Niestety, ta okazja już wygasła
Piwo Carlsberg 0,66l za 2,49zł Lidl
-82° Zakończono

Piwo Carlsberg 0,66l za 2,49zł Lidl

21
kwi 24.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dzisiaj w Lidlu natrafiłem na promke Carlsberg 0,66l za 2,49. Nie wiem czy ogólnopolska ale to było w Opolu na ozimskiej.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

21 Komentarzy
Za darmo bym nie chciał tego koncerniaka. To już wolę kustosza mocnego z biedronki
Straszne szczyny
W biedronce w piciopakach wychodza po 1.59zł za puszkę.
Lubię to piwko, +.
A ja tam dam + dla nowego ... jakbyś jeszcze jakieś potwierdzenie tej ceny wrzucił.
Zinnad53 min

Za darmo bym nie chciał tego koncerniaka. To już wolę kustosza mocnego z bi …Za darmo bym nie chciał tego koncerniaka. To już wolę kustosza mocnego z biedronkiSmacznego.
eter24/04/2019 23:52

A ja tam dam + dla nowego ... jakbyś jeszcze jakieś potwierdzenie tej ceny …A ja tam dam + dla nowego ... jakbyś jeszcze jakieś potwierdzenie tej ceny wrzucił.


Masz paragon na zdjęciu w okazji
Peter_Goldman24/04/2019 22:59

Straszne szczynyTo piszesz nic co kosztuje mniej niż 6zł/litr nie pijasz ?
Piterosss_2 min

Masz paragon na zdjęciu w okazjiParagon jest .. ale nie widać na nim czy to 0,4/0,33/0,5/0,66 [tak wiem .. czepiam się].
eter24/04/2019 23:53

To piszesz nic co kosztuje mniej niż 6zł/litr nie pijasz ?


Pijem. Nawet w oszołomie Miłosław wychodzi ponizej 3 zeta za pol litera. Czy Raciborskie. Naprawde warto pic piwo a nie napoj piwopodobny
Peter_Goldman8 min

Pijem. Nawet w oszołomie Miłosław wychodzi ponizej 3 zeta za pol litera. Cz …Pijem. Nawet w oszołomie Miłosław wychodzi ponizej 3 zeta za pol litera. Czy Raciborskie. Naprawde warto pic piwo a nie napoj piwopodobnyA czy jak ja kupiłem ostatnio crafta za 20 pln za 0,33 to mogę minusować każdą wrzutkę z tańszym piwem tutaj ?;)
De gustibus ... i nie popadajmy w paranoję tak w skrócie
Kustosz mocny przynajmniej jakoś smakuje. Szczególnie z Van Pur, z Głubczyc był lepszy ale jest żelazo.
A to tu smakuje jak woda.m
Piję właśnie Okocim mistrzowski Potter kupiony w Kaufland po 2,50. Wziąłem od razu 20 butelek
No no mordy pijcie sobie kustosza. Ahh Polaczki
Peter_Goldman25/04/2019 00:04

Pijem. Nawet w oszołomie Miłosław wychodzi ponizej 3 zeta za pol litera. Cz …Pijem. Nawet w oszołomie Miłosław wychodzi ponizej 3 zeta za pol litera. Czy Raciborskie. Naprawde warto pic piwo a nie napoj piwopodobny


Po pierwsze. każdy ma swój gust i ma prawo pić co chce. Po drugie, dlaczego uważasz, że to napój piwopodobny? Poważnie chciałbym wiedzieć, bo piłem wiele lat Carlsberga i biorąc pod uwagę skład, opinie o producencie, pozycję na rynku, to nie wydaje mi się, że to jest jakiś słaby produkt. Oczywiście, jest to masówka i produkcja w fabryce, ale czy to znaczy, że jest to jakościowo gorsze piwo? Ja na przykład nie przepadam za piwem rzemieślniczym.
Pawe.Szymaski25/04/2019 09:26

Po pierwsze. każdy ma swój gust i ma prawo pić co chce. Po drugie, dl …Po pierwsze. każdy ma swój gust i ma prawo pić co chce. Po drugie, dlaczego uważasz, że to napój piwopodobny? Poważnie chciałbym wiedzieć, bo piłem wiele lat Carlsberga i biorąc pod uwagę skład, opinie o producencie, pozycję na rynku, to nie wydaje mi się, że to jest jakiś słaby produkt. Oczywiście, jest to masówka i produkcja w fabryce, ale czy to znaczy, że jest to jakościowo gorsze piwo? Ja na przykład nie przepadam za piwem rzemieślniczym.


Zdecydowanie gorsze ))
Peter_Goldman25/04/2019 09:54

Zdecydowanie gorsze ))


Ale co to znaczy? Gorszy słód, woda, ekstrakt? Pytam poważnie.
Peter_Goldman25/04/2019 10:18

http://www.beerfreak.pl/dlaczego-piwo-koncernowe-slabe/ o ile zrozumiesz …http://www.beerfreak.pl/dlaczego-piwo-koncernowe-slabe/ o ile zrozumiesz ziom


Dobry artykuł, ale... W składzie carlsberga jest: woda, słód jęczmienny, chmiel. Z tego co pamiętam, jeżeli taki skład jest podany i nie ma ukrytych (mam nadzieję) innych dodatków, to nawet jeżeli ten koncentrat chmielowy jest płynny, piwo mniej leżakuje i jest to masowa produkcja, to nie wiem czy wolno nazywać je szczynami, czy słabym.
Pawe.Szymaski25/04/2019 11:15

Dobry artykuł, ale... W składzie carlsberga jest: woda, słód jęczmienny, ch …Dobry artykuł, ale... W składzie carlsberga jest: woda, słód jęczmienny, chmiel. Z tego co pamiętam, jeżeli taki skład jest podany i nie ma ukrytych (mam nadzieję) innych dodatków, to nawet jeżeli ten koncentrat chmielowy jest płynny, piwo mniej leżakuje i jest to masowa produkcja, to nie wiem czy wolno nazywać je szczynami, czy słabym.


Pawle napij sie np Raciborskiego i porownaj z tymi szczynami
Peter_Goldman25/04/2019 13:17

Pawle napij sie np Raciborskiego i porownaj z tymi szczynami


Ale dalej mówisz o preferencjach smakowych, a to jest bardzo subiektywne. Mi nie smakują rzemieślnicze piwa, a akurat lekki Carlsberg, czy Lech mi podchodzi.
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od patryk.kurowski. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst