Niestety, ta okazja już wygasła
Pilarka stołowa, piła Krajzega stolikowaTS100S 250 mm 2000 W DEXTER POWER 113,8 (tylko odbiór w sklepach)
221° Zakończono

Pilarka stołowa, piła Krajzega stolikowaTS100S 250 mm 2000 W DEXTER POWER 113,8 (tylko odbiór w sklepach)

499zł598zł-17%Leroy Merlin Okazje
13
221° Zakończono
Pilarka stołowa, piła Krajzega stolikowaTS100S 250 mm 2000 W DEXTER POWER 113,8 (tylko odbiór w sklepach)
wrz 27. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Czekałem ze wstawką, aż sam nie sprawdzę towaru. Tnie gładko i równo materiał na listwy, belki, łaty, kąty trzyma, nie szarpie i ma sporą moc, montaż wymaga trochę cierpliwości i dokładności.
ok może tarcza ma swoje minusy bo mało zębów, ale cięcie wygląda spoko. materiały - elementy posuwów są plastikowo/Alu, silnik bez soft startu, ale taki bajer kosztuje z wysyłką 15 zł i jest prosty w montażu.

Recejzja niestety nie po polsku:W planach do założenia jeszcze gniazdo na odkurzacz, ale jeśli ktoś ma odkurzacz warsztatowy dodatkowym gniazdem, to nie musi nic dokładać.
Aktualizacje społecznościowe
13 Komentarzy
A jak ta okazja się ma do aktualnej okazji pilarki stołowej z Jula. Cena i główne parametry takie same.
Mam podobna z obi, bez tych bocznych blatów. Ogólnie może być, ale nie oczekuj precyzji. Delikatna do drobnych prac.
Rak7127/09/2020 07:05

A jak ta okazja się ma do aktualnej okazji pilarki stołowej z Jula. Cena i …A jak ta okazja się ma do aktualnej okazji pilarki stołowej z Jula. Cena i główne parametry takie same.


Prawdopodobnie nie będzie różnicy, ciekawe jaką tarcze dają w Juli
Firmę Dexter polecam , mam lutownice , miarę 25m , ściski , obcinaczkę do miedzi . Rzeczy tanie , ale według mnie troszkę wyżej stoją niż Topex . Mimo wszystko piła nie dla mnie , brak soft startu , co przy starych instalacjach elektrycznych może mieć znaczenie .
Michal_Badziag27/09/2020 09:44

Firmę Dexter polecam , mam lutownice , miarę 25m , ściski , obcinaczkę do m …Firmę Dexter polecam , mam lutownice , miarę 25m , ściski , obcinaczkę do miedzi . Rzeczy tanie , ale według mnie troszkę wyżej stoją niż Topex . Mimo wszystko piła nie dla mnie , brak soft startu , co przy starych instalacjach elektrycznych może mieć znaczenie .


Może z czasem założę jakiś gadżet do soft startu
Co ma wspólnego krajzega że stringami?
Chwila nieuwagi i palce idą w pi*du.
Juz byscie przestali wypisywac glupoty. Soft start to gadzet ostatnich lat i jakos przez dziesieciolecia üily chodzily, instalacje wytrzymywaly.
Mam juz chyba z piec takich pil z supermarketow. Trzy maja spalone silniki i problem jest taki, ze nigdzie silnika nie dokupi.
Pablo_el27/09/2020 08:29

Prawdopodobnie nie będzie różnicy, ciekawe jaką tarcze dają w JuliMam z Juli za 300, tylko bez tych nóżek... Tnę głównie patyki na rozpałkę.
Ojciec ma taką samą tylko pod innym brandem. Nogi trochę z cienkiej blachy i się chwieje lekko. Sam blat jest stabilnie osadzony więc nie ma żadnego problemu podczas cięcia. Dedykowana do domowych pracy. Tak jak ktoś wspomniał, precyzji tutaj nie uświadczysz, ale już 3 rok bez problemów tnie drzewo.
wrocman27/09/2020 18:11

Ojciec ma taką samą tylko pod innym brandem. Nogi trochę z cienkiej blachy …Ojciec ma taką samą tylko pod innym brandem. Nogi trochę z cienkiej blachy i się chwieje lekko. Sam blat jest stabilnie osadzony więc nie ma żadnego problemu podczas cięcia. Dedykowana do domowych pracy. Tak jak ktoś wspomniał, precyzji tutaj nie uświadczysz, ale już 3 rok bez problemów tnie drzewo.


Na tą "słabą" precyzję składa się przede wszystkim tarcza 24 zęby, która jest z definicji do zgrubnego cięcia
Już kupiłem soft start 15 zł 😁
oloWawa27/09/2020 10:04

Juz byscie przestali wypisywac glupoty. Soft start to gadzet ostatnich …Juz byscie przestali wypisywac glupoty. Soft start to gadzet ostatnich lat i jakos przez dziesieciolecia üily chodzily, instalacje wytrzymywaly.Mam juz chyba z piec takich pil z supermarketow. Trzy maja spalone silniki i problem jest taki, ze nigdzie silnika nie dokupi.


Jak jest dobrze zrobiona to i aluminium pociągnie , gorzej jak robił "fachowiec" .
Michal_Badziag08/10/2020 10:55

Jak jest dobrze zrobiona to i aluminium pociągnie , gorzej jak robił " …Jak jest dobrze zrobiona to i aluminium pociągnie , gorzej jak robił "fachowiec" .


Na działce jak włączam, to zupełnie problemu nie ma, odkurzacz też chodzi wtedy spory - na jednym kablu i jak na razie bez soft startu - korki dalej te same
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst