Niestety, ta okazja już wygasła
Piwa kraftowe w Biedronce
505° Zakończono

Piwa kraftowe w Biedronce

25
kwi 7. 2017

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kilka już kiedyś było, teraz doszły kolejne.

Cena 2.99 za:
Piwo Cisza Nocna, 500 ml (ciemny lager)
Piwo Szlager, 500 ml (lager)
Piwo Pilstolet, 500 ml (pils)

Cena 3.49 za:
Piwo Don Wito, 500 ml (pszeniczne)
Piwo Blond L'ale 500 ml (blond ale)
Piwo Miodowe Love, 500 ml (miodowe)

Cena 3.99 za:
Piwo Sen Apacza, 500 ml (APA)

Piwa z serii Manufaktura Jabłonowo.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

Najlepsze komentarze
Wkurzają mnie już tacy piwosze-neofici, co to kurde całe życie walili harnasie za 1,99 i inne tatry, a teraz nagle koneserzy piw kraftowych.
Pół biedy, jak ustawiasz się na piwo w plenerze. Teraz każdy monopolowy musi mieć w lodówkach jakieś ciachany palone, kormorany niskosłodzone i inne żywe bezglutenowe, nabierze sobie taki 6 różnych do siatki i zadowolony nie truje dupy. Ale nie daj boże kup sobie piwo jakiegoś większego browaru. Nie mówię to o obiektywnie hu#$wych harnasiach, żubrach czy innych tyskich, ale normalnych piwkach typu perła czy Łomża, co to przyjemnie obalić latem bez kontemplacji bukietu smakowego. Zaraz się zaczyna:
- hurrr durrr co ty pijesz, koncernowe siki, j&bie tekturo, za tyle samo mogłeś mieć ekokraftowy CIEMNY PRZENICZNY LAGER PILS PALONY JASNY PEŁNY z BROWARU KOCZKODAN, mmm, pacz jakie to dobre, wyliżem jeszcze butelke po wypicu!!!!!!!
Nieważne, że 5 lat temu sami spuszczali się nad „perło export”, bo okazało się, że istnieje poniżej 4 zł coś nie jebie żółcią jak harnaś i nie chce się rzygać wypiciu 7.
Prawdziwa jazda zaczyna się przy próbie ustawienia w jakiejś knajpie. Lokale z wyborem mniejszym niż 15 gatunków piw kratowych albo belgijskich czy niemieckich odpadają. Rzut oka na kartę wystarczy, i już trzoda:
- o, nie ma południowosakosńskiego stouta 16894 IPA uberchmielone 69 IBU z browaru Himmler, wychodzimy, co mie tu jakimś guw&em pizner urkłel chco otruć!
Koniec końców po sprawdzeniu wszystkich lokali z jedzeniem lądujesz w jakimś speluno pubie z gównomuzyką i wyborem 10 0000 piw o zjebanych nazwach typu „atomowy morświn”, „natarcie pszenicy” albo o nazwach na zasadzie „w c$uj długa nazwa procesu technologicznego+nazwa wioski, z której jest browar”
-pacz, to je zajebisty lokal, to je wybór, mmm, ukraińskie piwo pszeniczne środkowej fermentacji wysokohmielone palone otwartej ekstaktacji w niedomknietej kadzi browaru Jabolon, w schłodzonym kuflu, tak jak mówił Kopyr na blogu, boże, jakie to dobre, mmm…
I żłopie tą zupę o konsystencji gunwa, co to do niczego nie podobna. To tyle żali na dziś, gorzej jak spotka się dwóch takich januszy koneserów piwa i pier$olo całe spotkanie, ale to już temat na inną opowieć, jak chcecie, to napisze…
Z tych z promocji to miodowe dobre i pistolet.

Adinho.07/04/2017 14:17

żubr>>>>>>piwo kraftoweCzasem też mam takie wrażenie...

Widziałem kiedyś taki obrazek dość dobrze to opisujący
226844-5an0y.jpg
25 Komentarzy
W tej cenie trzeba skosztować
Zaktualizowałem o style, Nie wiem co to Don Wito.
Heh,albo mi się wydaje,albo ktoś w tej sieci sklepów na B "delikatnie" zapożyczył sobie szatę graficzną od sieci konkurencyjnych sklepów na L
vihuxexiso07/04/2017 12:03

Zaktualizowałem o style, Nie wiem co to Don Wito.Stawiam piwo, ze to witbier
wojt07/04/2017 12:06

Heh,albo mi się wydaje,albo ktoś w tej sieci sklepów na B "delikatnie" za …Heh,albo mi się wydaje,albo ktoś w tej sieci sklepów na B "delikatnie" zapożyczył sobie szatę graficzną od sieci konkurencyjnych sklepów na L


Delikatnie możesz mieć racje, ewentualnie obu sklepom ta sama firma robi gazetki

Które piwko z tych polecacie zakupić do degustacji?
Edytowane przez: "sowa152" kwi 7. 2017
U mnie w biedrze w wiekszości są już od lutego. Jest progres w stosunku do wariantów "Cechowego", które nawet piwem trudno było nazwać, ale z kraftem to one za dużo wspólnego nie mają niestety. Sen apacza to takie samo APA jak Ż(ywiec)APA. Niby delikatny aromat/posmak jest ale trzeba się bardzo starać, żeby wyczuć. Lepsza opcją w biedronce jest już nawet zielone tyskie Golden Ale.
vihuxexisokwi 7. 2017

Zaktualizowałem o style, Nie wiem co to Don Wito.

Witbier czyli piwo pszeniczne. Piłem Polecam
A ja polecam Pilstolet. Jeśli ktoś lubi gorzkie piwa to będzie zadowolony
Edytowane przez: "Spides" kwi 7. 2017
Golden Ale to nie do końca ten sam styl co apa.
ibe2pl07/04/2017 12:16

U mnie w biedrze w wiekszości są już od lutego.


Pisałem przecież. Cisza, Pistolet i Apacz już były. Reszta no nowości.
Edytowane przez: "vihuxexiso" kwi 7. 2017
Manufaktura Jabłonowo to nie za bardzo podchodzi pod kraft.
vihuxexisokwi 7. 2017

Golden Ale to nie do końca ten sam styl co apa. Pisałem przecież. Cisza, Pi …Golden Ale to nie do końca ten sam styl co apa. Pisałem przecież. Cisza, Pistolet i Apacz już były. Reszta no nowości.


Oczywiście że inny, nawet zupełnie inny. Choć na podobnych słodach robiony.
Odniosłem się do nadużycia słowa "kraftowe" w reklamie, bo browar wcale nie taki mały, a sposób warzenia i smak piwa bliższe tym nowym odmianom koncerniaków. Stąd porównanie do żapy i GA tyskiego.
Fajnie, że coś robią aby był większy wybór piw z różnymi stylami, bo ile można pić vipa
Piłem już wszystkie i z piwem kraftowym to nie ma za bardzo nic wspólnego, jednakże mogę polecić Don Wito który jest nawet całkiem udanym Witbierem jak na swoją cenę, na pewno bardziej udanym niż wynalazki typu Żywiec Białe, Valkiria z Żabki czy Miłosław, oraz Pilstolet który spokojnie wygrywa z Pilsnerem Urquellem, Staropramenem czy Złotym Bażantem.

Reszta piw jest przeciętna - Blond L'Ale co śmieszne za bardzo lagerowy, maślany i nijaki, w Szlagerze nie czuć chmielu, Cisza Nocna to wątplowej jakości dunkel lager, mamy lepsze miodowe na rynku a Sen Apacza to więcej masła niż chmielu.
We Wrocku słabo z dostępnością powyższych trunków
żubr>>>>>>piwo kraftowe
Adinho.kwi 7. 2017

żubr>>>>>>piwo kraftowe

​potwierdzone info
Właśnie skończyłem Miodowe Love, bardzo smaczne i delikatne
vlodar.dnbkwi 7. 2017

Stawiam piwo, ze to witbier


Piłem, nie polecam. Smakuje jak szczyny, a witbier to mój ulubiony gatunek. Polecam za to Podróże Kormorana Witbier
Gdyby ktoś był zainteresowanych to w Kielcach na Szajnowicza-Iwanowa wszystko jest nawet po kilka kartonów
Avatar
Usunięty20053
sowa15207/04/2017 12:09

Delikatnie możesz mieć racje, ewentualnie obu sklepom ta sama firma robi g …Delikatnie możesz mieć racje, ewentualnie obu sklepom ta sama firma robi gazetki Które piwko z tych polecacie zakupić do degustacji?degustacji

piszemy o piwach które kraftowe to są tylko z nazwy

nie nastawiałbym się na twoim miejscu na niewiadomo co próbowałem I to jest nadal masówka tylko inaczej nazwana "kraftowe, znaczy sie dobre, a jak dobre to można drożej sprzedać"
Edytowane przez: "Usunięty20053" kwi 7. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst