Piwo Gniewosz 0.33l w Netto
416°Zakończono

Piwo Gniewosz 0.33l w Netto

12
lis 21. 2016
Piwo Gniewosz 0.33l sklep Netto w Legnicy.
Są też banany po 1zł za kilogram.

Dałem jako okazja lokalna, ponieważ nie wiem jak w innych sklepach tej sieci.

12 Komentarzy

daje + za "są też banany za 1zł"

Nikt nie pisze że to siki, woda itd.? Sądząc po naklejce to lokalna promo. Obstawiam że data ważności się kończy.

Maksiu14 godz., 3 min

Nikt nie pisze że to siki, woda itd.? Sądząc po naklejce to lokalna promo. Obstawiam że data ważności się kończy.Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć musisz tego więcej ilościowo kupić bo buteleczki małe).

pepper014 godz., 1 min

Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć musisz tego więcej ilościowo kupić bo buteleczki małe).


nie gniewoj się ale ile muszę zakupić aby dobić do 2 promili?

pepper019 godz., 55 min

Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć musisz tego więcej ilościowo kupić bo buteleczki małe).


Jak czytam opinie tych "znafców" to mnie skręca. 90% pewnie siko płoty bądź mądre bo w sieci a klawiatura wszystko przyjmie.

Co do piwa to bodaj 6%.

Autor

Jasne jak i ciemne mają po 5,6% VOLTa

MaksiuLis 22.

Jak czytam opinie tych "znafców" to mnie skręca. 90% pewnie siko płoty bądź mądre bo w sieci a klawiatura wszystko przyjmie.Co do piwa to bodaj 6%.Czytaj, czytaj może w temacie piw czegoś się dowiesz, bo narazie oznajmiasz że nic nie wiesz, podobnie jak wiekszosc polaków, którzy w reklamie "piwa dla tych co się znają" słyszą o takich bzdurach jak "nasze piwo jest warzone w otwartych kadziach"
Edytowane przez: "pepper01" lis 24. 2016

stefanpLis 22.

nie gniewoj się ale ile muszę zakupić aby dobić do 2 promili?Ilosc promili we krwi zależy od indiwidualnych predyspozycji danego organizmu oraz kilku innych czynników (jak m.in szybkośc wlewania w siebie danego trunku :P)
Edytowane przez: "pepper01" lis 24. 2016

pepper012 godz., 1 min

Czytaj, czytaj może w temacie piw czegoś się dowiesz, bo narazie oznajmiasz że nic nie wiesz, podobnie jak wiekszosc polaków, którzy w reklamie "piwa dla tych co się znają" słyszą o takich bzdurach jak "nasze piwo jest warzone w otwartych kadziach"


Nawet nie wiesz jak głęboko w poważaniu mam twoje zdanie...

Maksiu1 godz., 36 min

Nawet nie wiesz jak głęboko w poważaniu mam twoje zdanie...Nie możesz mieć go głęboko, bo nie mam go wcale do ciebie. Idź się najeb jak zwykle :]
Edytowane przez: "pepper01" lis 24. 2016

pepper0132 min

Nie możesz mieć go głęboko, bo nie mam go wcale do ciebie. Idź się najeb jak zwykle :]


Uczyli mnie aby nie gadać z głupimi bo zrównają mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem więc odpuszczam. Jeśli planujesz coś odpisać, proszę weź do serca mój poprzedni post.

Pozdrawiam.

Maksiu1 godz., 13 min

Uczyli mnie aby nie gadać z głupimi bo zrównają mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem więc odpuszczam. Jeśli planujesz coś odpisać, proszę weź do serca mój poprzedni post.Pozdrawiam.Nie wiem dlaczego mnie pozdrawiasz skoro poprzednio napisałeś że masz moje poważanie głęboko. Eh, myślałem że spróbujesz chociaz dyskutowac na temat o którym masz nikłe pojęcie, ale nawet nie spróbowałeś, cóż debil to debil.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lukiw22. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy