Niestety, ta okazja już wygasła
Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie - gra planszowa
370° Zakończono

Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie - gra planszowa

77,69zł107,89zł-28% 5,99zł Nieprzeczytane Okazje
37
mar 25.

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Kooperacyjna gra planszowa polskiego wydawnictwa Portal Games oparta na mechanice znanej z wcześniejszego hitu tegoż wydawcy - Robinson Crusoe: Przygoda na Przeklętej Wyspie. Jako cena regularna podana najniższa na ceneo.

Krótki opis ze strony wydawnictwa:
3…2…1…Start! Postaw stopę na Marsie i daj się porwać jego niezwykłej historii. Pierwsi Marsjanie: Przygody na Czerwonej Planecie to fascynująca opowieść o grupie pionierskich osadników, walczących o przetrwanie poza krańcem zamieszkałego dotąd świata. Gra zawiera *2 odrębne kampanie (w tym jedną legacy)*. Dokonaj wyborów i zmierz się z ich konsekwencjami! Krok po kroku odkrywaj zwroty fabuły! Ponadto w pudełku znajdziesz *6 misji pojedynczych*. Dobierz odpowiedni dla siebie poziom trudności i tryb rozgrywki. Kim chcesz dzisiaj być: naukowcem? odkrywcą? inżynierem? Gra zapewnia ogromną regrywalność, a zarazem przedstawiona w niej historia jest zawsze spójna i zgodna z podjętymi przez graczy decyzjami.

I jeszcze screen z bgg:
246053.jpg
Aktualizacje społecznościowe

Grupy

37 Komentarzy
Dobra cena. Jest plusik Chodź i tak nie skorzystam
Gra nie dla mnie, ale cena super - dzięki za wrzutkę
Ciężko przebić się przez instrukcję, tylko dla zaawansowanych graczy.Cena super
Nieprzeczytane chyba należy do grupy merlina. Nie mam zaufania do tych firm. Dodatkowo gra kompletnie nie w moim klimacie. Nie znoszę gier z tematyką sci-fi, kosmosu, kolonizacji świata itd.
KaroFaro25/03/2020 13:07

Nieprzeczytane chyba należy do grupy merlina. Nie mam zaufania do tych …Nieprzeczytane chyba należy do grupy merlina. Nie mam zaufania do tych firm. Dodatkowo gra kompletnie nie w moim klimacie. Nie znoszę gier z tematyką sci-fi, kosmosu, kolonizacji świata itd.


Prawda, ale akurat z doświadczenia mogę powiedzieć, że często robią tego rodzaju ograniczone czasowo promocje z dobrymi cenami na planszówki i w przeciwieństwie do cdp.pl wysyłają.
rebuzus25/03/2020 13:09

Prawda, ale akurat z doświadczenia mogę powiedzieć, że często robią tego ro …Prawda, ale akurat z doświadczenia mogę powiedzieć, że często robią tego rodzaju ograniczone czasowo promocje z dobrymi cenami na planszówki i w przeciwieństwie do cdp.pl wysyłają.Dobrze akurat Ci się trafiło, ja słyszałam o przypadkach gdzie też anulowali jakieś zamówienia z grami w promocyjnych cenach.
KaroFaro25/03/2020 13:13

Dobrze akurat Ci się trafiło, ja słyszałam o przypadkach gdzie też anul …Dobrze akurat Ci się trafiło, ja słyszałam o przypadkach gdzie też anulowali jakieś zamówienia z grami w promocyjnych cenach.


Cóż, zawsze można dorzucić te 3 zł i wybrać płatność za pobraniem. W razie czego kasa jest bezpieczna.
rebuzus25/03/2020 13:17

Cóż, zawsze można dorzucić te 3 zł i wybrać płatność za pobraniem. W razie …Cóż, zawsze można dorzucić te 3 zł i wybrać płatność za pobraniem. W razie czego kasa jest bezpieczna.To jest moja złota zasada, by zamawiać gry za pobraniem, bo szkoda mi mrozić pieniędzy
chciałem kupić tą grę dwa dni temu dobrze że poczekałem na promkę, dzięki za cynk!
Dla Ignacego Trzewiczka plus.
W internecie krążą słuchy o tej grze (Youtube), ze gra jest cudowna (a nawet klimat lepszy niż w Terraformacji Marsa), gdyby nie instrukcja, która zabija te grę. Zapoznanie się z zasadami / przypomnienie sobie zasad, to - zgodnie z ww. opinią - czasochłonne zajęcie. Autor oczywiście b. znany i uznany.
Edytowane przez: "eM_Gie" mar 25.
KaroFaro25/03/2020 13:13

Dobrze akurat Ci się trafiło, ja słyszałam o przypadkach gdzie też anul …Dobrze akurat Ci się trafiło, ja słyszałam o przypadkach gdzie też anulowali jakieś zamówienia z grami w promocyjnych cenach.


Mi dziś przyszłaly od nich (nieprzeczytane) Pociągi kraje północy z promki na pepperze, odebrałem i wszystko w porządku
kacperu125/03/2020 14:12

Mi dziś przyszłaly od nich (nieprzeczytane) Pociągi kraje północy z promki …Mi dziś przyszłaly od nich (nieprzeczytane) Pociągi kraje północy z promki na pepperze, odebrałem i wszystko w porządkuMoże polityka firmy się w końcu zmieniła i przestali robić ludzi w bambuko
KaroFaro25/03/2020 14:23

Może polityka firmy się w końcu zmieniła i przestali robić ludzi w bambuko …Może polityka firmy się w końcu zmieniła i przestali robić ludzi w bambuko


To raczej nie jest ściema, bo zmienili również cenę w Merlinie na 86,86 zł (choć trochę dziwna cena ): merlin.pl/pie…72/
Jeśli komuś pasuje bardziej Merlin, to działa kod: 533666 (- 5%), ale i tak wychodzi trochę drożej.
Ja wziąłem bez pobrania z nieprzeczytane, najwyżej się będę przepychał Ale mi ostatnio też wysłali Gloomhaven, które było w bardzo atrakcyjnej cenie (419 zł), więc liczę, że tu też nie będzie problemu.
@rebuzus dzięki za wrzutkę Daję plus 5 plusów i ląduje na głównej
Edytowane przez: "SirNiedźwiedź" mar 26.
Wiem, ze nie będę grać w ta grę (zabójcza instrukcja), a i tak kusi. Niech już wygaśnie ta okazja
eM_Gie25/03/2020 14:07

W internecie krążą słuchy o tej grze (Youtube), ze gra jest cudowna (a naw …W internecie krążą słuchy o tej grze (Youtube), ze gra jest cudowna (a nawet klimat lepszy niż w Terraformacji Marsa), gdyby nie instrukcja, która zabija te grę. Zapoznanie się z zasadami / przypomnienie sobie zasad, to - zgodnie z ww. opinią - czasochłonne zajęcie. Autor oczywiście b. znany i uznany.


To dokładnie tak samo jak z instrukcją do Terraformacji Marsa.
Ktoś poleca tą grę? Robinsona mam i powiem że rewelka, chociaż instrukcja masakra
Alvaro26/03/2020 08:14

Ktoś poleca tą grę? Robinsona mam i powiem że rewelka, chociaż instrukcja m …Ktoś poleca tą grę? Robinsona mam i powiem że rewelka, chociaż instrukcja masakra


Pierwsi Marsjanie to właśnie robinson na marsie, Autor wziął swojego robinsona, przełożył go na Marsa i dodał to i owo. Wiadomo że trochę zmian jest ale core ten sam. Niestety instrukcja jest bardzo źle napisana i trzeba się doczytywać zasad na forach, ale jak się przebrnie przez to mówią że jest ok. Tak że gra dla cierpliwych i wytrwałych
Szkoda że Budowa Miasta poszła do góry, bo bym dobrał :/ ktoś jeszcze coś ciekawego u nich wypatrzył?
Krupier26/03/2020 08:08

To dokładnie tak samo jak z instrukcją do Terraformacji Marsa.


No właśnie zdecydowanie nie. Terraformacje mam. Instrukcja prosta, nie trzeba do niej wracać. Gra super.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst