Niestety, ta okazja już wygasła
Pieluszki Dada premium 0.31 gr za sztukę. Biedronka
305° Zakończono

Pieluszki Dada premium 0.31 gr za sztukę. Biedronka

9
wrz 9.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Świetna (mam nadzieję )cena za pieluszki Dada premium 60 sztuk za 18.99zł co daje w przybliżeniu 0.31 gr za sztukę.Rozmiar brałem 3 i premium były tańsze niż extra soft. Zaznaczam jako lokalna tj.Bytom ul.krzyżowa 32.
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka

Grupy

9 Komentarzy
Bywało taniej w BOX-ach
Cena standardowa w całej Polsce! To stare opakowanie, dlatego taka cena! Nowe są już pod inną nazwą - Extra Care. Jak ktoś je znajdzie u siebie jeszcze to warto!
Cholera a już się ucieszyłam że fioletowe w promocji 😁
alina09/09/2019 13:17

Cena standardowa w całej Polsce! To stare opakowanie, dlatego taka cena! …Cena standardowa w całej Polsce! To stare opakowanie, dlatego taka cena! Nowe są już pod inną nazwą - Extra Care. Jak ktoś je znajdzie u siebie jeszcze to warto!W tej biedronce były wszystkie takie opakowania^^Czyli nie ma w Bytomiu dzieci.
Premium to nie to samo co extra care. Mam nadzieje ze nigdy nie znikna, cena przyzwoita, choc fakt w box'ie byly 2 opakowania za 29.99 ale przewaznie wtedy brak ich na stanie w sklepach.
Zawsze je kupowałem, lecz ostatnio mój synek za każdym razem miał odparzenia. Po zmianie na Lupilu problem znikł. Może wadliwa seria albo trafiłem na jakieś stare
Znalazłam ostatnie opakowanie u siebie dzięki
Dziadunia09/09/2019 13:18

W tej biedronce były wszystkie takie opakowania^^Czyli nie ma w Bytomiu …W tej biedronce były wszystkie takie opakowania^^Czyli nie ma w Bytomiu dzieci.


W Bytomiu nie ma dzieci ino bajtle
marek27711/09/2019 16:21

Zawsze je kupowałem, lecz ostatnio mój synek za każdym razem miał odp …Zawsze je kupowałem, lecz ostatnio mój synek za każdym razem miał odparzenia. Po zmianie na Lupilu problem znikł. Może wadliwa seria albo trafiłem na jakieś stare


Lupilu król!
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst