Piwo Gniewosz 0.33l w Netto
416°Zakończono

Piwo Gniewosz 0.33l w Netto

12
Lokalnielis 21. 2016
Piwo Gniewosz 0.33l sklep Netto w Legnicy.
Są też banany po 1zł za kilogram.

Dałem jako okazja lokalna, ponieważ nie wiem jak w innych sklepach tej sieci.
Aktualizacje społecznościowe
Netto OkazjeArtykuły spożywcze
12 Komentarzy
daje + za "są też banany za 1zł"
Nikt nie pisze że to siki, woda itd.? Sądząc po naklejce to lokalna promo. Obstawiam że data ważności się kończy.
Maksiulis 21. 2016

Nikt nie pisze że to siki, woda itd.? Sądząc po naklejce to lokalna promo. …Nikt nie pisze że to siki, woda itd.? Sądząc po naklejce to lokalna promo. Obstawiam że data ważności się kończy.Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć musisz tego więcej ilościowo kupić bo buteleczki małe).
pepper01lis 22. 2016

Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć mu …Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć musisz tego więcej ilościowo kupić bo buteleczki małe).


nie gniewoj się ale ile muszę zakupić aby dobić do 2 promili?
pepper01lis 22. 2016

Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć mu …Znafcy o tym wiedzą, a dla ciebie to świetne piwo do najebania się (choć musisz tego więcej ilościowo kupić bo buteleczki małe).


Jak czytam opinie tych "znafców" to mnie skręca. 90% pewnie siko płoty bądź mądre bo w sieci a klawiatura wszystko przyjmie.

Co do piwa to bodaj 6%.
Autor Zbanowany
Jasne jak i ciemne mają po 5,6% VOLTa
Maksiulis 22. 2016

Jak czytam opinie tych "znafców" to mnie skręca. 90% pewnie siko płoty bą …Jak czytam opinie tych "znafców" to mnie skręca. 90% pewnie siko płoty bądź mądre bo w sieci a klawiatura wszystko przyjmie.Co do piwa to bodaj 6%.Czytaj, czytaj może w temacie piw czegoś się dowiesz, bo narazie oznajmiasz że nic nie wiesz, podobnie jak wiekszosc polaków, którzy w reklamie "piwa dla tych co się znają" słyszą o takich bzdurach jak "nasze piwo jest warzone w otwartych kadziach"
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" lis 24. 2016
stefanplis 22. 2016

nie gniewoj się ale ile muszę zakupić aby dobić do 2 promili?Ilosc promili we krwi zależy od indiwidualnych predyspozycji danego organizmu oraz kilku innych czynników (jak m.in szybkośc wlewania w siebie danego trunku :P)
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" lis 24. 2016
pepper01lis 24. 2016

Czytaj, czytaj może w temacie piw czegoś się dowiesz, bo narazie oz …Czytaj, czytaj może w temacie piw czegoś się dowiesz, bo narazie oznajmiasz że nic nie wiesz, podobnie jak wiekszosc polaków, którzy w reklamie "piwa dla tych co się znają" słyszą o takich bzdurach jak "nasze piwo jest warzone w otwartych kadziach"


Nawet nie wiesz jak głęboko w poważaniu mam twoje zdanie...
Maksiulis 24. 2016

Nawet nie wiesz jak głęboko w poważaniu mam twoje zdanie...Nie możesz mieć go głęboko, bo nie mam go wcale do ciebie. Idź się najeb jak zwykle :]
Edytowane przez: "CzadowyPeper01" lis 24. 2016
pepper01lis 24. 2016

Nie możesz mieć go głęboko, bo nie mam go wcale do ciebie. Idź się najeb ja …Nie możesz mieć go głęboko, bo nie mam go wcale do ciebie. Idź się najeb jak zwykle :]


Uczyli mnie aby nie gadać z głupimi bo zrównają mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem więc odpuszczam. Jeśli planujesz coś odpisać, proszę weź do serca mój poprzedni post.

Pozdrawiam.
Maksiulis 24. 2016

Uczyli mnie aby nie gadać z głupimi bo zrównają mnie do swojego poziomu i p …Uczyli mnie aby nie gadać z głupimi bo zrównają mnie do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem więc odpuszczam. Jeśli planujesz coś odpisać, proszę weź do serca mój poprzedni post.Pozdrawiam.Nie wiem dlaczego mnie pozdrawiasz skoro poprzednio napisałeś że masz moje poważanie głęboko. Eh, myślałem że spróbujesz chociaz dyskutowac na temat o którym masz nikłe pojęcie, ale nawet nie spróbowałeś, cóż debil to debil.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od lukiw22. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy