Niestety, ta okazja już wygasła
Plakietki ekologiczne Umweltzone ekologia EURO 4 Dekra
-3° Zakończono

Plakietki ekologiczne Umweltzone ekologia EURO 4 Dekra

34,50złAllegro Okazje
25
-3° Zakończono
Plakietki ekologiczne Umweltzone ekologia EURO 4 Dekra
kwi 13. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Nalepkę ekologiczną może uzyskać pojazd nie starszy niż rocznik 1993 dla silników benzynowych oraz 1997 dla silników diesel.
Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe
25 Komentarzy
To regularna cena, poza "oficjalnymi" serwisami. Kupowałem kilka miesięcy temu za około 35zł z kurierem UPS.
a czy taka naklejka pisana markerem jest legalna?
piotr.witekkwi 13. 2017

a czy taka naklejka pisana markerem jest legalna?


Tak. Sam mam taką z rejestracją wpisaną markerem.
a one mają jakiś hologram czy coś? bo może sobie da radę na ploterze machnąć taką taniej? przez szybę i tak jej nie zmacają
Silnik Diesla o ile spełnia normy spalania.
A co to za promocja?? Pompowanie jakiejś firemki.

Proszę allegro.pl/pla…tml


To jest firma, która funkcjonuje na przejściu Zgorzelec-Jędrzychowice..
I o? Taniej??
saperqkwi 13. 2017

Silnik Diesla o ile spełnia normy spalania.Kabankwi 13. 2017

To regularna cena, poza "oficjalnymi" serwisami. Kupowałem kilka miesięcy t …To regularna cena, poza "oficjalnymi" serwisami. Kupowałem kilka miesięcy temu za około 35zł z kurierem UPS.


na oficjalnej stronie aktualnie koszt to 80-90zł z wysyłką.
piotr.witekkwi 13. 2017

a czy taka naklejka pisana markerem jest legalna?


te naklejki to sciema ale trzeba je mieć...choć jak jej się nie ma to na szczęście nie widziałem jeszcze żadnego mandatu...tylko za fotoradar ale i to jest tam o wiele tańsze niż w Polandi vs niemcy
sivokwi 13. 2017

a one mają jakiś hologram czy coś? bo może sobie da radę na ploterze mach …a one mają jakiś hologram czy coś? bo może sobie da radę na ploterze machnąć taką taniej? przez szybę i tak jej nie zmacająteż o tym myślałem
Furio13/04/2017 08:33

A co to za promocja?? Pompowanie jakiejś firemki.Proszę h …A co to za promocja?? Pompowanie jakiejś firemki.Proszę http://allegro.pl/plakietki-ekologiczne-umweltzone-kurier-ups-tanio-i5843977341.htmlTo jest firma, która funkcjonuje na przejściu Zgorzelec-Jędrzychowice.. I o? Taniej??


Taniej o 11 groszy. Za to firma z tej okazji ma tansza wysylke bo list polecony za 5 zl. Ta ktora Ty podajesz ma paczkomat InPost za 7,99 zl - stad roznica cenowa.
Akurat trochę tą branżę znam - kupujesz umwelta? Kupuj z NIEMIECKĄ fakturą/rachunkiem. TYLE!
Furiokwi 13. 2017

Akurat trochę tą branżę znam - kupujesz umwelta? Kupuj z NIEMIECKĄ fakt …Akurat trochę tą branżę znam - kupujesz umwelta? Kupuj z NIEMIECKĄ fakturą/rachunkiem. TYLE!


nie przesadzaj aż tak...Dekra też jest w Polsce i od ręki u nich za 80-90zł masz taką nalepkę.
Polska faktura jest gorsza od szwabskiej?
Furio13/04/2017 08:33

A co to za promocja?? Pompowanie jakiejś firemki.Proszę h …A co to za promocja?? Pompowanie jakiejś firemki.Proszę http://allegro.pl/plakietki-ekologiczne-umweltzone-kurier-ups-tanio-i5843977341.htmlTo jest firma, która funkcjonuje na przejściu Zgorzelec-Jędrzychowice.. I o? Taniej??


"firemki"- one zasilają to Państwo więc odnoś się do nich z szacunkiem
Niestety urzędnicy o nie nie dbają a wręcz je niszczą...takie cyrki tylko w Polsce...Oczywiście można się cieszyć bo w innych krajach mają gorzej człowiek się podbudowuję na czyimś nieszczęściu
no1geek13/04/2017 08:54

Taniej o 11 groszy. Za to firma z tej okazji ma tansza wysylke bo list …Taniej o 11 groszy. Za to firma z tej okazji ma tansza wysylke bo list polecony za 5 zl. Ta ktora Ty podajesz ma paczkomat InPost za 7,99 zl - stad roznica cenowa.

Ale zwrot gratis jak ci nie przypasują. A tak to komu oddasz? Listonoszowi?
LisPromocji13/04/2017 09:20

"firemki"- one zasilają to Państwo więc odnoś się do nich z szacunkiem (po …"firemki"- one zasilają to Państwo więc odnoś się do nich z szacunkiem Niestety urzędnicy o nie nie dbają a wręcz je niszczą...takie cyrki tylko w Polsce...Oczywiście można się cieszyć bo w innych krajach mają gorzej człowiek się podbudowuję na czyimś nieszczęściu


Sam mam firemkę To wiem. Pracowałem dla niemieckiej firmy z branży moto - mój szef dzwonił do POLSKI, bo zobaczył w sprzedaży tanio umwelty (broń boże do żadnej z wymienionych) - co usłyszał - ile Pan chce to Panu wydrukujemy.. Nie neguję uczciwości reklamowanych firm - dzielę się tym, co usłyszałem.. PS - akurat jedni i drudzy sprzedają oryginały...

@LisPromocji W oficjalnej sprzedaży w niemczech, w praktycznie dowolnym ASO sprzedają za 5€.
Furiokwi 13. 2017

Sam mam firemkę To wiem. Pracowałem dla niemieckiej firmy z branży mo …Sam mam firemkę To wiem. Pracowałem dla niemieckiej firmy z branży moto - mój szef dzwonił do POLSKI, bo zobaczył w sprzedaży tanio umwelty (broń boże do żadnej z wymienionych) - co usłyszał - ile Pan chce to Panu wydrukujemy.. Nie neguję uczciwości reklamowanych firm - dzielę się tym, co usłyszałem.. PS - akurat jedni i drudzy sprzedają oryginały...


te nalepki to ściema i dobry biznes a tu cena jest dobra...za granicą w De, chcą o wiele więcej, więc warto być przezornym.
@Kaban -osie, czy twoja naklejka jest Oryginal, Oryginalna czy może tylko Orginalna? No i czy ma wstawkę DEKRA, hologram lub coś co wyróżnia ją na tle innych, prócz rejestracji?
Kabankwi 13. 2017

@LisPromocji W oficjalnej sprzedaży w niemczech, w praktycznie dowolnym …@LisPromocji W oficjalnej sprzedaży w niemczech, w praktycznie dowolnym ASO sprzedają za 5€.


tak 5€ za samą nalepkę.
Za samą nalepkę
Za samą, jedną, jedyną tylko nalepkę...+ przegląd(XX€)
Kupowałem - bez przeglądu, 5€ zainkasowali, dowód rejestracyjny obejrzeli (nie pamiętam, czy kserowali) i naklejkę wydali.
pmuchkwi 13. 2017

Kupowałem - bez przeglądu, 5€ zainkasowali, dowód rejestracyjny obejrzeli ( …Kupowałem - bez przeglądu, 5€ zainkasowali, dowód rejestracyjny obejrzeli (nie pamiętam, czy kserowali) i naklejkę wydali.


kiedy to było?
Ja rok temu na kilku stacjach byłem i chcieli mi przegląd zrobić.
Przejeżdżałem kilka razy obok Dekry w De ale olałem temat i jeździłem bez nakleji...i tak przez pół roku przejeździłem w ów miejscach.
Auto na PL blachach, gólf czyTery, popular w tdi 1.9.
Slyszałem też ze na stacjach benzynowych/paliw można nabyć taką naklejkę za 4-5 łełro.
Niestety ile ludzi tyle wersji ceny tej naklejki.

Idea wlepki słuszna ale i chora.

W Niemczech ta nalepka kosztuje 5-10euro wiec nie widzę sensu kupowania jej w Polsce za 40-80zl.
Tak jak napisał @Kaban w Niemczech na KAŻDEJ stacji diagnostycznej która ma tuv, decre wystarczy przedstawić dowód rejestracyjny i masz naklejke za 5-6 euro. Zieloną dla aut; 1993+ benzyna i 1997+ diesel, reszta pomarańczową/żółtą - zawsze kłócę się o kolor, ale nie ważne... I tak; kiedy wjedziesz do Niemiec nie potrzebujesz tej naklejki, natomiast prawie 100% miast, miasteczek i wsi przy wjezdzie ma znak Umwelt, albo Unwelt Zone co znaczy, że możesz wjechać mając naklejkę zieloną. Oczywiście możesz też wjechać bez naklejki i szansa na mandat jest minimalna, a jak już to 30-40 euro.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst