Niestety, ta okazja już wygasła
Pilot TCL RC602S
171° Zakończono

Pilot TCL RC602S

39zł130zł-70%Media Expert Okazje
14
171° Zakończono
Pilot TCL RC602S
wrz 9. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

297112.jpgSmart pilot do telewizorów TCL. Standardowa cena 130 zł, najtańsze nówki znalezione na aledrogo za 65 zł. Pilot niestety dostępny tylko stacjonarnie w sklepach Media expert.
Aktualizacje społecznościowe
14 Komentarzy
Zdjęcie byś dodał
5054564-EMCXp.jpg
Obrazek dodałem :-) Już powinno się ładnie wyświetlać.
Edytowane przez: "S.F" wrz 9.
Piloty z ekspozycji...
Gorzej niż używka.
Edytowane przez: "cxb" wrz 9.
Pilot działa także na odbiornikach Thomson. Działa genialnie. Użytkuje go już z 3 rok dałem 1pln przy zakupie tv
Nie zadziała z EP640?
cxb09/09/2020 12:17

Piloty z ekspozycji...Gorzej niż używka.


Skąd wiadomo że ekspozycja?
prusaq09/09/2020 13:04

Skąd wiadomo że ekspozycja?


Wystarczy wejść na stronę ME, znaleźć sklep i jest info, że pilot może pochodzić z ekspozycji. W przypadku tego sklepu w 99% tak jest. Tym bardziej biorąc pod uwagę cenę. Mogą być też jakieś zwroty poserwisowe.
Ciekawe czy będzie działał z moim TV (TCL s79) niby w specyfikacji go nie ma ale oryginalnie dostałem do niego pilot TCL RC802N (powinienem dostać 2 piloty -w dodatku inne:) ) który wg. spec. jest do modeli wyższych a wg. netu z większością z nich ten z wstawki działa...więc może przez analogię z moim też. Na necie pisze, że ten pilot działa też przez bt. Wie ktoś czy działał by jako zapasowy pilot do mi-boxa?
gregor4409/09/2020 15:15

Ciekawe czy będzie działał z moim TV (TCL s79) niby w specyfikacji go nie m …Ciekawe czy będzie działał z moim TV (TCL s79) niby w specyfikacji go nie ma ale oryginalnie dostałem do niego pilot TCL RC802N (powinienem dostać 2 piloty -w dodatku inne:) ) który wg. spec. jest do modeli wyższych a wg. netu z większością z nich ten z wstawki działa...więc może przez analogię z moim też. Na necie pisze, że ten pilot działa też przez bt. Wie ktoś czy działał by jako zapasowy pilot do mi-boxa?


A jak tv sam w sobie? Spoko? Przymierzam się do zakupu TCL
to co najważniejsze czyli obraz i kolory bdb. Szkoda, że ten mój bez androida i że wsparcie producenta, żadne (ani jednej aktualizacji). 100Hz matryca (wg. fabryki) bez wsparcia softu i 1 pilot zamiast 2 (które powinny być do tego modelu). Samo wykonanie też na +, cieniutka metalowa ramka nic się nie ugina ani nie odstaje jak przy konkurencji z tej półki cenowej. Brat kupił ostatnio niedrogiego Sony i jego wykonanie, materiały jak i design to względem mojego półka niżej.
Próbowałem go zamówić w 3 sklepach i w 3 dostałem anulację
Byłem w sklepie i oglądałem go, faktycznie pilot jak po przejściach trochę podniszczony.
Działa również z telewizorami Thomson z androidem .
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od S.F. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst