Piwo Argus premium puszka 550ml
86°Zakończono

Piwo Argus premium puszka 550ml

21
sty 13. 2016
Nie wiem , czy we wszystkich lidlach , widziałem w Częstochowie. Nie jest to jakieś super piwo , ale cena chyba niezła.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

21 Komentarzy
To już chyba lepiej dopłacic do lepszego
Autor Zbanowany
sebuch1997sty 13. 2016

To już chyba lepiej dopłacic do lepszego


a próbowałeś ? Co masz na myśli pisząc dopłacić ? Dołożyć 3 zł i wziąść coś z piwnych manufaktura ? Czy dołożyć złotówkę i wziąść żubra ? Bo jeżeli to drugie to raczej lepsze nie będzie. A jeżeli to pierwsze , to poradź komuś kto kupuje np. Fiata panda , żeby "trochę" dołożył i kupił lamborghini.
oberkronsty 13. 2016

a próbowałeś ? Co masz na myśli pisząc dopłacić ? Dołożyć 3 zł i wziąść co … a próbowałeś ? Co masz na myśli pisząc dopłacić ? Dołożyć 3 zł i wziąść coś z piwnych manufaktura ? Czy dołożyć złotówkę i wziąść żubra ? Bo jeżeli to drugie to raczej lepsze nie będzie. A jeżeli to pierwsze , to poradź komuś kto kupuje np. Fiata panda , żeby "trochę" dołożył i kupił lamborghini.1.30 za to piwo. Dorzuce zł to mam już dobre Tyskie czy coś
Nazwanie Argusa piwem to co najmniej nadużycie W tym przypadku powinien być wprowadzony przepis nakazujący nazywanie towaru "po imieniu" podobnie jak np. dla serów gdzie występują sery i produkty seropodobne.
Autor Zbanowany
sebuch1997sty 13. 2016

1.30 za to piwo. Dorzuce zł to mam już dobre Tyskie czy coś


No jeżeli tyskie to jest dla ciebie dobre piwo , to ok. Z dwojga złego wolę już tego Argus. Żywiec i tyskie to produkty które przez ostatnie ok 10 lat zaliczył gigantyczny zjazd jakościowy
@up Dokładnie. Akurat Lidl ma pod swoją marką dobre piwa jeśli chodzi o koncerniaki. Wszystkim miłośnikom wszelkich Tyskich, Żywców, Lechów itp. itd. radzę wypróbować Argusy. Dużo nie kosztują, tak więc, gdyby nie zasmakowały nie będzie szkoda. Na zachętę dodam, że każdy z nich robiony jest przez różne browary. Nie chce mi się teraz szukać co gdzie jest nalewane, zainteresowani mogą sobie wygooglować.
@tohm Rozwaliłeś mi system. :-P Tyskiemu dużo bliżej do produktu piwopodobnego niż jakiemukolwiek Argusowi. Widać, że o piwie masz naprawdę blade pojęcie.
Na jakiej podstawie oceniacie i klasyfikujecie te "napoje" o ktorych wspominacie w postach? Tyskie i Argus choćby, jak je porównujecie, nie uwzględniając własnych upodobań smakowych? Co według was ma wpływ by ocenić je jako piwo, a nie napitek piwnopodobny? Jestem bardzo ciekaw.
1r0nsty 13. 2016

@tohm Rozwaliłeś mi system. :-P Tyskiemu dużo bliżej do produktu piw …@tohm Rozwaliłeś mi system. :-P Tyskiemu dużo bliżej do produktu piwopodobnego niż jakiemukolwiek Argusowi. Widać, że o piwie masz naprawdę blade pojęcie.@ 1r0n Oświeć mnie proszę i wskaż w ktorym momencie porównywałem Argusa i Tyskie. Piwa wypilem w swoim życiu sporo i zarówno Tyskie jak i Argus to jak dla mnie napoje piwopodobne. Zarówno jednym jak i drugim bałbym się podlać nawet mięso na grillu, o piciu nie wspominając. No ale ja mam naprawdę blade pojęcie o piwie, być może dlatego, że nie jestem smakoszem koncernowych wypłuczyn, takich w jakich ty gustujesz. Poczytaj trochę o procesie ważenia piwa, dowiedz się ile trwa proces produkcji wspomnianych przez ciebie "szlachetnych trunków" a potem pogadamy. Na przykład o kondycji twojej wątroby
Za darmo bym nie chciał.
Autor Zbanowany
tohmsty 13. 2016

@ 1r0n Oświeć mnie proszę i wskaż w ktorym momencie porównywałem Argusa i … @ 1r0n Oświeć mnie proszę i wskaż w ktorym momencie porównywałem Argusa i Tyskie. Piwa wypilem w swoim życiu sporo i zarówno Tyskie jak i Argus to jak dla mnie napoje piwopodobne. Zarówno jednym jak i drugim bałbym się podlać nawet mięso na grillu, o piciu nie wspominając. No ale ja mam naprawdę blade pojęcie o piwie, być może dlatego, że nie jestem smakoszem koncernowych wypłuczyn, takich w jakich ty gustujesz. Poczytaj trochę o procesie ważenia piwa, dowiedz się ile trwa proces produkcji wspomnianych przez ciebie "szlachetnych trunków" a potem pogadamy. Na przykład o kondycji twojej wątroby


cieżko coś znaleźć o tym twoim "ważeniu" piwa ,do tego się wagi używa ? Możesz podać jakieś źródła ? A co do produktu nikt tu nie twierdzi ,że to jest jakieś super piwo ,kto chce kupuje ,kto nie chce nie kupuje ,proste.
Tyskie dobre piwo, a to Ci dopiero zart.
oberkronsty 13. 2016

No jeżeli tyskie to jest dla ciebie dobre piwo , to ok. Z dwojga złego w … No jeżeli tyskie to jest dla ciebie dobre piwo , to ok. Z dwojga złego wolę już tego Argus. Żywiec i tyskie to produkty które przez ostatnie ok 10 lat zaliczył gigantyczny zjazd jakościowy


Jeżeli miałbym wybierać tyskie a argus za ta same cenne wybrał bym argusa. Po drugie wszystkie piwa do 10 zł to nie są prawdziwe piwa które sa zdrowe... wszystkie robione sa na szybko z proszku. Piwo najlepiej zrobić samemu ze swoich składników niestety raczej nie osiagalne.
Dlatego dobra promocja biore argusa
@tohm Przepraszam, źle odebrałem Twój post. Myślałem, że piszesz w odniesieniu do Tyskiego. Mimo wszystko nie chce mi się ciągnąć dyskusji z kimś kto się boi podlać mięso na grillu koncerniakiem. W dodatku nie wiesz w jakich piwach gustuję, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Swoją drogą wśród piw marketowych rownież można znaleźć dość smaczne propozycje np. takie jak Pilsner Urquell, Grolsch lub Paulaner, a to tylko kilka przykładów.
oberkronsty 13. 2016

cieżko coś znaleźć o tym twoim "ważeniu" piwa ,do tego się wagi używa ? Mo … cieżko coś znaleźć o tym twoim "ważeniu" piwa ,do tego się wagi używa ? Możesz podać jakieś źródła ? A co do produktu nikt tu nie twierdzi ,że to jest jakieś super piwo ,kto chce kupuje ,kto nie chce nie kupuje ,proste.Masz rację, w pośpiechu zrobiłem błąd ortograficzny, na dodatek taki, który zmienił sens napisanego przeze mnie zdania i stał się pożywką dla Twoich drwin. Mylić się jednak jest rzeczą ludzką. Natomiast jeśli już decydujesz się zwracać komuś uwagę sam przynajmniej postaraj się napisać zdanie bezbłędnie - ilość popełnionych przez Ciebie błędów jest nieporównywalnie większa. Co do produktu - nikogo nie namawiam ani nikomu nie odradzam zakupu. Wyrażam jedynie indywidualną ocenę tej okazji a temu właśnie służy to forum. Twoje zdrowie! Po Argusie (jak sam stwierdziłeś nie za dobrym, lecz za to w okazyjnej cenie) na pewno się przyda.
A ja lubię to piwo, dobre jest też Argusa "desperados", a żona lubi malinowe. A o gustach się nie dyskutuje. Za tą cenę to spoko.
1r0nsty 13. 2016

@tohm Przepraszam, źle odebrałem Twój post. Myślałem, że piszesz w odnie …@tohm Przepraszam, źle odebrałem Twój post. Myślałem, że piszesz w odniesieniu do Tyskiego. Mimo wszystko nie chce mi się ciągnąć dyskusji z kimś kto się boi podlać mięso na grillu koncerniakiem. W dodatku nie wiesz w jakich piwach gustuję, więc nie wyciągaj pochopnych wniosków. Swoją drogą wśród piw marketowych rownież można znaleźć dość smaczne propozycje np. takie jak Pilsner Urquell, Grolsch lub Paulaner, a to tylko kilka przykładów.@1r0n Do dyskusji Cię nie namawiam, natomiast chciałbym, żebyś wiedział, że tego typu trunków nie kupuję nie dlatego, że mam piórko w doop1e, tylko dlatego, że za mało w nich piwa a za duzo chemii. Ty o moich gustach nic nie wiedziałeś a mimo to pozwoliłeś sobie na małą dygresję w stosunku do mnie, dlaczego ja miałbym więc nie pozwolić sobie na to samo? Co do piw dostępnych w marketach zdecydowanie się z Tobą zgadzam - można kupić naprawdę smaczne browarki. Pozdrawiam.
Sam lubię Argusa i chętnie go kupuję będąc w Lidlu. Owszem, jest tanie, ale smakuje znacznie lepiej niż w podobnych cenach piwa z Biedronki czy Tesco.
Autor Zbanowany
tohmsty 13. 2016

Masz rację, w pośpiechu zrobiłem błąd ortograficzny, na dodatek taki, któr … Masz rację, w pośpiechu zrobiłem błąd ortograficzny, na dodatek taki, który zmienił sens napisanego przeze mnie zdania i stał się pożywką dla Twoich drwin. Mylić się jednak jest rzeczą ludzką. Natomiast jeśli już decydujesz się zwracać komuś uwagę sam przynajmniej postaraj się napisać zdanie bezbłędnie - ilość popełnionych przez Ciebie błędów jest nieporównywalnie większa. Co do produktu - nikogo nie namawiam ani nikomu nie odradzam zakupu. Wyrażam jedynie indywidualną ocenę tej okazji a temu właśnie służy to forum. Twoje zdrowie! Po Argusie (jak sam stwierdziłeś nie za dobrym, lecz za to w okazyjnej cenie) na pewno się przyda.


Koleżko mógłbś wysilić swoją makówkę i wskazać te błędy ? Argusem nawet byś grila niepodlał ,ale może dolej trochę oleju do głowy. Piwo pijesz z wysokiej półki ,ale wszystko poza twoim żołądkiem szybuje raczej nisko.
Naprawdę nie rozumiem, dlaczego w polskich dyskusjach tego typu uczestnicy pozwalają sobie ma taką obcesowość i pobłażanie samym sobie w zakresie dobrych manier. Żeby nie szukać daleko, na brytyjskim odpowiedniku tej strony, hukd, nie zdarzają się takie incydenty.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst