Płacąc mastercard - zbierasz punkty! WYMIENIAJ JE NA NAGRODY

Płacąc mastercard - zbierasz punkty! WYMIENIAJ JE NA NAGRODY

2
paź 31.
ttps://bezcennechwile.mastercard.pl/katalog-celow

198495.jpg
Płacisz za zakupy (każde!*) kartą Mastercard i na Twoim koncie zbierają się punkty, które wymieniasz na nagrody. Nagrody różne, przeróżniaste.
Od kuponów do sklepów np. Wólczanka, Diverse, Decathlon, RTV Euro AGD po cegiełki na WOŚP, WWF, WFP, przez Darmowe miesiące w HBO GO, słuchawki, głośniki, bilety na koncerty.

Nagrody są zmienne - co jakiś czas wpadają kolejne - nie ma limitu nagród noooo... jedynym ograniczeniem są TWOJE PUNKCIKI

Wielokrotnie korzystałam z darmowych biletów do Cinema City (ta oferta się nie zmienia)

Wystarczy zarejestrować kartę na stronie bezcennechwile.mastercard.pl

*"Każde 5 zł wydane u partnera programu to od 2 do 8 punktów.

Każde 50 zł opłacone kartą Mastercard w dowolnym miejscu w Polsce to 1 punkt. Każde 50 zł wydane w restauracjach, barach, kawiarniach i punktach gastronomicznych w Polsce to 5 punktów.

Z wyłączeniem: wypłat z bankomatów oraz doładowań portfeli elektronicznych (takich jak: Revolut, Curve, Monzo, DiPocket, TransferWise i innych)."


Miłego zbierania!
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

2 Komentarze
„Każde 50 zł opłacone kartą Mastercard w dowolnym miejscu w Polsce to 1 punkt” - to jest marketingowy bullshit. Dali taką możliwość żeby móc się pochwalić, że premiują każdą płatność. W rzeczywistości opłaca się płacić tylko u partnerów, bo inaczej trzeba byłoby wydać dziesiątki tysięcy by zdobyć jakąkolwiek nagrodę.
CiekawskiGeorge12/11/2019 09:48

„Każde 50 zł opłacone kartą Mastercard w dowolnym miejscu w Polsce to 1 pun …„Każde 50 zł opłacone kartą Mastercard w dowolnym miejscu w Polsce to 1 punkt” - to jest marketingowy bullshit. Dali taką możliwość żeby móc się pochwalić, że premiują każdą płatność. W rzeczywistości opłaca się płacić tylko u partnerów, bo inaczej trzeba byłoby wydać dziesiątki tysięcy by zdobyć jakąkolwiek nagrodę.


nie zwracam uwagi, które sklepy to partnerzy a juz nieraz udało mi się odebrać nagrody przy czym nie szastam hajsem jak leci
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst