Piwo Argus premium puszka 550ml
86°Zakończono

Piwo Argus premium puszka 550ml

21
sty 13. 2016
Nie wiem , czy we wszystkich lidlach , widziałem w Częstochowie. Nie jest to jakieś super piwo , ale cena chyba niezła.
Aktualizacje społecznościowe
21 Komentarzy
To już chyba lepiej dopłacic do lepszego
Autor Zbanowany
sebuch1997sty 13. 2016

To już chyba lepiej dopłacic do lepszego


a próbowałeś ? Co masz na myśli pisząc dopłacić ? Dołożyć 3 zł i wziąść coś z piwnych manufaktura ? Czy dołożyć złotówkę i wziąść żubra ? Bo jeżeli to drugie to raczej lepsze nie będzie. A jeżeli to pierwsze , to poradź komuś kto kupuje np. Fiata panda , żeby "trochę" dołożył i kupił lamborghini.
oberkronsty 13. 2016

a próbowałeś ? Co masz na myśli pisząc dopłacić ? Dołożyć 3 zł i wziąść co … a próbowałeś ? Co masz na myśli pisząc dopłacić ? Dołożyć 3 zł i wziąść coś z piwnych manufaktura ? Czy dołożyć złotówkę i wziąść żubra ? Bo jeżeli to drugie to raczej lepsze nie będzie. A jeżeli to pierwsze , to poradź komuś kto kupuje np. Fiata panda , żeby "trochę" dołożył i kupił lamborghini.1.30 za to piwo. Dorzuce zł to mam już dobre Tyskie czy coś
Nazwanie Argusa piwem to co najmniej nadużycie W tym przypadku powinien być wprowadzony przepis nakazujący nazywanie towaru "po imieniu" podobnie jak np. dla serów gdzie występują sery i produkty seropodobne.
Autor Zbanowany
sebuch1997sty 13. 2016

1.30 za to piwo. Dorzuce zł to mam już dobre Tyskie czy coś


No jeżeli tyskie to jest dla ciebie dobre piwo , to ok. Z dwojga złego wolę już tego Argus. Żywiec i tyskie to produkty które przez ostatnie ok 10 lat zaliczył gigantyczny zjazd jakościowy
@up Dokładnie. Akurat Lidl ma pod swoją marką dobre piwa jeśli chodzi o koncerniaki. Wszystkim miłośnikom wszelkich Tyskich, Żywców, Lechów itp. itd. radzę wypróbować Argusy. Dużo nie kosztują, tak więc, gdyby nie zasmakowały nie będzie szkoda. Na zachętę dodam, że każdy z nich robiony jest przez różne browary. Nie chce mi się teraz szukać co gdzie jest nalewane, zainteresowani mogą sobie wygooglować.
@tohm Rozwaliłeś mi system. :-P Tyskiemu dużo bliżej do produktu piwopodobnego niż jakiemukolwiek Argusowi. Widać, że o piwie masz naprawdę blade pojęcie.
Na jakiej podstawie oceniacie i klasyfikujecie te "napoje" o ktorych wspominacie w postach? Tyskie i Argus choćby, jak je porównujecie, nie uwzględniając własnych upodobań smakowych? Co według was ma wpływ by ocenić je jako piwo, a nie napitek piwnopodobny? Jestem bardzo ciekaw.
1r0nsty 13. 2016

@tohm Rozwaliłeś mi system. :-P Tyskiemu dużo bliżej do produktu piw …@tohm Rozwaliłeś mi system. :-P Tyskiemu dużo bliżej do produktu piwopodobnego niż jakiemukolwiek Argusowi. Widać, że o piwie masz naprawdę blade pojęcie.@ 1r0n Oświeć mnie proszę i wskaż w ktorym momencie porównywałem Argusa i Tyskie. Piwa wypilem w swoim życiu sporo i zarówno Tyskie jak i Argus to jak dla mnie napoje piwopodobne. Zarówno jednym jak i drugim bałbym się podlać nawet mięso na grillu, o piciu nie wspominając. No ale ja mam naprawdę blade pojęcie o piwie, być może dlatego, że nie jestem smakoszem koncernowych wypłuczyn, takich w jakich ty gustujesz. Poczytaj trochę o procesie ważenia piwa, dowiedz się ile trwa proces produkcji wspomnianych przez ciebie "szlachetnych trunków" a potem pogadamy. Na przykład o kondycji twojej wątroby
Za darmo bym nie chciał.
Autor Zbanowany
tohmsty 13. 2016

@ 1r0n Oświeć mnie proszę i wskaż w ktorym momencie porównywałem Argusa i … @ 1r0n Oświeć mnie proszę i wskaż w ktorym momencie porównywałem Argusa i Tyskie. Piwa wypilem w swoim życiu sporo i zarówno Tyskie jak i Argus to jak dla mnie napoje piwopodobne. Zarówno jednym jak i drugim bałbym się podlać nawet mięso na grillu, o piciu nie wspominając. No ale ja mam naprawdę blade pojęcie o piwie, być może dlatego, że nie jestem smakoszem koncernowych wypłuczyn, takich w jakich ty gustujesz. Poczytaj trochę o procesie ważenia piwa, dowiedz się ile trwa proces produkcji wspomnianych przez ciebie "szlachetnych trunków" a potem pogadamy. Na przykład o kondycji twojej wątroby


cieżko coś znaleźć o tym twoim "ważeniu" piwa ,do tego się wagi używa ? Możesz podać jakieś źródła ? A co do produktu nikt tu nie twierdzi ,że to jest jakieś super piwo ,kto chce kupuje ,kto nie chce nie kupuje ,proste.
Tyskie dobre piwo, a to Ci dopiero zart.
oberkronsty 13. 2016

No jeżeli tyskie to jest dla ciebie dobre piwo , to ok. Z dwojga złego w … No jeżeli tyskie to jest dla ciebie dobre piwo , to ok. Z dwojga złego wolę już tego Argus. Żywiec i tyskie to produkty które przez ostatnie ok 10 lat zaliczył gigantyczny zjazd jakościowy


Jeżeli miałbym wybierać tyskie a argus za ta same cenne wybrał bym argusa. Po drugie wszystkie piwa do 10 zł to nie są prawdziwe piwa które sa zdrowe... wszystkie robione sa na szybko z proszku. Piwo najlepiej zrobić samemu ze swoich składników niestety raczej nie osiagalne.
Dlatego dobra promocja biore argusa
@tohm Przepraszam, źle odebrałem Twój post. Myślałem, że piszesz w odniesieniu do Tyskiego. Mimo wszystko nie chce mi się ciągnąć dyskusji z kimś kto się boi podlać mięso na grillu koncerniakiem. W dodatku nie wiesz w jakich piwach gustuję, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Swoją drogą wśród piw marketowych rownież można znaleźć dość smaczne propozycje np. takie jak Pilsner Urquell, Grolsch lub Paulaner, a to tylko kilka przykładów.
oberkronsty 13. 2016

cieżko coś znaleźć o tym twoim "ważeniu" piwa ,do tego się wagi używa ? Mo … cieżko coś znaleźć o tym twoim "ważeniu" piwa ,do tego się wagi używa ? Możesz podać jakieś źródła ? A co do produktu nikt tu nie twierdzi ,że to jest jakieś super piwo ,kto chce kupuje ,kto nie chce nie kupuje ,proste.Masz rację, w pośpiechu zrobiłem błąd ortograficzny, na dodatek taki, który zmienił sens napisanego przeze mnie zdania i stał się pożywką dla Twoich drwin. Mylić się jednak jest rzeczą ludzką. Natomiast jeśli już decydujesz się zwracać komuś uwagę sam przynajmniej postaraj się napisać zdanie bezbłędnie - ilość popełnionych przez Ciebie błędów jest nieporównywalnie większa. Co do produktu - nikogo nie namawiam ani nikomu nie odradzam zakupu. Wyrażam jedynie indywidualną ocenę tej okazji a temu właśnie służy to forum. Twoje zdrowie! Po Argusie (jak sam stwierdziłeś nie za dobrym, lecz za to w okazyjnej cenie) na pewno się przyda.
A ja lubię to piwo, dobre jest też Argusa "desperados", a żona lubi malinowe. A o gustach się nie dyskutuje. Za tą cenę to spoko.
1r0nsty 13. 2016

@tohm Przepraszam, źle odebrałem Twój post. Myślałem, że piszesz w odnie …@tohm Przepraszam, źle odebrałem Twój post. Myślałem, że piszesz w odniesieniu do Tyskiego. Mimo wszystko nie chce mi się ciągnąć dyskusji z kimś kto się boi podlać mięso na grillu koncerniakiem. W dodatku nie wiesz w jakich piwach gustuję, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Swoją drogą wśród piw marketowych rownież można znaleźć dość smaczne propozycje np. takie jak Pilsner Urquell, Grolsch lub Paulaner, a to tylko kilka przykładów.@1r0n Do dyskusji Cię nie namawiam, natomiast chciałbym, żebyś wiedział, że tego typu trunków nie kupuję nie dlatego, że mam piórko w doop1e, tylko dlatego, że za mało w nich piwa a za duzo chemii. Ty o moich gustach nic nie wiedziałeś a mimo to pozwoliłeś sobie na małą dygresję w stosunku do mnie, dlaczego ja miałbym więc nie pozwolić sobie na to samo? Co do piw dostępnych w marketach zdecydowanie się z Tobą zgadzam - można kupić naprawdę smaczne browarki. Pozdrawiam.
Sam lubię Argusa i chętnie go kupuję będąc w Lidlu. Owszem, jest tanie, ale smakuje znacznie lepiej niż w podobnych cenach piwa z Biedronki czy Tesco.
Autor Zbanowany
tohmsty 13. 2016

Masz rację, w pośpiechu zrobiłem błąd ortograficzny, na dodatek taki, któr … Masz rację, w pośpiechu zrobiłem błąd ortograficzny, na dodatek taki, który zmienił sens napisanego przeze mnie zdania i stał się pożywką dla Twoich drwin. Mylić się jednak jest rzeczą ludzką. Natomiast jeśli już decydujesz się zwracać komuś uwagę sam przynajmniej postaraj się napisać zdanie bezbłędnie - ilość popełnionych przez Ciebie błędów jest nieporównywalnie większa. Co do produktu - nikogo nie namawiam ani nikomu nie odradzam zakupu. Wyrażam jedynie indywidualną ocenę tej okazji a temu właśnie służy to forum. Twoje zdrowie! Po Argusie (jak sam stwierdziłeś nie za dobrym, lecz za to w okazyjnej cenie) na pewno się przyda.


Koleżko mógłbś wysilić swoją makówkę i wskazać te błędy ? Argusem nawet byś grila niepodlał ,ale może dolej trochę oleju do głowy. Piwo pijesz z wysokiej półki ,ale wszystko poza twoim żołądkiem szybuje raczej nisko.
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego w polskich dyskusjach tego typu uczestnicy pozwalają sobie ma taką obcesowość i pobłażanie samym sobie w zakresie dobrych manier. Żeby nie szukać daleko, na brytyjskim odpowiedniku tej strony, hukd, nie zdarzają się takie incydenty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy