Pizzaportal 3x10zł
169°Zakończono

Pizzaportal 3x10zł

6
sty 11. 2017
Poleć PizzaPortal znajomym i odbierz dla siebie trzy kupony 10 zł

Zamów za min. 20 zł z 5% kodem: POLECAJ na PizzaPortal.pl, by otrzymać od nas rabat 15% dla swoich znajomych, którzy jeszcze nie zamawiali przez PizzaPortal.

Przekaż kod 15% znajomemu, a za każdą nową osobę, która złoży z nim zamówienie, otrzymasz od nas rabat o wartości 10 zł. Maksymalnie możesz zyskać aż trzy kody rabatowe o wartości 10 zł. Jeden rabat za jednego znajomego, który nie korzystał wcześniej z usług PizzaPortal.pl.


Regulaminu nie widzę ;/
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

6 Komentarzy
Przestały mi się podobać te promocje... ostatnio żeby dostać sensowny rabat, trzeba było zamówić 3x w ciągu tego samego tygodnia, w bardzo krótkim czasie. Teraz to już nawet lecą czymś na zasadzie reflinków i trzeba samemu zamówić + znajomi też muszą coś kupić.
busangwa_murzynskasty 11. 2017

Przestały mi się podobać te promocje... ostatnio żeby dostać sensowny raba …Przestały mi się podobać te promocje... ostatnio żeby dostać sensowny rabat, trzeba było zamówić 3x w ciągu tego samego tygodnia, w bardzo krótkim czasie. Teraz to już nawet lecą czymś na zasadzie reflinków i trzeba samemu zamówić + znajomi też muszą coś kupić.Bo na początku to była machina marketingowa żeby wypromować pizzaportal, a teraz to już zwykły sposób na zarobek. Tak samo jako uber, mytaxi i inni.
Na pyszne też już nic ciekawego nie dają, więc i tam ograniczyłem swoją aktywność.
Nie ma promocji, narzekanie. Jest promocja, narzekanie..
Nie musisz polecać, sam możesz zamówić i wyjdzie Ci: 5%, 3x 15% i 3x 10 zł...
sylwek94sty 11. 2017

Nie ma promocji, narzekanie. Jest promocja, narzekanie..Nie musisz …Nie ma promocji, narzekanie. Jest promocja, narzekanie..Nie musisz polecać, sam możesz zamówić i wyjdzie Ci: 5%, 3x 15% i 3x 10 zł...Tak, i za miesiąc +20 kg.
Dostał ktoś ten kod na -10zl ? Znajomy zamówił z mojego polecenia a ja kodu nie dostałem od kilku dni
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst