Drake Nie zawsze. Nie raz i nie dwa to właśnie przez booking miałem po 20-30%, zwłaszcza na noclegi "last minute" z trasy. Na początku lutego miałem taką sytuację. Znalazłem nocleg przez booking, bo wygodnie, podjeżdżam pod hotel, a tam 30€ na pokoju więcej. Pani "nic nie mogła zrobić z ceną", zarezerwowałem pokój przy niej przez apkę...


@JurekS Wyłączyli tymczasowo. Ma niby wrócić. Zgłosić transakcję oczywiście możesz nadal.
Nathan_Drake22/02/2019 12:15

Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie …Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie bezpośrednio do ośrodka - ze 20% taniej jak nic, minimum.


Gonwo prawda Panie majster aczkolwiek tacy też na pewno są. Suma sumarum warto spróbować najpierw bezpośrednio zapytać o cenę
Kaban3 min

@Nathan_Drake Nie zawsze. Nie raz i nie dwa to właśnie przez booking m …@Nathan_Drake Nie zawsze. Nie raz i nie dwa to właśnie przez booking miałem po 20-30%, zwłaszcza na noclegi "last minute" z trasy. Na początku lutego miałem taką sytuację. Znalazłem nocleg przez booking, bo wygodnie, podjeżdżam pod hotel, a tam 30€ na pokoju więcej. Pani "nic nie mogła zrobić z ceną", zarezerwowałem pokój przy niej przez apkę[email protected] Wyłączyli tymczasowo. Ma niby wrócić. Zgłosić transakcję oczywiście możesz nadal.


Jak mogę to zrobić? Zakupy robiłem przedwczoraj kiedy cashback jeszcze był.
Nathan_Drake2 min

Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie …Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie bezpośrednio do ośrodka - ze 20% taniej jak nic, minimum.Zależy. Kiedyś np. rezerwowałam przez booking - ta sama cena ze śniadaniem, co na stronie pensjonatu bez śniadania. Plus drobny Cashback z planetplus.
Nathan_Drake32 min

Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie …Podziwiam tych, którzy rezerwują przez booking. Ten sam pokój po telefonie bezpośrednio do ośrodka - ze 20% taniej jak nic, minimum.


W Polsce możesz sobie dzwonić, ale zaplanuj podróż np. po Azji (na miejscu też znajdziesz, ale jak schodzisz po 2 dniach z trekkingu to jednak wolisz odpocząć niż dalej łazić i szukać nawet taniej)
Kaban30 min

@JurekS tak jak wcześniej https://planetplus.com/amazon-zasady-akcji


Dzięki bardzo. Wysłałem zgłoszenie. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
Kurde właśnie w weekend myślę zarezerwować wakacje jakieś, może w Osada Śnieżka w Karpaczu i rozkminiam jak to zamówić żeby najtaniej wyszło.....
KUKIdb22/02/2019 12:19

Bo kasę dostaje polecający i polecany po 50zl więc jak masz żonę/mamę/tatę …Bo kasę dostaje polecający i polecany po 50zl więc jak masz żonę/mamę/tatę czy kogoś z kim możesz takie coś zrobić to jesteście po 50 do przodu a tak oddajesz 50zl temu kto ci dal link


ale ten program już został zakończony, na nowych założonych kontach nie wygenerujesz linku polecającego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst