Niestety, ta okazja już wygasła
Pizza donatello min 20% taniej biedronka
544° Zakończono

Pizza donatello min 20% taniej biedronka

6,39zł7,99zł-20%Biedronka Okazje
45
mar 14. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
PonySlaystation14/03/2018 23:50

Guseppe przynajmniej jakoś smakuje,ostatnio kupiłem te z biedronki i ja n …Guseppe przynajmniej jakoś smakuje,ostatnio kupiłem te z biedronki i ja nie wiem jak to można jeść i komukolwiek to smakuje,psu bym tego nie dał.


Bo twoje polaczkowe podniebienie jest przyzwyczajone do jedzenia grubego ciasta tylko żeby się nażreć jak rurkowiec. Nawet nazwy swojej podpizzy nie umiesz poprawnie napisać :/))))))))
4 sery
kurczak
Kurde ... Pizza Rodzinna z Pepperoni .. 600 gramów ...

samo ciasto to pewnie ok 200-250 gramów (może koszt to 1PLN?)
trzeba dać jakiś sos pomidorowy ... no tak ok 100-150 gramów (ile to może kosztować? ok 0,50-1pln? (pulpa z super pomidora? ;))
PEPPERONI ... no w domowych warunkach położyłbym ok 150-200 gramów tego mięcha ... tu też musi być ok 100-150 gramów ... w miarę ok pepperoni to od 30-40pln/kg czyli kolejne ok 3-5pln koszt .... no chyba, że to nie leżało nawet koło Pepperoni :/
jakieś tam pieczarki ... pewnie grosze ale ok 0,50 pln?
cebula???? tego się nie liczy ...wiadomo ... ale czy na pewno?? coś tam kosztuje
jakieś przyprawy? opakowanie? koszt dystrybucji? a gdzie marża????

Kur... CO TAM SIĘ ZNAJDUJE, że opłaca im się to sprzedawać za 8,49pln?

Ludzie!! sami sobie "klejcie" placki z czymkolwiek zamiast tego guana .. przynajmniej będziecie wiedzieli co żrecie za podobne pieniądze
45 Komentarzy
Takie powinny być regularne ceny
Supreme pewnie jeszcze nie będzie.
Najlepsza 4 sery, trzeba będzie zapasy zrobić :P
4 sery
kurczak
Kurczak
Lepsza niż Guseppe?
acer123mar 14. 2018

Lepsza niż Guseppe?


IMO, tak. Inny rodzaj ciasta, więc też ciężko porównać, ale w smaku wydaje mi się lepsza. Więcej składników ma. Giuseppe jest bardziej puszysta.
acer123mar 14. 2018

Lepsza niż Guseppe?


te pizze sa bardzo suche bez sosu i przypraw, co z tego ze maja wiecej skladników jak sa mało smaczne
Supreme i Kurczak są bdb, nigdy na promce jak były po 5.99 nie mogę trafić serów, a za pełną kwotę nie kupiłbym tej pizzy
kurczak jest bardzo smaczny, szynki nie polecam, jakaś niedobra ta ,,szynka"
acer12314/03/2018 23:06

Lepsza niż Guseppe?


Guseppe przynajmniej jakoś smakuje,ostatnio kupiłem te z biedronki i ja nie wiem jak to można jeść i komukolwiek to smakuje,psu bym tego nie dał.
PonySlaystation14/03/2018 23:50

Guseppe przynajmniej jakoś smakuje,ostatnio kupiłem te z biedronki i ja n …Guseppe przynajmniej jakoś smakuje,ostatnio kupiłem te z biedronki i ja nie wiem jak to można jeść i komukolwiek to smakuje,psu bym tego nie dał.


Bo twoje polaczkowe podniebienie jest przyzwyczajone do jedzenia grubego ciasta tylko żeby się nażreć jak rurkowiec. Nawet nazwy swojej podpizzy nie umiesz poprawnie napisać :/))))))))
Kurde ... Pizza Rodzinna z Pepperoni .. 600 gramów ...

samo ciasto to pewnie ok 200-250 gramów (może koszt to 1PLN?)
trzeba dać jakiś sos pomidorowy ... no tak ok 100-150 gramów (ile to może kosztować? ok 0,50-1pln? (pulpa z super pomidora? ;))
PEPPERONI ... no w domowych warunkach położyłbym ok 150-200 gramów tego mięcha ... tu też musi być ok 100-150 gramów ... w miarę ok pepperoni to od 30-40pln/kg czyli kolejne ok 3-5pln koszt .... no chyba, że to nie leżało nawet koło Pepperoni :/
jakieś tam pieczarki ... pewnie grosze ale ok 0,50 pln?
cebula???? tego się nie liczy ...wiadomo ... ale czy na pewno?? coś tam kosztuje
jakieś przyprawy? opakowanie? koszt dystrybucji? a gdzie marża????

Kur... CO TAM SIĘ ZNAJDUJE, że opłaca im się to sprzedawać za 8,49pln?

Ludzie!! sami sobie "klejcie" placki z czymkolwiek zamiast tego guana .. przynajmniej będziecie wiedzieli co żrecie za podobne pieniądze
And the chicks for free...
ketiow14/03/2018 23:56

Bo twoje polaczkowe podniebienie jest przyzwyczajone do jedzenia grubego …Bo twoje polaczkowe podniebienie jest przyzwyczajone do jedzenia grubego ciasta tylko żeby się nażreć jak rurkowiec. Nawet nazwy swojej podpizzy nie umiesz poprawnie napisać :/))))))))


Takim właśnie polaczkom jak ty wciska się takie gówno do jedzenia,wystarczy ładnie zapakować i już się ślinisz bo dodatkowo dali 20% zniżki na takie gówno.
z kurczakiem + majonez i wchodzi jak zła! 😋
PonySlaystationmar 15. 2018

Takim właśnie polaczkom jak ty wciska się takie gówno do jed …Takim właśnie polaczkom jak ty wciska się takie gówno do jedzenia,wystarczy ładnie zapakować i już się ślinisz bo dodatkowo dali 20% zniżki na takie gówno.


Wcześniej napisałeś że Guseppe jakoś smakuje więc jak byś się kolego nie starał nie wygrasz już tej dyskusji
Edytowane przez: "Paciak" mar 15. 2018
Mosak14/03/2018 23:59

Kurde ... Pizza Rodzinna z Pepperoni .. 600 gramów ...samo ciasto to …Kurde ... Pizza Rodzinna z Pepperoni .. 600 gramów ...samo ciasto to pewnie ok 200-250 gramów (może koszt to 1PLN?)trzeba dać jakiś sos pomidorowy ... no tak ok 100-150 gramów (ile to może kosztować? ok 0,50-1pln? (pulpa z super pomidora? ;))PEPPERONI ... no w domowych warunkach położyłbym ok 150-200 gramów tego mięcha ... tu też musi być ok 100-150 gramów ... w miarę ok pepperoni to od 30-40pln/kg czyli kolejne ok 3-5pln koszt .... no chyba, że to nie leżało nawet koło Pepperoni :/ jakieś tam pieczarki ... pewnie grosze ale ok 0,50 pln?cebula???? tego się nie liczy ...wiadomo ... ale czy na pewno?? coś tam kosztujejakieś przyprawy? opakowanie? koszt dystrybucji? a gdzie marża????Kur... CO TAM SIĘ ZNAJDUJE, że opłaca im się to sprzedawać za 8,49pln? Ludzie!! sami sobie "klejcie" placki z czymkolwiek zamiast tego guana .. przynajmniej będziecie wiedzieli co żrecie za podobne pieniądze


A pojęcie produkcji masowej ci coś mówi? Te kalkulacje są bezsensowne, bo ciasto wynosi ich koło 60gr (przy wadze koło 350g), pieczarki 20gr, pomidory 50gr, pepperoni max. 2zł, ser 50gr. Doliczając koszty produkcji, sól, cukier, oregano, drożdże, przebitka jest dwukrotna. Z pepperoni na tej pizzy poleciałeś mocno, 150gramów to około 30 sporych plasterków, tu jest nie więcej niż 50g.
W domu, z dobrej jakości składnikami jesteś w stanie zrobić 4pizze w cenie 30zł.
Edytowane przez: "ndgasyo" mar 15. 2018
PonySlaystation15/03/2018 00:42

Takim właśnie polaczkom jak ty wciska się takie gówno do jed …Takim właśnie polaczkom jak ty wciska się takie gówno do jedzenia,wystarczy ładnie zapakować i już się ślinisz bo dodatkowo dali 20% zniżki na takie gówno.


I mówi to typ, któremu to Giuseppe jakoś tam smakuje które tak swoją drogą jest jeszcze większym scierwem niż to tu w okazji
Hieh
Typowe polaczkowate hipokrytowanie
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst