Niestety, ta okazja już wygasła
Piwo Ukraińskie "Obolon White" i "Obolon Premium" za 2,99 zł. "Obolon Velvet" za 3,49 zł (Biedronka)
161° Zakończono

Piwo Ukraińskie "Obolon White" i "Obolon Premium" za 2,99 zł. "Obolon Velvet" za 3,49 zł (Biedronka)

18
sty 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

White i Premium za jedyne 2,99 zł, natomiast Velvet za 3,49 zł. Niestety nie próbowałem go jeszcze więc nie wiem jak ze smakiem.

Tak jak w poprzedniej mojej wrzucie, kupione w Biedronce na ul. Jana Sawy w Lublinie
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

18 Komentarzy
W Tescu po 2.97 na stałe jest. Piwo dobre, lager. Lepszy od Żywca. Polecam
Mnie smakuje. Dobre jest.
Jak jest piwo po ukraińsku?
mmxv3 min

Jak jest piwo po ukraińsku?


Piwerko.
Witbier jest pyszny
Jak wypijesz 5 bedziesz "abalon"
mmxv48 min

Jak jest piwo po ukraińsku?


Chmieljennyj napitok 😋
Pszeniczne mi smakowało. Innych nie próbowałem.
rootol37 min

Komentarz usunięty


UPAina musk ON
mmxv1 g, 3 min

Jak jest piwo po ukraińsku?pyvo
Z ukrainy to tylko roboty sprzatające
Ludzie, mało w sklepach dobrego piwa robionego w Polsce?
ogulin22/01/2019 19:07

Ludzie, mało w sklepach dobrego piwa robionego w Polsce?


Za 3zł dobre białe? Dawaj, czekam :-) Białe z Obołonia to jedne z najlepszych białych piw w europie, poza białą nocą z Czernichowa, znakomite piwo również ze wschodu. Nawet belgijskie Blanche de namur jest na podobnym poziomie co ten Obołoń, a kosztuje kilka razy tyle (0.33l ok 7zł, 0.75l z 16zł) . Aksamitne też warte spróbowania, choć nie jest już tak pijalne bo ciemnawe, wg mnie takie polotmave jakto Czesi nazywają. Dla mnie taka oferta piwna mogłaby być całoroczna w Biedronce.
Edytowane przez: "Forra6" sty 22. 2019
Forra622/01/2019 19:11

Za 3zł dobre białe? Dawaj, czekam :-) Białe z Obołonia to jedne z naj …Za 3zł dobre białe? Dawaj, czekam :-) Białe z Obołonia to jedne z najlepszych białych piw w europie, poza białą nocą z Czernichowa, znakomite piwo również ze wschodu. Nawet belgijskie Blanche de namur jest na podobnym poziomie co ten Obołoń, a kosztuje kilka razy tyle (0.33l ok 7zł, 0.75l z 16zł) . Aksamitne też warte spróbowania, choć nie jest już tak pijalne bo ciemnawe, wg mnie takie polotmave jakto Czesi nazywają. Dla mnie taka oferta piwna mogłaby być całoroczna w Biedronce.


Chyba tu ktoś popłynął z tą chwalbą Obołonia, cena jak najbardziej korzystna, ale piwo samo w sobie przeciętne. Do tego piwo jest w zielonej butelce i zapach na pewno będzie doskonały, tzw. skunks. Surowce raczej też nie najwyższych lotów, a sama oferta skierowana bardziej na imigrantów ze wschodu.
promofinder10 g, 10 min

Chyba tu ktoś popłynął z tą chwalbą Obołonia, cena jak najbardziej korzys …Chyba tu ktoś popłynął z tą chwalbą Obołonia, cena jak najbardziej korzystna, ale piwo samo w sobie przeciętne. Do tego piwo jest w zielonej butelce i zapach na pewno będzie doskonały, tzw. skunks. Surowce raczej też nie najwyższych lotów, a sama oferta skierowana bardziej na imigrantów ze wschodu.


Takie mam zdanie i go nie zmienię - piję mnóstwo piw pszenicznych i białych i za tą kwotę NIE ma w Polsce nic lepszego. Chyba że 2 dni przed terminem na promocji. Skunksa w pszenicznych nie uświadczyłem nigdy, dominacja zasypu pszenicznego skutecznie to utrudnia, to nie lager w którym chmiel rozkłada się jak tralala pod wpływem promieni. A większość ocen przeciętnych piw pszenicznych/białych wynika z faktu, że mało osób pije takie piwa bo zwyczajnie im nie smakują - zbyt mocno odbiegają od lagerów, IPY, porterów i tej całej piwnej rewolucji od lat. Białe jest bardzo słabo rozpowszechnionym w Polsce stylem, często totalnie zlewanym z pszenicznym, co jest zupełną bzdurą, a że u nas nawet pszeniczne robi się klarowne, na bazie lagera no to z czym do ludzi...
W Tesco/Auchan ten Obolon stoi ok 4.50/5zł, za tą cenę kupiłbym Kormorana białego prędzej, ale za 3zł, w ogóle nie ma konkurencji, żadnej
Miłosława Wibiera pomijam, choć uda się go kupić czasem w Żabce 3szt /9zł. Jest jednak wg mnie bardziej wodnisty, w składzie aromaty, smakuje jak witamina C rozpuszczona w piwie pszenicznym.
Edytowane przez: "Forra6" sty 23. 2019
Obolon bialy super piwko, tylko cena slaba. Jak sie kupowalo to piwko na ukrainie to w przeliczeniu bylo niecałe 2zl
Kelavaster4 g, 56 min

Obolon bialy super piwko, tylko cena slaba. Jak sie kupowalo to piwko na …Obolon bialy super piwko, tylko cena slaba. Jak sie kupowalo to piwko na ukrainie to w przeliczeniu bylo niecałe 2zl


Czyli oczekiwałbyś, że ile powinno kosztować u nas ?
mała aktualizacja, bo dziś kupiłem w Biedronce Velvet i Premium za 2,49
natrafiłem wreszcie na białe, cena również 2,49 i IMHO jest najlepszym wyborem z tych trzech
mi bardzo smakuje, więc zapas zrobiony
@Nayebunny96 prośba o aktualizację ceny
Edytowane przez: "marhac" lut 18. 2019
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst