Niestety, ta okazja już wygasła
Pierś z gęsi wolno gotowana - Auchan
117° Zakończono

Pierś z gęsi wolno gotowana - Auchan

8
lis 8. 2019Dostępność Kujawsko-pomorskie

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

201013.jpg201013.jpg
nalezione w Auchan Bydgoszcz (Rejewskiego 3). Opakowanie prawie kilogram. Wystarczy do piekarnika na 30 minut i można się delektować :). Na niedzielę lub 11.11 idealne. Moim zdaniem cena świetna - zwykle widziałem pierś z gęsi (Krakus) za ok 55 zł. W lodówce było jeszcze trochę opakowań (może co jakiś czas donoszą). Wstawiam jako lokalna.
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Bardzo dobra okazja. Na pewno kupię.
Edytowane przez: "pilotodtelewizora" lis 8. 2019
Minus za owno!,minus za cenę!
W Rzeszowie też były. Kupiłem przedwczoraj
hudego08/11/2019 15:49

Minus za owno!,minus za cenę!


Jakiś konkret czy tylko epitety?
Marabut08/11/2019 16:55

Jakiś konkret czy tylko epitety?


Konkret-nie polecam, tylko moja opinia.
hudego08/11/2019 17:02

Konkret-nie polecam, tylko moja opinia.


Rozumiem, że jadłeś i tę gęsinę i owno i nie widzisz różnicy? Oczywiście masz prawo do opinii.
Marabut08/11/2019 17:08

Rozumiem, że jadłeś i tę gęsinę i owno i nie widzisz różnicy? Oczywiście ma …Rozumiem, że jadłeś i tę gęsinę i owno i nie widzisz różnicy? Oczywiście masz prawo do opinii.

To że ktoś idzie na łatwiznę nie znaczy że każdy ma iść na skróty, w czym gęś z krakusa jest lepsza od świeżej zrobionej jeszcze z krakusa mnóstwo czasu trzeba trzymam w piekarniku. Jak nie potrafisz gotować to ja to rozumiem ale twoja agresja jest nie na miejscu, jeżeli Tobie smakuje - super to ja to szanuje ale jak ja po sprawdzonym produkcie mówię że to jest owno to też szanuj moją opinię
Nazwanie gęsiny ownem - to nie agresja. Mój komentarz - agresywny. Jeśli nie podoba się okazja - dajesz minus a nie wyzywasz od owna. Tak mi się wydaje ale Twoim zdaniem pewnie nie mam racji. A swoja drogą to tuszka gęsi kosztuje różnie ale znalazłem normalną cenę 30-35/kg no i trzeba trochę w kuchni podziałać. Tu masz pierś za 30/kg i trzymasz w piekarniku 30 min. i gotowe. Więc komentarz że cena kiepska ("minus za cenę") odrzucam - znajdź lepszą cenę. Do tego jest ten portal - tak myślę.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst