Niestety, ta okazja już wygasła
"Pizza" Deliziosa Margherita za 2,50zł w Lidlu!
329° Zakończono

"Pizza" Deliziosa Margherita za 2,50zł w Lidlu!

26
wrz 27. 2018

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

4 "pizze" w Lidlu za 9,99zł czyli po 2,50zł za sztukę. Nie jadłem, produkt mrożony w bardo niskiej cenie więc pewnie bardziej podobna ta pizza do niż pizzy, ale wrzucam
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
potwierzam gunwo nie pizza
KulaSzpiegula19 min

To nie jest sama podstawa.. tam jest tez sos pomidorowy, ser, jakies …To nie jest sama podstawa.. tam jest tez sos pomidorowy, ser, jakies przyprawy.Do tego jest to opakowane, do tego ktos to musial przetransportowac, rozlozyc... jeszcze na tym zarobic.A nawet nie uwzglednilem tutaj kosztow wytworzenia tego cudnego produktu..Wiec jak widzisz na swoim przykladzie - to musi byc najgorszy shit jesli sa w stanie sprzedawac to po 2.5zł za sztuke, nie na zadnej promocji.



Pizza Margarita jest powszechnie uznawana za podstawę do prawie każdego rodzaju pizzy i też w tym kontekście użyłem tego słowa. Jak już pisałem. Zrobienie dobrego (na podstawie włoskiego przepisu) placka z serem, przyprawami i sosem (żebyś się nie czepiał) to wydatek rzędu około 1,25zł. Mówię tutaj oczywiście o domowym wykonaniu. Zatem jeśli przełożymy to na masową produkcję i uwzględnimy minimalną redukcję jakości w celu zwiększenia zysku to cena powinna spać co najmniej o połowę. Z tego wynika, że na opakowanie, transport i rozłożenie produktu przeznacza się 1,90zł. Do tego trzeba pamiętać, że tutaj mamy 1 opakowanie na 4 pizze czyli czas pakowania redukuje się 4 krotnie, a ilość użytego opakowania o połowę. Podsumowując. Zakładanie, że to shit, nie próbując jej, jest równoznaczne z stwierdzeniem, że ziemia jest płaska bo nigdy nie leciało się samolotem i nie widziało jej krzywizny.
guano jakich mało.
26 Komentarzy
potwierzam gunwo nie pizza
guano jakich mało.
Michju4 min

potwierzam gunwo nie pizza


Współczuję doświadczeń i dziękuję że się z nami podzieliłes ta wiadomością
Trzeba być odważnym, żeby jeść "pizzę" za 9,99 zł...
Dla mnie spoko, jak za tą cenę się opłaca
Margherita czyli właściwie samo ciasto. Jeśli się dorzuci jakieś składniki od siebie to pewnie nie będzie najgorsza. W innym wypadku tylko nie wiem czy z pizzy czy z kupującego
Edytowane przez: "JasonVoorhes906" wrz 27. 2018
Shamman10 min

Trzeba być odważnym, żeby jeść "pizzę" za 9,99 zł...


Ehm..to są cztery pizze za 9.99 zl więc nie pizzę za 9.99 zl tylko 2.50 zl.
Lepiej bułkę z serem i przypiec xD
jako podstawa/ciasto do pizzy jest całkiem ok (biorąc pod uwagę, że to mrożona) - wrzucam jakieś podstawowe składniki (salami, kukurydza, pieczarki, cebula ... ... ) i wychodzi nawet smaczna.
drathir27/09/2018 01:06

jako podstawa/ciasto do pizzy jest całkiem ok (biorąc pod uwagę, że to mro …jako podstawa/ciasto do pizzy jest całkiem ok (biorąc pod uwagę, że to mrożona) - wrzucam jakieś podstawowe składniki (salami, kukurydza, pieczarki, cebula ... ... ) i wychodzi nawet smaczna.


lepiej samemu zrobic większą ilość ciasta i zamrozić w porcjach. Gwarantuje że w smaku będzie dużo lepsze.
ewentualnie w Carrefourze sprzedają gotowe ciasto dobrej jakości na pizze nie mrożone
Edytowane przez: "Michju" wrz 27. 2018
Jeśli pizza to tylko od Dr. Oetker
ale te supreme sa bardzo dobre

1263476-Fd3Uy.jpg
Co prawda tej pizzy nie jadłem, więc nie mogę powiedzieć czy warto kupić. Zastanawia mnie jednak to, że wiele osób z góry zakłada, że pizza za 2,50zł jest nic nie warta. Samemu często przygotowuję podstawę pod pizzę i za około 10zł jestem wstanie zrobić 8 takich placków. Dziwi mnie zatem stwierdzenie, że jak coś jest tanie to musi być złe.
Andrzej_Mnich27/09/2018 12:16

Co prawda tej pizzy nie jadłem, więc nie mogę powiedzieć czy warto kupić. Z …Co prawda tej pizzy nie jadłem, więc nie mogę powiedzieć czy warto kupić. Zastanawia mnie jednak to, że wiele osób z góry zakłada, że pizza za 2,50zł jest nic nie warta. Samemu często przygotowuję podstawę pod pizzę i za około 10zł jestem wstanie zrobić 8 takich placków. Dziwi mnie zatem stwierdzenie, że jak coś jest tanie to musi być złe.


To nie jest sama podstawa.. tam jest tez sos pomidorowy, ser, jakies przyprawy.
Do tego jest to opakowane, do tego ktos to musial przetransportowac, rozlozyc... jeszcze na tym zarobic.
A nawet nie uwzglednilem tutaj kosztow wytworzenia tego cudnego produktu..

Wiec jak widzisz na swoim przykladzie - to musi byc najgorszy shit jesli sa w stanie sprzedawac to po 2.5zł za sztuke, nie na zadnej promocji.
KulaSzpiegula2 min

To nie jest sama podstawa.. tam jest tez sos pomidorowy, ser, jakies …To nie jest sama podstawa.. tam jest tez sos pomidorowy, ser, jakies przyprawy.Do tego jest to opakowane, do tego ktos to musial przetransportowac, rozlozyc... jeszcze na tym zarobic.A nawet nie uwzglednilem tutaj kosztow wytworzenia tego cudnego produktu..Wiec jak widzisz na swoim przykladzie - to musi byc najgorszy shit jesli sa w stanie sprzedawac to po 2.5zł za sztuke, nie na zadnej promocji.


Czy ja wiem. Giuseppe na promce wychodzi 5zł za sztukę, tutaj połowa, a wydaje mi się, że jest połowę mniejsza ta za 2,5zł
Charles321027/09/2018 12:24

Polecasz?


na grubym bardzo ciescie, bardzo smaczne ciasto, farsz nie spada, inna jakosc zupełnie
KulaSzpiegula19 min

To nie jest sama podstawa.. tam jest tez sos pomidorowy, ser, jakies …To nie jest sama podstawa.. tam jest tez sos pomidorowy, ser, jakies przyprawy.Do tego jest to opakowane, do tego ktos to musial przetransportowac, rozlozyc... jeszcze na tym zarobic.A nawet nie uwzglednilem tutaj kosztow wytworzenia tego cudnego produktu..Wiec jak widzisz na swoim przykladzie - to musi byc najgorszy shit jesli sa w stanie sprzedawac to po 2.5zł za sztuke, nie na zadnej promocji.



Pizza Margarita jest powszechnie uznawana za podstawę do prawie każdego rodzaju pizzy i też w tym kontekście użyłem tego słowa. Jak już pisałem. Zrobienie dobrego (na podstawie włoskiego przepisu) placka z serem, przyprawami i sosem (żebyś się nie czepiał) to wydatek rzędu około 1,25zł. Mówię tutaj oczywiście o domowym wykonaniu. Zatem jeśli przełożymy to na masową produkcję i uwzględnimy minimalną redukcję jakości w celu zwiększenia zysku to cena powinna spać co najmniej o połowę. Z tego wynika, że na opakowanie, transport i rozłożenie produktu przeznacza się 1,90zł. Do tego trzeba pamiętać, że tutaj mamy 1 opakowanie na 4 pizze czyli czas pakowania redukuje się 4 krotnie, a ilość użytego opakowania o połowę. Podsumowując. Zakładanie, że to shit, nie próbując jej, jest równoznaczne z stwierdzeniem, że ziemia jest płaska bo nigdy nie leciało się samolotem i nie widziało jej krzywizny.
Michju10 g, 48 min

lepiej samemu zrobic większą ilość ciasta i zamrozić w porcjach. Gwar …lepiej samemu zrobic większą ilość ciasta i zamrozić w porcjach. Gwarantuje że w smaku będzie dużo lepsze. ewentualnie w Carrefourze sprzedają gotowe ciasto dobrej jakości na pizze nie mrożone


Wiele rzeczy jet lepiej zrobić samemu...ale nie każdy ma na to czas. O carrefourze nie wiedziałem, dzięki za info
Kiedyś kupiłem ze skąpstwa, z tego co pamiętam była słaba.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst