Piwo desperados 0,58 l za 2,99 przy zakupie 3 sztuk
77°Zakończono

Piwo desperados 0,58 l za 2,99 przy zakupie 3 sztuk

11
wrz 18. 2015
Jak w tytule. W biedronce dostępne tytułowe piwo w cenie 2,99 zł

Nie wdając się w dyskusję o preferencjach, smaku i jakości piwa..
Dobra cena za oferowaną pojemność w porównaniu do innych sklepów.
Aktualizacje społecznościowe
11 Komentarzy
Wysoko utrwalone coś o smaku domestosa. Smacznego
Autor
Co nie zmienia faktu, że w dobrej cenie. Jest wielu sympatyków tego piwa i dlatego podzieliłem się tą promocją cenową
Takim tokiem rozumowania to i pomyje za odpowiednią kwotę, będą kazją do nabyci Nie mnie jednak jest wielu sympatyków tego piwo, tu przyznaje racje, ale tego nie rozumiem, bo potrafię wypić prawie każde piwo bez grymaszenia, ale tego nie. Całkiem poważnie mówię, że wyczuwam tam posmak domestou.
@wordlord jak to jest domestos to harnaś, żywiec, tatra, lech, żubr i reszta rynsztokowych szczochów jest pompowana z szamba o czym świadczy chociażby cena nie wiele wyższa od zwykłej wody.

Ja tam desperadoska lubię za odskocznie od picia szczochów z szamba.
Pepper
Piwo calkiem ok i czasem sie napije a czy ma posmak domestosa? Nie wiem bo nie probowalem domestosa. Plusik bo cena dobr
Edytowane przez Moderatora: "sprawdzam pogrubienie" wrz 18. 2015
Skąd wiesz jak smakuje domestos
@nocny_napoleon tak masz racje piwa, które wymieniłeś to właśnie takie szczochy z szamba, pisałem tylko, że jak "muszę"to nawet te piwa przejdą mi przez gardło, a desperadosa nie dam rady i już. To kwestia gustu, smaku czy czego tam jeszcze, nie mniej jednak nie uważam tego piwa jako dobre (gatunkowo). To taki sam koncernowy gniot jak Żywiec, Lech, harnaś czy inna tarta, tylko o innym smaku. Cena nie powinna być głównym wyznacznikiem jakości, wiele firm stosuje ten chwyt by ich produkt wydał się bardziej ekskluzywny, smakował lepiej, a my będziemy mieli poczucie dobrego zakupu.
Jeśli potrzeba Ci odskoczni od sikaczy to proponuje jakieś piwa "regionalne", tez nie muszą być drogie, prawie na pewno będą wartościowsze.

@Roswell bo używam do kibla i czuje zapach, zostaje takie coś nieprzyjemne w nosie i gardle. Po tym wiem jak smakuje domestos
@wordlord nie przesadzaj
@nocny_napoleon ale kiedy tak jest i tak to czuję :P Odnośnie smaku to tylko moje zdanie, przecież nie powiem, że to nie może wam smakować, bo gusta są różne.
Pewnie nikt tego nie przeczyta, ale odkryłem czemu mi Desperdos smakuje domostosem otóż podobno do obydwu używane są te same substancje nadające zapach cytryny. Informacje taką dostałem od znajomego piwowara nie sprawdzałem jej wiarygodności, on był dość pewny swej wiedzy.
Autor
@worldlord ja przeczytalem :P nie bronie desperadosa ale w obu przypadkach moga byc to substancje naturalne lub nieszkodliwe
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy