Niestety, ta okazja już wygasła
Pizza Papa John's 50% zniżki na całe zamówienie
185° Zakończono

Pizza Papa John's 50% zniżki na całe zamówienie

29,99zł59,98zł-50% Darmowa dostawa DarmowaPapa John's Okazje
kwi 15. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

OFERTA
Papa wraca z promocją 50% zniżki na całe zamówienie złożone online. Minimalna wartość zamówienia po zrabatowaniu to 29,99 zł.

WSKAZÓWKA
Moim zdaniem najlepszą opcją jest wzięcie pizzy XL np. Super Papa* za 52,99 zł (placek na 2/3 osoby) i do niej dobrać składniki, albo jakieś dodatki do zamówienia tak, aby cena wyjściowa przekroczyła 59,98 zł. Jeżeli ktoś lubi serowe brzegi to może wziąć tę pizzę w tym wariancie za 58,98 i do tego np. dobrać sos za 1,99, co da nam nieco ponad 60 zł

W standardzie do każdej pizzy dołączany jest sos pomidorowy gratis (a w zasadzie sosik).

DODATKOWO
Warto założyć konto Papa Bonus, które pozwala nam zbierać punkty za zamówienia składane online. Każde wydane dwa złote to jeden punkt. Za punkty można odebrać produkty np. pizzę lub napój przy kolejnym zamówieniu. Ważność punktów wynosi rok od ostatniego zamówienia.

UWAGA!
Na czas pandemii powiększone zostały strefy dostaw na prawie całą Warszawę, także warto sprawdzić, bo może już się łapiemy.

*Pizza Super Papa ma pośród składników włoskie kiełbaski. Zawierają one anyż (ledwo wyczuwalny, ale jak ktoś bardzo nie lubi, a ma wrażliwe kubki smakowe tak jak ja, to niestety potrafi on zepsuć całą pizzę). Każdy składnik można odjąć. Zamiana nie wchodzi w grę. Ja zawsze odejmuję te kiełbaski i pizza jest bardzo smaczna.
Aktualizacje społecznościowe
23 Komentarze
Prześlij Komentarz