Niestety, ta okazja już wygasła
Pilarka ukośna MEEC 1500W 216 mm, ukośnica
183° Zakończono

Pilarka ukośna MEEC 1500W 216 mm, ukośnica

449zł699zł-36% 9,90zł Jula Okazje
28
183° Zakończono
Pilarka ukośna MEEC 1500W 216 mm, ukośnica
maj 7. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Opis ze strony:

Pilarka ukosowa z trzyletnią gwarancją!

Pozwól, że zaprezentujemy Ci pilarkę ukosową z Meec Tools Atrakcyjna cena i funkcjonalność w jednym pakiecie, a do tego wszystkie akcesoria, jakich może potrzebować majsterkowicz podczas cięcia ukośnego przy kątach precyzyjnych. Szczególnie przydatne urządzenie dla osób, które chcą przycinać listwy, ościeżnice i panele.

Wiele możliwość ustawieńPilarka ma oczywiście bezstopniową regulację kąta nachylenia do 45 stopni, a stół umożliwia obracanie obrabianego przedmiotu o +/-47 stopni przy stałym ustawieniu pod kątem 0°/15°/22,5°/30°/45°.

Rozmiar obrabianych przedmiotów zależy od ustawień kąta cięcia i fazowania. Poniżej znajdują się ustawienia z parametrami cięcia w milimetrach:

  • Szerokość cięcia przy 90° maks. 120 x 60 mm
  • Szerokość cięcia przy 45° maks. 80 x 60 mm
  • Szerokość cięcia przy 2 x 45° (podwójne cięcie ukośne) maks. 80 x 45 mm
Odciąg wiórów i pyłuCiężka praca to również wiele wiórów! Pilarka pomaga zachować porządek w miejscu pracy poprzez odciąg wiórów i pyłu do uwzględnionego w zestawie worka na wióry z zapięciem na zamek. Kiedy worek jest pełny, nie ma problemu z jego opróżnieniem – wyciąganie worka odbywa się zupełnie beznarzędziowo.

Laser gwarantujący najwyższą precyzjęDzięki liniałowi laserowemu łatwo jest zaplanować cięcie. Urządzenie nie wymaga użycia akumulatora, ponieważ jest zasilane sieciowo. Łatwo dostępny przycisk na uchwycie służy do włączania i wyłączania.

Trzy lata gwarancjiWysoką jakość urządzenia potwierdza trzyletnia gwarancja.
Aktualizacje społecznościowe
Jula OkazjeJula gazetka
28 Komentarzy
Chyba drogo, mam wrażenie, że Einhell był tutaj poniżej 400
Ma ktoś lepsze propozycje do 500zł? Chętnie kupie też używke jeśli będzie głębiej cięła
Ktoś ma? Jak z precyzją ustawiana kątów?
Heh, niestety przerabiałem temat ukośnic w zeszłym roku. Na początku miałem metabo, potem zmieniłem na ryobi. Obie szybko sprzedałem. Chciałem i meeca kupić ale tego większego. Niestety wtedy nie miał lasera a czasem jest przydatny. Dewalt i makity sa poza zasięgiem. Jest jeszcze AEG za 1600, ale na początku roku z polecenia znajomego który pracuje w Niemczech kupiłem Holzmanna z tarcza 305mm i powiem, że kopara mi opadła. Płaciłem koło tys zł z przesyłką.
Uprzedzam, że maszyna jest ogromna! Nie wiem jak mogłem cokolwiek robić na tych mniejszych. Kupiłem do domu, nie pracy.
nalesnik200907/05/2020 14:17

Heh, niestety przerabiałem temat ukośnic w zeszłym roku. Na początku mia …Heh, niestety przerabiałem temat ukośnic w zeszłym roku. Na początku miałem metabo, potem zmieniłem na ryobi. Obie szybko sprzedałem. Chciałem i meeca kupić ale tego większego. Niestety wtedy nie miał lasera a czasem jest przydatny. Dewalt i makity sa poza zasięgiem. Jest jeszcze AEG za 1600, ale na początku roku z polecenia znajomego który pracuje w Niemczech kupiłem Holzmanna z tarcza 305mm i powiem, że kopara mi opadła. Płaciłem koło tys zł z przesyłką. Uprzedzam, że maszyna jest ogromna! Nie wiem jak mogłem cokolwiek robić na tych mniejszych. Kupiłem do domu, nie pracy.Holzmanna KAP 305JL kupiłeś czy inny model?
akme07/05/2020 14:45

Holzmanna KAP 305JL kupiłeś czy inny model?


Tak ten
Naleśnik jakiego masz tego Holzmanna? Miałem model KG305JL ale mam spore zastrzeżenia co do powtarzalności. Robię formy pod odlewy żeliwne na małą skalę, hobbystycznie i powtarzalność jest dla mnie słaba, szczególnie przy cięciach kątowych.
Zaczynałem od Parksida i było nieźle, ale w końcu odżałowałem i kupiłem Boscha GCM12 ale to przepaść między innymi podobnymi sprzętami, również finansowa. Potrzebuję dużej ukośnicy z posuwem w podobnych pieniądzach do Holzmanna, myślę o KAP305JL, ma w nazwie profesjonalna, ale nie ufam do końca marketingowi. Metabo, Makita, AEG, Ryobi, Einhell i inne totalne marketówy mnie nie interesują. Ktoś coś?
Najważniejszym parametrem dla mnie jest powtarzalność, utrzymywanie kątów.
Kupiłbym drugiego takiego samego Boscha, ale już tyle nie wydam drugi raz, bo nie mam :-)
HADEZ07/05/2020 14:48

Naleśnik jakiego masz tego Holzmanna? Miałem model KG305JL ale mam spore z …Naleśnik jakiego masz tego Holzmanna? Miałem model KG305JL ale mam spore zastrzeżenia co do powtarzalności. Robię formy pod odlewy żeliwne na małą skalę, hobbystycznie i powtarzalność jest dla mnie słaba, szczególnie przy cięciach kątowych.Zaczynałem od Parksida i było nieźle, ale w końcu odżałowałem i kupiłem Boscha GCM12 ale to przepaść między innymi podobnymi sprzętami, również finansowa. Potrzebuję dużej ukośnicy z posuwem w podobnych pieniądzach do Holzmanna, myślę o KAP305JL, ma w nazwie profesjonalna, ale nie ufam do końca marketingowi. Metabo, Makita, AEG, Ryobi, Einhell i inne totalne marketówy mnie nie interesują. Ktoś coś?Najważniejszym parametrem dla mnie jest powtarzalność, utrzymywanie kątów.Kupiłbym drugiego takiego samego Boscha, ale już tyle nie wydam drugi raz, bo nie mam :-)


No ale zdecyduj się. Piszesz że marketowe cię nie interesują, a pytasz o chińskiego holzmanna, jednocześnie odrzucając Makitę (?) czy AEG. Jeśli chcesz powtarzalność i dobre kąty to nie ma zmiłuj, to kosztuje. Albo taniej np. Makitę LS1018L, albo drożej Hikoki C12RSH2, albo jeszcze drożej lecimy w Dewalty. Za tysiąc trudno oczekiwać na dłuższą metę precyzji i powtarzalności.
W tej chwili to raczej warto to
castorama.pl/uko…BwE
To ta sama klasa jakościowa i parametry.
Qbus07/05/2020 15:43

W tej chwili to raczej warto …W tej chwili to raczej warto tohttps://www.castorama.pl/ukosnica-z-posuwem-210mm-mac-id-1115864.html?store=0&exactc=14976614ef48e5d8de74469b8d94e2e5&keyword=pla_narzedzia_i_artykuly&gclid=CjwKCAjw4871BRAjEiwAbxXi24t4XnE9rd-bnbVI5I60QTfvqwHZn15gQmSnPsPdKmuKW9xK6lMQihoChuUQAvD_BwETo ta sama klasa jakościowa i parametry.


ale rok gwarancji mniej. Ciekawe kto lepiej podchodzi do gwarancji w przypadku awarii. Szukam sprzętu do zrobienia sobie tarasu i wiaty pod auto
Maciekuuu07/05/2020 15:46

ale rok gwarancji mniej. Ciekawe kto lepiej podchodzi do gwarancji w …ale rok gwarancji mniej. Ciekawe kto lepiej podchodzi do gwarancji w przypadku awarii. Szukam sprzętu do zrobienia sobie tarasu i wiaty pod auto


Do deski tarasowej ok.
Ale do prac typu wiata, altana itd. to trzeba sprzęt, który tnie 10 cm pod kątem prostym minimum.
Coś rozsądnego będzie to ok. 1000 pln.
Ten meec przed majówka był w tej samej cenie.
HADEZ07/05/2020 14:48

Naleśnik jakiego masz tego Holzmanna? Miałem model KG305JL ale mam spore z …Naleśnik jakiego masz tego Holzmanna? Miałem model KG305JL ale mam spore zastrzeżenia co do powtarzalności. Robię formy pod odlewy żeliwne na małą skalę, hobbystycznie i powtarzalność jest dla mnie słaba, szczególnie przy cięciach kątowych.Zaczynałem od Parksida i było nieźle, ale w końcu odżałowałem i kupiłem Boscha GCM12 ale to przepaść między innymi podobnymi sprzętami, również finansowa. Potrzebuję dużej ukośnicy z posuwem w podobnych pieniądzach do Holzmanna, myślę o KAP305JL, ma w nazwie profesjonalna, ale nie ufam do końca marketingowi. Metabo, Makita, AEG, Ryobi, Einhell i inne totalne marketówy mnie nie interesują. Ktoś coś?Najważniejszym parametrem dla mnie jest powtarzalność, utrzymywanie kątów.Kupiłbym drugiego takiego samego Boscha, ale już tyle nie wydam drugi raz, bo nie mam :-)KAP 305JL, raz ustawiam i nie widzę problemu żeby coś się przestawiało. Nie mam luzów na prowadnicy. Te miałem w ryobi i metabo. W ryobi nawet pojechałem do serwisu i z chłopakami ustawialiśmy maszynę, pomimo wymiany prowadnicy i podstawy nie osiągałem takich samym cięć. W końcu serwisant powiedział że odchył 50mm jest ok w tej klasie sprzętu 🥴
Ciekawie wygląda jeszcze VUD707 VANDER, zajmuje trochę mniej miejsca. Mam struga elektrycznego tej firmy jest ok. Bdb wykonanie
Rooblow07/05/2020 15:14

No ale zdecyduj się. Piszesz że marketowe cię nie interesują, a pytasz o ch …No ale zdecyduj się. Piszesz że marketowe cię nie interesują, a pytasz o chińskiego holzmanna, jednocześnie odrzucając Makitę (?) czy AEG. Jeśli chcesz powtarzalność i dobre kąty to nie ma zmiłuj, to kosztuje. Albo taniej np. Makitę LS1018L, albo drożej Hikoki C12RSH2, albo jeszcze drożej lecimy w Dewalty. Za tysiąc trudno oczekiwać na dłuższą metę precyzji i powtarzalności.Jestem zdecydowany. Odrzucam to czego jestem pewien, że się nie sprawdzi z praktyki, to co było testowane. Tak Makitę w pierwszej kolejności, ponieważ lepiej od niej tnie Parkside z Lidla a nie jestem jego psychofanem. Widzę, że patrzysz na sprzęt przez naklejki i to duży błąd w obecnych czasach. Miałem Holzmanna i zjadał Metabo i Makitę o Ryobi nie wspominając. Do kątów kupiłem Boscha i to była najlepsza inwestycja z której jestem zadowolony. Szukam czegoś świadomie słabszego jako drugiej maszyny, bo są mi potrzebne 2 ustawione na sztywno, żeby czasu nie tracić na przełożenia, mierzenia, itp. Wspomniałem nie na darmo o Boschu, więc wyskakiwanie z oklepanym DeWaletem niczego nie wnosi. Poza tym DeWalt w porównaniu z chcoiażby Festoolem nawet nie ma co i czym się mierzyć w obecnej produkcji. Kiedyś jak sprowadzałem DeWalta ze stanów lub Milwaukee to było coś, dzisiaj to kolejny zwykły chińczyk na plastikowych podzespołach jak każdy w tej kategorii. Dlatego poruszyłem wątek. Nie potrzebuję mądrzenia się, ponieważ nie jestem świeżakiem w temacie i nie dam sobie nawciskać marketingu i naklejek. Poszukuję kogoś, kto się podzieli doświadczeniem a nie cwaniactwem. Kogoś, kto miał, używał, testował a nie kogoś, kto widział na półce w sklepie albo słyszał, że ta naklejka lepsza od tej albo o zgrozo jakiegoś forumowego recenzenta.
Będę wdzięczny za podzieleniem się doświadczeniem z ludźmi świadomymi. Dziękuję.
Jakbym patrzył na markę to bym napisał o festoolu. Po prostu nie dostaniesz precyzyjnego i powtarzalnego sprzętu za 1000zł, zresztą sam kupiłeś boscha za 3x tyle. Sam bosch sprawdzi się świetnie na budowie, ale do listewek już mniej. Błąd w twoim myśleniu jest taki że nie uwzględniasz że te marki mają modele marketowe i profesjonalne. To dotyczy zarówno metabo, makity jak i dewalta (jeśli dla ciebie 717 czy 780 to plastikowy chińczyk to o czym my tu rozmawiamy, skoro to są bardzo cenione woły robocze?). Ja pracuję na Hikoki 12", kąty z fabryki były idealne, nic nie trzeba było poprawiać - i dalej tak tnie. Ale ona nie kosztowała niestety tysiąc jak wspomniany holzmann (który jest właśnie typowym chińczykiem).
pitowa07/05/2020 21:16

https://www.mall.pl/ukosnice1/einhell-pila-ukosnica-th-ms-2112Tu z kodami …https://www.mall.pl/ukosnice1/einhell-pila-ukosnica-th-ms-2112Tu z kodami za 300zl z groszami


Ale ta jest bez posuwu
nalesnik200907/05/2020 14:17

Heh, niestety przerabiałem temat ukośnic w zeszłym roku. Na początku mia …Heh, niestety przerabiałem temat ukośnic w zeszłym roku. Na początku miałem metabo, potem zmieniłem na ryobi. Obie szybko sprzedałem. Chciałem i meeca kupić ale tego większego. Niestety wtedy nie miał lasera a czasem jest przydatny. Dewalt i makity sa poza zasięgiem. Jest jeszcze AEG za 1600, ale na początku roku z polecenia znajomego który pracuje w Niemczech kupiłem Holzmanna z tarcza 305mm i powiem, że kopara mi opadła. Płaciłem koło tys zł z przesyłką. Uprzedzam, że maszyna jest ogromna! Nie wiem jak mogłem cokolwiek robić na tych mniejszych. Kupiłem do domu, nie pracy.Problem z tymi sprzetami jest taki, ze sa dobre tylko dopoki nie spali sie silnik.
Ja mam tego sprzetu sporo, mam tez trzy krajzegi, w kazdej spalony jest silnik, nie do kupienia osobno. Dwie to byly dosc drogie maszyny, bo podobno drogie to dobre. Serwis chcial wiecej za wymiane silnika niz za nowa krajzege.
Mam wiertarke kolumnowa, tez spalony silnik i tez nie do dostania osobno.
To normalna rzecz, ze silnik moze sie spalic i szkoda po prostu kupowac drogiego sprzetu, jesli nie mozna go naprawic w normalnej cenie.
Mam tez krajzege samorobke, z silnikiem trojfazowym. Bez problemu mozna dokupic silnik, mniejszy, wiekszy , jaki chcesz. Nie kosztuje fortuny.
pocomito07/05/2020 21:41

Ale ta jest bez posuwu


Nie znam się są inne, jest promocja -20% z Einhell
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst