Niestety, ta okazja już wygasła
Piwo Budweiser 5L (PoloMarket)
527° Zakończono

Piwo Budweiser 5L (PoloMarket)

23
kwi 19. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobre czeskie piwo w niezłej cenie (jak za beczkę 5L)
Cena z polokarta 36.99 bez polokarty 39.99
Obowiązuje od 17.04-23.04 na święta jak się masz
Aktualizacje społecznościowe
POLOmarket Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
sirPablo48 min

Mało to opłacalne.


Ale później w razie czego możesz mówić z czystym sumieniem "Kochanie, ale wypiłem tylko jedno"
Mało to opłacalne.
Ode mnie minus , jak można płacić za litr czeskiego piwa 8zl?
Cena w czeskim Albercie ok 2zl.(y)
23 Komentarze
Mało to opłacalne.
sirPablo48 min

Mało to opłacalne.


Ale później w razie czego możesz mówić z czystym sumieniem "Kochanie, ale wypiłem tylko jedno"
Ode mnie minus , jak można płacić za litr czeskiego piwa 8zl?
Cena w czeskim Albercie ok 2zl.(y)
mate121230 min

Ode mnie minus , jak można płacić za litr czeskiego piwa 8zl? Cena w cz …Ode mnie minus , jak można płacić za litr czeskiego piwa 8zl? Cena w czeskim Albercie ok 2zl.(y)


Albercik, ale to wychodzi za piwo 4zl lub 3.6zl
sirPablo19/04/2019 19:39

Mało to opłacalne.


Piwo w beczce 5L nigdy nie będzie opłacalne ale smak i ilość gazu jest kompletnie inna niż w butelce czy puszce.
Nigdy nie rozumiałem fenomenu sprzedaży/kupna tych beczek - przecież zwykle w cenie nawet niższej niż beczka można kupić 10 browców półlitrowych tego samego piwa i otwierać każde "na świeżo". A że niby taka beczka to co? Szpan? Lans? Prestiż czy o co chodzi?
Najgorsze jest w tych beczkach to, że jak zostaje ok 1l to już potem brakuje ciśnienia i trzeba się nameczyc by wlać piwko do kufelka
arkopolo19/04/2019 21:38

Nigdy nie rozumiałem fenomenu sprzedaży/kupna tych beczek - przecież zw …Nigdy nie rozumiałem fenomenu sprzedaży/kupna tych beczek - przecież zwykle w cenie nawet niższej niż beczka można kupić 10 browców półlitrowych tego samego piwa i otwierać każde "na świeżo". A że niby taka beczka to co? Szpan? Lans? Prestiż czy o co chodzi?


Dla lansu i puszka ci zostaje z którą i tak nic nie zrobisz, taki relikt. Ostatnio otworzyłem taką darowaną puszkę tylko inne piwo, na początku 80% szklanki wypełnia piana, a piwo prawie bez gazu, jak już się połowę beczki wypije to wyciąga się górny zawór bo nie leci. Wtedy piwo jest lekko gazowane. Ogólnie dla smaku niepolecam, po za tym jest problem ze schłodzeniem jak masz trochę "paszy" w lodówce. Prawda o pojemnikach na piwo jest taka że im mniejszy tym lepiej smakuje, czyli najlepsze są "małpki" 0,33l.
Edytowane przez: "Orion" kwi 19. 2019
Żadna hot okazja
Orion59 min

Dla lansu i puszka ci zostaje z którą i tak nic nie zrobisz, taki relikt. O …Dla lansu i puszka ci zostaje z którą i tak nic nie zrobisz, taki relikt. Ostatnio otworzyłem taką darowaną puszkę tylko inne piwo, na początku 80% szklanki wypełnia piana, a piwo prawie bez gazu, jak już się połowę beczki wypije to wyciąga się górny zawór bo nie leci. Wtedy piwo jest lekko gazowane. Ogólnie dla smaku niepolecam, po za tym jest problem ze schłodzeniem jak masz trochę "paszy" w lodówce. Prawda o pojemnikach na piwo jest taka że im mniejszy tym lepiej smakuje, czyli najlepsze są "małpki" 0,33l.


Dokładnie. Kiedyś miałem heńka to tak samo. Od 100% do 60% więcej było piany jak piwa, potem od 60 do 30% były siuski bez gazu, a od 30% do 0 to już nie chciało wylatywac w ogóle bo było za małe ciśnienie w beczce
Gdyby to było tańsze w przeliczeniu na litr od piw w butelkach, to miałoby to sens. Tak to jest niepraktyczne. Chyba tylko dla szpanu na imprezie.
arkopolo19/04/2019 21:38

Nigdy nie rozumiałem fenomenu sprzedaży/kupna tych beczek - przecież zw …Nigdy nie rozumiałem fenomenu sprzedaży/kupna tych beczek - przecież zwykle w cenie nawet niższej niż beczka można kupić 10 browców półlitrowych tego samego piwa i otwierać każde "na świeżo". A że niby taka beczka to co? Szpan? Lans? Prestiż czy o co chodzi?O smak
Dobre to?
greg12820/04/2019 08:04

O smak


Sugerujesz, że do beczki leją inny/lepszy sort piwa niż do butelek? Nie sądzę. A dodatkowo biorąc pod rozwagę problemy z nalewaniem z beczek, o których wspomniano powyżej to już kompletnie argument smaku nie ma poparcia.
Mam wrażenie że cała ta wrzutka spadła na inny temat niż sama okazja.
Z tego co się orientuję wrzuca się tutaj okazje jak dla mnie jest ona okazja przy cenach średnio 50zl za beczkę 5l piwa a to że ktoś nie potrafi lać piwa z beczki to już sprawa umiejętności, z kega nie doświadczona osoba też będzie lała sama pianę i smak wyjdzie dziwny.
Polecam pić Żubra z puszki w promocji za 1.5zl najlepsze piwo. Dziękuję.
arkopolo33 min

Sugerujesz, że do beczki leją inny/lepszy sort piwa niż do butelek? Nie są …Sugerujesz, że do beczki leją inny/lepszy sort piwa niż do butelek? Nie sądzę. A dodatkowo biorąc pod rozwagę problemy z nalewaniem z beczek, o których wspomniano powyżej to już kompletnie argument smaku nie ma poparcia.


Skoro dyskusja zeszła na inne tory to i ja się wypowiem. Kup sobie żywca 0,5 i 0,3, otwórz jednocześnie i pij raz łyk jednego a raz drugiego. Zdziwisz się. Wesołych Świąt
Diktuskwi 19.

Piwo w beczce 5L nigdy nie będzie opłacalne ale smak i ilość gazu jest kom …Piwo w beczce 5L nigdy nie będzie opłacalne ale smak i ilość gazu jest kompletnie inna niż w butelce czy puszce.


Do tego trzeba byc cierpliwym i miec duza lodowke.

Aby zachowac pelny smak od poczatku do konca, beczka powinna stac pionowo , a do tego nieruchomo w lodowce przez minimum 24h - zelcane to nawet kilka dni.

Jesli beczke zaczniemy oprozniac po czasie krotszym niz te 24h to kilka ostatnich piw beda jak szczochy.
arkopolo16 g, 41 min

Nigdy nie rozumiałem fenomenu sprzedaży/kupna tych beczek - przecież zw …Nigdy nie rozumiałem fenomenu sprzedaży/kupna tych beczek - przecież zwykle w cenie nawet niższej niż beczka można kupić 10 browców półlitrowych tego samego piwa i otwierać każde "na świeżo". A że niby taka beczka to co? Szpan? Lans? Prestiż czy o co chodzi?


Troche inny smak, moim zdaniem zauwazalnie lepszy. Przypomina piwo lane w dobrym pubie.

Niestety, jak juz napisalem wyzej, by taksie stalo trzeba spelnic wymog czasu i lodowki.
Diktuskwi 20.

Mam wrażenie że cała ta wrzutka spadła na inny temat niż sama okazja.Z tego …Mam wrażenie że cała ta wrzutka spadła na inny temat niż sama okazja.Z tego co się orientuję wrzuca się tutaj okazje jak dla mnie jest ona okazja przy cenach średnio 50zl za beczkę 5l piwa a to że ktoś nie potrafi lać piwa z beczki to już sprawa umiejętności, z kega nie doświadczona osoba też będzie lała sama pianę i smak wyjdzie dziwny.Polecam pić Żubra z puszki w promocji za 1.5zl najlepsze piwo. Dziękuję.


Owszem, na pepperka wrzuca się okazje i zasadniczo do tego jest ten portal, ale jest też możliwość komentowania całej wrzuty. Można zatem - pomimo informacji o dobrej obniżce - wyrazić opinie o samym produkcie, który to nawet po sporej obniżce ceny może okazać się jej nie wart, a jeśli wart, to np. dowiedzieć się, do czego służy lub jak go używać (uogólniając temat) Sam chętnie czytam przestrogi nt. kiepskiej jakości przedmiotu pomimo, że zobaczę cenę np. 70% niższą od nominalnej.
Edytowane przez: "arkopolo" kwi 20. 2019
bardzo dobra cena... i dobra jakość piwa...w tej cenie ...parę dni temu kupiłem 10 zł drożej...Polecam...dla tych co kochają piwo...
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od Diktus. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst