Niestety, ta okazja już wygasła
Pierwszy miesiac w Cityfit za 9,95 + woda + worek DLA NOWYCH
12° Zakończono

Pierwszy miesiac w Cityfit za 9,95 + woda + worek DLA NOWYCH

9,95zł89,95zł-89%
8
sie 22. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Aktualizacje społecznościowe

Grupy

8 Komentarzy
Ile tej wody konkretnie?
czy można korzystać z promocji jak już kupił się miesiąc temu karnet za dyszkę?
Czy po miesiącu można zrezygnować?
czy da się połączyć z poprzednią promocją?
Umowa na 12 miesięcy. Słabo.
To jest umowa na 12 miesięcy z czego pierwszy miesiąc jest za 9,95 PLN.
A to nie jest ten:
  • Umowa 12 miesięczna
?
Nigdzie, również w regulaminie, nie jest podana kwota, która płacimy po pierwszym miesiącu.
Równie dobrze można założyć, że płacę 9,95 zł przez cały okres umowy.
w przypadku Umowy zawartej na czas określony w wyniku złożenia w formie pisemnej rezygnacji z zastrzeżeniem, iż wówczas Członek Klubu zapłaci CityFit kwotę w wysokości 60% sumy opłat, liczonych od ceny regularnej brutto karnetu, należnych proporcjonalnie za okres od dnia rozwiązania Umowy do końca okresu na jaki Umowa została zawarta. Powyższa opłata płatna jest w momencie złożenia rezygnacji, o której mowa w niniejszym punkcie d. Cennik ze stawkami regularnymi w poszczególnych klubach stanowi Załącznik nr 2 do niniejszego Regulaminu;
UMOWY 12-MIESIĘCZNE

18) CityFit oferuje specjalne umowy na czas określony (umowy 12-miesięczne), za które pobierana jest regularna comiesięczna opłata. CityFit daje również możliwość jednorazowego opłacenia karnetu 12-miesięcznego z góry.
19) Karnet 12-miesięczny nie zamyka się po braku wpłaty. Wszystkie faktury generują się co miesiąc w dniu wymaganej należności z 14-dniowym terminem płatności. W przypadku braku płatności, dług się akumuluje, a następnie rozpoczyna się proces windykacji.
20) W sytuacji kiedy Klient nie opłaci karnetu w terminie 14 dni, kilkukrotnie zostanie wezwany do zapłaty przez Biuro Obsługo Klienta. W przeciwnym razie poddawany jest procesowi windykacji. Zaległa płatność jest możliwa do zrealizowania przez opcję Przelewy24, aktywną w Strefie Klienta.
21) Jeśli wszystkie raty są opłacone, umowa 12- miesięczna zamyka się i automatycznie przechodzi na umowę na czas nieokreślony z góry określonym rabatem na wszystkie raty, bez konieczności uiszczania opłaty członkowskiej. W Strefie Klienta znajduje się również opcja „odnów kontrakt”, która przedłuży umowę na kolejne 12 miesięcy w tej samej cenie.
22) W przypadku nieopłacenia pierwszej raty karnetu 12- miesięcznego, z datą startu karnetu system automatycznie rozwiązuje umowę.
23) Karnet 12-miesięczny ma możliwość nielimitowanego zamrożenia, z wyraźnym zastrzeżeniem, iż czas zamrożenia wydłuża czas trwania umowy. Zamrażać można jedynie karnet aktywny – opłacony.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst