Niestety, ta okazja już wygasła
Piwo Okocim Jasne Okocimskie 8-pak - Biedronka
87° Zakończono

Piwo Okocim Jasne Okocimskie 8-pak - Biedronka

5
lut 6. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

5 Komentarzy
Mówta Kopyry co chceta... Ja tam lubię te szczyny.
Jakoś od dłuższego czasu jest w "mojej" w tej cenie, w wielopaku znaczy.
Nic specjalnego 😏
Piwo spoko, tylko cos mi sie wydaje ze (smak) piwa w biedronce a te same piwa w innych sklepach to inna bajka... Te biedronkowe nawet piany za bardzo nie maja, jak by byly rozcienczone ... Tylko mi sie tak wydaje? A moze ktos wie cos wiecej na ten temat?

Sama okazja na +
Edytowane przez: "ZuLu-StR_Tarnow" lut 6. 2019
ZuLu-StR_Tarnow29 min

Piwo spoko, tylko cos mi sie wydaje ze (smak) piwa w biedronce a te same …Piwo spoko, tylko cos mi sie wydaje ze (smak) piwa w biedronce a te same piwa w innych sklepach to inna bajka... Te biedronkowe nawet piany za bardzo nie maja, jak by byly rozcienczone ... Tylko mi sie tak wydaje? A moze ktos wie cos wiecej na ten temat? Sama okazja na +


Chyba masz rację, znajomi którzy walą wszystko potwierdzają twoje zdanie. Z własnego doświadczenia a piję w h... piwa i wszystko max do 3 zl. za 0,5 l. bo mnie jeszcze stać, to w biedrze walą w h...a. Bywało, że można coś u nich kupić, np niedawno był bydwajzer w 0,33 w normalnej cenie ale trza było brać całe pudełeczko chyba 24 naboje to w sumie nie dużo moze na dwa dni i było spoko. Ale jak ktoś jest w biedzie to można brać u nich w petach w sumie nie jest tak źle, to robią swoje takie trunki i nie ma skrupułów z ceną.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst