229°
Zakończone
Pikok filet z kurczaka w plastrach różne rodzaje 75 g/1 opak @Lidl
7 Komentarzy

kupione plus
Edytowane przez: "konesercebuli" Paź 10.

Sprawdzę wieczorem :-)

19zł / kg to wcale nie jest tak tanio ;-)

Nie kupujcie wędlin w paczkach, gdzie zazwyczaj za 4-5zł macie 100-120g, co wychodzi po 40zł/kg (płacicie za pudełko), za tyle u rzeźnika na wagę macie zaczepiste szynki. Prosicie o tyle plastrów ile chcecie i o grubości jakiej chcecie, za 2-250złzł można mieć kilkanaście plastrów nawet (ja lubię bardzo cieńkie więc proszę żeby na maszynce ustawiła Pani na grubość bodajże 1,5mm). Jak już wyżej @victorek wspomniał: 19,30zł/kg to nie jest jakaś mega promocja za fileta z kurczaka w plastrach. Ja się zraziłem do tych paczkowanych wędlin szczególnie jak ostatnio właśnie w Lidlu była akcja z tymi produktami po 2zł i był chyba właśnie taki filet w plastrach, tylko że po otwarciu był cały "obślizgły"
Edytowane przez: "SEO" Paź 10.

Ja to w ogóle wędlin nie jadam. Nie stać mnie. Średniej jakości wędliny to 20-30zł, Dobrej jakości wedliny to 30-40 zł/kg
Powinno się wprowadzić przepis, że wszystko co ma w składzie mniej niż 80-90% mięsa to produkt wędlino podobny.
Od razu producenci by zeszli na ziemie z nabijaniem wagi.

Niby sięmówi, że żywność w polsce stosunkowo tania, tylko, że to kompletnie inna jakość niż mielismy jeszcze w latach 90tych. Produkty jakociowe podobne do tych z lat 90 kosztują obecnie zazwyczaj w granicach tych 40 zł.kg a tanie to mamy barachło.
Ceny ukryte przez spadek jakości ale polaczkowi robaczkowi wystarczy wmówić, że to soczyste mięsko, to tylko przyklaśnie.
Od wejścia do UE kompletnie zerwaliśmy z normami produkcji wprowadzając normy beznadziejne. Co najgorsze pozwolilismy na używanie marketingowe pewnych nazw, których receptury powinny być zastrzeżone. Tak jak to zrobili u siebie włosi i u nich by kupując szynke parmeńską masz pewność codo jakości produktu. U nasz producentów pod nazwą wędliny Szynka Wiejska czy Krucha czy Sopocka kryje sie kilkudziesięciu producentów a każdy robi ze składem to co mu się podoba. Włosi i Hiszpanie się przed tym uchronili. Reszta europy wcina syf. Włącznie z nami.

SEO1 godz., 56 min

Nie kupujcie wędlin w paczkach, gdzie zazwyczaj za 4-5zł macie 100-120g, co wychodzi po 40zł/kg (płacicie za pudełko), za tyle u rzeźnika na wagę macie zaczepiste szynki. Prosicie o tyle plastrów ile chcecie i o grubości jakiej chcecie, za 2-250złzł można mieć kilkanaście plastrów nawet (ja lubię bardzo cieńkie więc proszę żeby na maszynce ustawiła Pani na grubość bodajże 1,5mm). Jak już wyżej @victorek wspomniał: 19,30zł/kg to nie jest jakaś mega promocja za fileta z kurczaka w plastrach. Ja się zraziłem do tych paczkowanych wędlin szczególnie jak ostatnio właśnie w Lidlu była akcja z tymi produktami po 2zł i był chyba właśnie taki filet w plastrach, tylko że po otwarciu był cały "obślizgły"



Ale ty piszeszu rzeźnika o mięsie surowym czy gotowym wyrobie wędliniarskim? Te wyroby też mogą być napopowane już choćto zależy od wyrobnika akurat.

victorek11 min

Ale ty piszeszu rzeźnika o mięsie surowym czy gotowym wyrobie wędliniarskim? Te wyroby też mogą być napopowane już choćto zależy od wyrobnika akurat.


Już gotowych. Ale sam też robię sobie "wędliny" z np. piersi kurczaka czy piersi indyka w szynkowarze (a że praktycznie taka pierś przyjmie wszystko to nie nudzą się takie domowe wędliny, raz można je zrobić zawijańce ze szpinakiem, innym razem z pieczarkami, papryką, itp.).

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst