Niestety, ta okazja już wygasła
Piwo BOSMAN
318° Zakończono

Piwo BOSMAN

1,87zł2,29zł-18%Żabka Okazje
24
318° Zakończono
Piwo BOSMAN
kwi 26. 2018

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Żabka
Piwo BOSMAN butelka! Dziwnie zrabatowane ale ważne że kwota końcowa jest bardzo atrakcyjna. Promocja raczej ogólnopolska bo wymieniam skrzynki od ponad pół roku w Policach i w Szczecinie i jest tak samo
Miłego grillowania!!!
82845-fzFVc.jpg
Aktualizacje społecznościowe
Żabka OkazjeŻabka gazetka
24 Komentarze
Pytanie czy w innych miastach mają bosmana, bo to bardziej nasze piwo lokalne chyba
Kupowałem też w sieci Intermarche w Słupsku, Sławnie i w Darłowie oraz w Auchan w Słupsku choć dużo drożej, nie pamiętam teraz ale dokładnie ale ok 3 zł. Także jest dystrybuowane na sieci ogólnopolskie. A jak jest w żabkach w innych częściach kraju tego nie wiem.
Edytowane przez: "Mariuszet" kwi 26. 2018
U mnie w województwie dolnośląskim są 4 * Piast Wrocławski za 7,5. czyli "lokalny odpowiednik" piwa Bosman. Więc podejrzewam że stąd ta cena.
Mariuszetkwi 26. 2018

Kupowałem też w sieci Intermarche w Słupsku, Sławnie i w Darłowie oraz w Au …Kupowałem też w sieci Intermarche w Słupsku, Sławnie i w Darłowie oraz w Auchan w Słupsku choć dużo drożej, nie pamiętam teraz ale dokładnie ale ok 3 zł. Także jest dystrybuowane na sieci ogólnopolskie. A jak jest w żabkach w innych częściach kraju tego nie wiem.


Poza Słupskiem to dalej wszystko w naszym województwie
Po majówce będę na Mazurach - sprawdzę tam
Konkurencja dla Gagalona na Śląsku???
A ja widziałem w biedrze w Rzeszowie nawet
Zielony o wiele lepszy w smaku. Ale oferta oczywiscie na plus 💪
Lepszy "Perlenbaher" w Lidlu za 1,67 przy zakupie 18 sztuk
A może lepszy rastinger z Tesco w plastikowej butelce albo inne szczyny? Bosman to Bosman z którego Szczecin jest dumny i ja też, więc porównania do pseudo niemieckiej perły z Lidla jest co najmniej żenujące....
Edytowane przez: "Mariuszet" kwi 26. 2018
Avatar
Usunięty21591
Mariuszet26/04/2018 19:07

A może lepszy rastinger z Tesco w plastikowej butelce albo inne szczyny? …A może lepszy rastinger z Tesco w plastikowej butelce albo inne szczyny? Bosman to Bosman z którego Szczecin jest dumny i ja też, więc porównania do pseudo niemieckiej perły z Lidla jest co najmniej żenujące....


Czy ja wiem czy dumny. Przecież to siki jak Carlsberg tylko w innej butelce sprzedawane pod pretekstem jakiegoś lokalnego patriotyzmu.
Edytowane przez: "Usunięty21591" kwi 26. 2018
Topkek chyba zagalopowałeś się trochę.... Odważ się powtórzyć to w oczy rodowitemu Szczecinianinowi...
I nie zapominajmy że jest to aplikacja do promocji towarów i wyłapywania okazji a nie do obrażania Szczecinian. Masz ochotę na nasz browar w dobrej cenie którą podałem to Twoje zdrowie jak nie to... Dokończ sobie sam
Edytowane przez: "Mariuszet" kwi 26. 2018
Po za nazwą nic z tego piwa nie zostało... Kiedyś mieli swoją butelkę, etykieta jednoznacznie wskazywała gdzie produkowane jest piwo. Dawniej co drugi lokal w regionie miał wyposażenie od Bosmana, a dzisiaj ciężko nawet w Szczecinie znaleźć taki, w którym go w ogóle podają. Carlsbergowi szkoda nawet kasy, by ktoś raz na tydzień zarzucił na FB Bosmana jakiś post.

Gdyby marka Bosman nie była tak mocno zakorzeniona w świadomości kibiców, Carlsberg by ją pewnie dawno ubił.

Kiedyś jeden z podchmielonych pracowników browaru mówił na imprezie, że Bosman i Piast to z grubsza to samo piwo. Kiedyś był w tej grupie również Kasztelan, zanim zrobili z niego markę ogólnokrajową.
Edytowane przez: "Tho" kwi 26. 2018
Usunięty2159126/04/2018 19:14

Czy ja wiem czy dumny. Przecież to siki jak Carlsberg tylko w innej …Czy ja wiem czy dumny. Przecież to siki jak Carlsberg tylko w innej butelce sprzedawane pod pretekstem jakiegoś lokalnego patriotyzmu.No właśnie, kiedyś to było fajne piwo, szczególnie zielony a teraz Carlsberg, niestety cieniutkie to piwo tak jak i polski carlsberg.
kiedyś piłem nad morzem Bosmana, znakomite piwo
Edytowane przez: "Koks" kwi 26. 2018
"kurła" kiedyś to było... Pij bosmana powiedziałem, które jest lepsze... i o co chodzi w peper tańsze! Może ja się nie znam...
Skrzynkę w gratisie dostałeś? 😁
Kieeeedyś to było... Krzepkie albo Strong... a pamięta ktoś, że czerwony był lepszy niż zielony? Ale to było z 15+ lat temu... ostatnio kilka lat temu piłem i niestety czuć koncernem (w złym tego słowa znaczeniu).
Choć mam kumpli, którzy tylko Bosmana piją do dziś (ale nie wiem, czy prawie- lub dosłownie alkoholików można zaliczać do znawców)
Skrzynka na wymianę jak i butelki kaucja 8 zł tylko zachować trzeba paragon do zwrotu. Paragon najlepiej odświeżyć co jakiś czas nim wyblaknie.
Janko1983kwi 26. 2018

Lepszy "Perlenbaher" w Lidlu za 1,67 przy zakupie 18 sztuk


No ja naturlisz nemecki bier najleszejszy guten sza...ja gut
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst