Niestety, ta okazja już wygasła
Piwo Namysłów Pils - w dobrej cenie 2,22 zł. Festiwal Piwa w sieci Kaufland.
197° Zakończono

Piwo Namysłów Pils - w dobrej cenie 2,22 zł. Festiwal Piwa w sieci Kaufland.

2,22zł2,99zł-26%Kaufland Okazje
30
sie 7.

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

NAMYSŁÓW PILS

- Tradycyjny Jasny Pils

Piwo to powstaje w oparciu o tradycyjne metody produkcji, takie jak otwarte kadzie fermentacyjne. Opakowanie PILSA nawiązuje do tradycji Browaru Namysłów, jego regionalnego charakteru oraz

autentyczności pochodzenia, produkowane od wielu lat w tej samej butelce.
Składniki:

Woda


Słód jęczmienny


Jęczmień browarny


Chmiel


Moje ulubione piwo, niestety wróżę mu niepewną przyszłość, a szkoda.
Dla wszystkich tych którzy uwielbiają teorie spiskowe. Piwo Namysłów Pils nadal produkowane jest przez Browary w Namysłowie. Przynajmniej do końca tego roku.

178338-q515g.jpg
.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka

Grupy

30 Komentarzy
Dla wszystkich tych którzy uwielbiają teorie spiskowe. Piwo Namysłów Pils nadal produkowane jest przez Browary w Namysłowie. Przynajmniej do końca tego roku, ten fakt się nie zmieni.
Pamiętam jeszcze jak to piwko było po 2 złote i smakowało 4 razy lepiej
OjciecWarszawa07/08/2019 23:06

Pamiętam jeszcze jak to piwko było po 2 złote i smakowało 4 razy lepiej (a …Pamiętam jeszcze jak to piwko było po 2 złote i smakowało 4 razy lepiejPo 2 złote ale na promocji. Jego cena po za promocją to 2.99zł.
po 3 głowa boli jakby ktoś nieźle przywalił. Lepiej czystej się napić, albo coś lepszego Nie polecam tego syfu.
OjciecWarszawa07/08/2019 23:06

Pamiętam jeszcze jak to piwko było po 2 złote i smakowało 4 razy lepiej (a …Pamiętam jeszcze jak to piwko było po 2 złote i smakowało 4 razy lepiejpotwierdzam, nawet zdarzało mi się zapasy brać, żeby nie latać co chwila
ale to było już bardzo dawno temu, z 5 lat na pewno
zygmunt3waza07/08/2019 23:15

po 3 głowa boli jakby ktoś nieźle przywalił. Lepiej czystej się napić, albo …po 3 głowa boli jakby ktoś nieźle przywalił. Lepiej czystej się napić, albo coś lepszego Nie polecam tego syfu.


To weź wrzuć coś lepszego...
2671745-4Rcls.jpg
AndrewWiggin07/08/2019 23:17

To weź wrzuć coś lepszego...[Obrazek]


nie oceniam ceny tylko smak i działania uboczne. Jak ktoś chce się tanio szczyn napić to może i dobre.
zygmunt3waza07/08/2019 23:19

nie oceniam ceny tylko smak i działania uboczne. Jak ktoś chce się tanio sz …nie oceniam ceny tylko smak i działania uboczne. Jak ktoś chce się tanio szczyn napić to może i dobre.


To chyba nie ten portal szanowny Panie Kopyra
Piwko ma dobre oceny w necie, ale dzisiejszy Namysłów to nie to samo co kilka lat temu a szkoda.
Ale leci plusik za cenę.
zygmunt3waza07/08/2019 23:15

po 3 głowa boli jakby ktoś nieźle przywalił. Lepiej czystej się napić, albo …po 3 głowa boli jakby ktoś nieźle przywalił. Lepiej czystej się napić, albo coś lepszego Nie polecam tego syfu.


Pamiętaj że to wszystko kwestia gustu a na temat gustu się nie dyskutuje. Mi smakuje nadal, i bardzo sobie go cenię. Mówisz że to syf, ok a więc sprawdz portale internetowe, fora a nawet pepperka. Znajdziesz tam opinie na temat różnych piw, zobacz że wszędzie można znaleźć osobę która mówi na temat różnych piw "że to syf". Czyli mam rozumieć że wszystkie piwa to syf bo ludzie tak twierdzą.
miki8807/08/2019 23:06

Dla wszystkich tych którzy uwielbiają teorie spiskowe. Piwo Namysłów Pils …Dla wszystkich tych którzy uwielbiają teorie spiskowe. Piwo Namysłów Pils nadal produkowane jest przez Browary w Namysłowie. Przynajmniej do końca tego roku, ten fakt się nie zmieni.Dajesz głowę że się nie sprzedadzą przed 31 grudnia ?;)
Smaczne tanie piwko i tyle w temacie
Sebix07/08/2019 23:27

Piwko ma dobre oceny w necie, ale dzisiejszy Namysłów to nie to samo co k …Piwko ma dobre oceny w necie, ale dzisiejszy Namysłów to nie to samo co kilka lat temu a szkoda.Ale leci plusik za cenę.


Zastanawia mnie jedynie, fenomen jaki ostatnimi czasy coraz częściej słyszę. Cytuję "to już nie to samo co kiedyś". Piszę teraz o różnych produktach, że tak zapytam, a co jest teraz takie samo jak kiedyś?. A może ludziom ostatnimi czasy, smak się zmienił ?.
Kasprzaczek8807/08/2019 23:56

Smaczne tanie piwko i tyle w temacie


Dokładnie jak piszesz, za tą cenę jak dla mnie jest super. Jadę jutro po całą zgrzewkę.
miki8807/08/2019 23:49

Pamiętaj że to wszystko kwestia gustu a na temat gustu się nie dyskutuje. M …Pamiętaj że to wszystko kwestia gustu a na temat gustu się nie dyskutuje. Mi smakuje nadal, i bardzo sobie go cenię. Mówisz że to syf, ok a więc sprawdz portale internetowe, fora a nawet pepperka. Znajdziesz tam opinie na temat różnych piw, zobacz że wszędzie można znaleźć osobę która mówi na temat różnych piw "że to syf". Czyli mam rozumieć że wszystkie piwa to syf bo ludzie tak twierdzą.


Ból głowy to nie kwestia gustu. Piły 3 osoby i każda podobne odczucia następnego dnia. Może jakaś trefna partia. W każdym razie przeszła nam ochota na to piwo.
miki8807/08/2019 23:58

Zastanawia mnie jedynie, fenomen jaki ostatnimi czasy coraz częściej s …Zastanawia mnie jedynie, fenomen jaki ostatnimi czasy coraz częściej słyszę. Cytuję "to już nie to samo co kiedyś". Piszę teraz o różnych produktach, że tak zapytam, a co jest teraz takie samo jak kiedyś?. A może ludziom ostatnimi czasy, smak się zmienił ?.


Jak to klasyk mówi:
'kiedyś to były czasy, a teraz to nie ma czasów'

Mam podobne odczucia. O czym się nie zacznie dyskutować to często schodzi na argument, że kiedyś było lepsze.
zygmunt3waza08/08/2019 00:05

Ból głowy to nie kwestia gustu. Piły 3 osoby i każda podobne odczucia nas …Ból głowy to nie kwestia gustu. Piły 3 osoby i każda podobne odczucia następnego dnia. Może jakaś trefna partia. W każdym razie przeszła nam ochota na to piwo.


Nie każę Ci pić tego piwa. Mówię jedynie że piję to piwo od lat, piję je nadal i jakoś głowa mnie nie boli. Dodatkowo to piwo nadal znika ze sklepów jak tylko pokazuje się w promocji. Tak było i tak jest nadal, dlatego wkurza mnie jak idę do sklepu a po piwie pozostała pusta półka. Nie powiesz mi że ludzie wykupują to piwo uważając że to shit. Niedawno na pepperku pokazała się Fortuna Czarna, e tym przypadku również znalazły się opinie że Fortuna to syf i sama chemia. Do każdego piwa znajdziesz negatywną opinię.
Edytowane przez: "miki88" sie 8.
eter07/08/2019 23:54

Dajesz głowę że się nie sprzedadzą przed 31 grudnia ?;)


W moim mieście zawsze sprzedawały się i nadal sprzedają "na pniu". Dlatego wkurza mnie jak od lat zwłaszcza puszkowe znika szybciutko ze
sklepowych półek. Nie dawno była okazja w sieci Netto, tam trzeba było kupić całą zgrzewkę 20 szt. Na drugi dzień nie było ani jednej sztuki.
Edytowane przez: "miki88" sie 8.
EagleEye08/08/2019 01:44

Jak to klasyk mówi:'kiedyś to były czasy, a teraz to nie ma czasów' :)Mam p …Jak to klasyk mówi:'kiedyś to były czasy, a teraz to nie ma czasów' :)Mam podobne odczucia. O czym się nie zacznie dyskutować to często schodzi na argument, że kiedyś było lepsze.


Ja tak mam dosyć często. Ludzie piją syfiate kolorowe napoje, syfiatą Pepsi, Coca Colę itp. farbowany cukier. Jedzą coraz więcej chemi, chipsów itp. dziadostwa. Palą papierosy, mając przy tym w ustach jak w trampku i chcą mi wmówić że ten lub inny produkt "dzisiaj to już nie ten sam produkt".
miki8808/08/2019 06:11

Nie każę Ci pić tego piwa. Mówię jedynie że piję to piwo od lat, piję je na …Nie każę Ci pić tego piwa. Mówię jedynie że piję to piwo od lat, piję je nadal i jakoś głowa mnie nie boli. Dodatkowo to piwo nadal znika ze sklepów jak tylko pokazuje się w promocji. Tak było i tak jest nadal, dlatego wkuża mnie jak idę do sklepu a po piwie pozostała pusta pułka. Nie powiesz mi że ludzie wykupują to piwo uważając że to shit. Niedawno na pepperku pokazała się Fortuna Czarna, e tym przypadku również znalazły się opinie że Fortuna to syf i sama chemia. Do każdego piwa znajdziesz negatywną opinię.


Wkuża cię pusta pułka...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst