Niestety, ta okazja już wygasła
Piłka nożna Starlancer V (3,4)
478° Zakończono

Piłka nożna Starlancer V (3,4)

29,99zł69,99zł-57%Sport-Shop Okazje
4
sty 15.
To model szyty maszynowo, wytrzymały i solidny. Nylonowy szkielet oraz wykonanie ze sztucznego tworzywa to gwarancja trwałości. Piłka jest miękka, dzięki czemu doskonale amortyzuje nawet najmocniejsze odbicia. Butylowy pęcherz chroni ją natomiast przed odkształceniami i zapewnia odpowiedni stopień naprężenia. Tą piłką możesz grać rekreacyjnie, a także przeprowadzać z nią mocne treningi. To wysoka jakość połączona z ciekawym dizajnem, model, który zachwyca zarówno grafiką, jak i parametrami.

  • rozmiar 3 lub 4
  • szyta maszynowo
  • przeznaczona do gry na nawierzchniach naturalnych trawiastych
  • butylowy pęcherz
  • materiał: TPU
  • dostawa od 8,50zł

132593-ctXWb.jpg132593-vuKlm.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

4 Komentarze
Za piłeczkę plusik w ciemno
+ wysyłka, najtańsza 8,50 zł
Po pierwsze to 38,49 zł, po drugie rozmiar 4, raczej dla dzieci, bo na hale ta piłka się nie nadaje, źle się odbija. Po trzecie to nie okazja, ta piłka jest tyle warta. Szybko się rozleci.
Jak ktoś szuka dobrej piłki niech bierze jakąkolwiek z atestem Fifa, np. Puma albo select kupimy w przyzwoitych pieniądzach.
Przy okazji, Pozdrawiam miłośników kopanej
edwin2023 min

Po pierwsze to 38,49 zł, po drugie rozmiar 4, raczej dla dzieci, bo na …Po pierwsze to 38,49 zł, po drugie rozmiar 4, raczej dla dzieci, bo na hale ta piłka się nie nadaje, źle się odbija. Po trzecie to nie okazja, ta piłka jest tyle warta. Szybko się rozleci.Jak ktoś szuka dobrej piłki niech bierze jakąkolwiek z atestem Fifa, np. Puma albo select kupimy w przyzwoitych pieniądzach.Przy okazji, Pozdrawiam miłośników kopanej


To fakt, krótki żywot produktu...Syn zmęczył ją bardzo szybko....
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst