Pilnik elektryczny do stóp SCHOLL Velvet Smooth z głowicą złuszczającą i drobnoziarnistą + dwie głowice wygładzające @IBOOD

Obowiązuje do 30/06/2022maj 13. 2022
Pilnik elektryczny do stóp SCHOLL Velvet Smooth z głowicą złuszczającą i drobnoziarnistą + dwie głowice wygładzające za 94,95 zł w IBOOD.

Dostawa jest bezpłatna.


Marzysz o pięknych stopach? Pragniesz bez obaw nosić odkryte buty, chodzić na basen, siłownię czy jogę? Kup SCHOLL Velvet Smooth pilnik elektryczny do stóp z głowicą drobnoziarnistą – specjalistę do codziennej pielęgnacji stóp. SCHOLL Velvet Smooth świetnie wygładza i usuwa martwy naskórek, sprawia, że Twoje stopy stają się gładkie i miękkie, może być używany na suchej i wilgotnej skórze, ma ergonomiczny, ukształtowany, miękki w dotyku uchwyt i dodatkową głowicę złuszczającą.

533509-CU42r.jpg
Drobnoziarnista głowica obrotowa usuwa twardą skórę, która tworzy się w wyniku wywierania nacisku na stopę. Elektroniczny pilnik stanowi nowoczesną metodę usuwania stwardniałej skóry. Zostaw swoją ręczną tarkę do stóp tam, gdzie jej miejsce – w szufladzie. Elektroniczny pilnik SCHOLL Velvet Smooth pozwoli Ci osiągnąć zadowalające rezultaty szybko i bez wysiłku.Ergonomiczny kształt ułatwia obsługę. Dwie prędkości pozwalają dopasować działanie do Twoich potrzeb. Używaj złuszczających szczoteczek, by delikatnie usuwać suchą, łuszczącą się skórę na stopach i w dolnym obszarze nóg.

Dla jedwabistych i gładkich, pięknych stóp powierzchnia głowicy pielęgnacyjnej Velvet Smooth (TM) jest pokryta wytrzymałymi mikrościernymi cząsteczkami i drobnymi, diamentowymi kryształkami.Usuwa nawet najbardziej stwardniałą skórę i pozostawia skórę zauważalnie gładszą i bardziej miękką. Wspomaga działanie substancji nawilżających i utrzymanie efektu gładkiej, miękkiej skóry.

533509-QS5j7.jpg
Elektroniczny pilnik do stóp marki SCHOLL Velvet Smooth jest idealnym rozwiązaniem, które pomoże w szybki i łatwy sposób pożegnać się z twardą i łuszczącą się skórą. Zasilany jest przez 4 baterie typu AA. Ma dwie prędkości, dzięki którym dostosujesz go do swoich potrzeb. Wyposażony jest w wymienną głowicę drobnoziarnistą pokrytą minerałami morskimi. Minerały morskie idealnie nadają się do usuwania twardej skóry pięt i stóp.

533509-XqUoC.jpg
Aktualizacje społecznościowe
4 Komentarze
Prześlij Komentarz