290°
Zakończone
Piękny Ulefone Paris lub CUBOT H1 z ogromną baterią za mniej niż 500zł @ eu.Banggood

Piękny Ulefone Paris lub CUBOT H1 z ogromną baterią za mniej niż 500zł @ eu.Banggood

Urządzenia mobilneOkazje Banggood

Piękny Ulefone Paris lub CUBOT H1 z ogromną baterią za mniej niż 500zł @ eu.Banggood

Telefonów jest więcej, ale te dwa zasługują na uwagę.
Piękny Ulefone Paris za 450zł lub CUBOT H1 5200mAh za niewiele więcej z kuponem -10% za pierwsze logowanie do apki mobilnej.
(Ewentualnie z kuponem za 5% dostępnym na pepper.)
Do tego brak vat, za zakup z Europejskiego magazynu.

25 Komentarzy

Cło?

Jak wybrać europejski magazyn?

Leonidas czy ty ograniasza Europejski MAGAZYN?? czy w tej Grecji to juz macie kisiel zamiast mózgu ?

nie bylo pytaniaPrzed nazwą towaru pisze EU Warehouse

Sam się waham między tymi dwoma Ulefone wygląda jak iphone, Cubot nie powala elegancją, ale czytałem że przy rozsądnym użytkowaniu nawet 5 dni wytrzyma.
Dodatkowo można skorzystać z tej promocyjki.

Za taka kase to juz lepiej kupic letv x600

Ale teoretycznie trzeba doliczyć wtedy vat.

a możecie jakiś tel polecić tylko do nawigacji w aucie? generalnie 5" i mam mieć GPS, nie potrzebuje LTE i innych cudów, i jak najwyższa rozdzielczość ekranu.

Dobra cena jeżeli z magazynu EU trafi bez cła, ja zaryzykowałem miesiąc temu z Gearbest. No i udało się bez cła za 95$
Mój "różowypasek" jest bardzo zadowolony z telefonu.

markowGru 28. 2015

Dobra cena jeżeli z magazynu EU trafi bez cła, ja zaryzykowałem miesiąc temu z Gearbest. No i udało się bez cła za 95$Mój "różowypasek" jest bardzo zadowolony z telefonu.No dziwne żebyś cło zapłacił od wysyłki wewnątrz UE.

jan.kowalskiGru 28. 2015

No dziwne żebyś cło zapłacił od wysyłki wewnątrz UE.

Akurat w moim wypadku wysyłka była z CN, w tak dobrej cenie nie było możliwości wysyłki z magazynu EU, więc jest ryzyko, jest zabawa.

Co wy ludzie z tym cłem, nie ma cła na telefony! portal-celny.pl/con…owy
Płacimy 'tylko' podatek VAT. Zresztą cło na wszystkie produkty to jest pikuś przy VATcie.
Pytanie czy przy zamówieniu z magazynu EU doliczaja VAT.

A dlaczego by mieli doliczać VAT przy zakupie z Europy?

geez no naprawdę nie wiem, może dlatego że tego wymaga prawo? Jak się kupuje na Amazonie UK/DE albo innym poważnym sklepie to jest naliczany polski vat, mimo że kupujemy w UK/DE i tam mają inny vat.

Nie polecam Ulefonów. Miałem BeTouch 2 i bieda straszna to była. Prawie od razu białe plamy na wyświetlaczu, ROM to zwykły Android, ale ciął się jak szalony. Aparat średni. Bateria, o ile można to tak nazwać max. 15 godzin pracy.
Pakują się w kilka modeli, a nawet jednego nie potrafią dopracować... Szkoda czasu i pieniędzy.

krzjnaGru 28. 2015

Nie polecam Ulefonów. Miałem BeTouch 2 i bieda straszna to była. Prawie od razu białe plamy na wyświetlaczu, ROM to zwykły Android, ale ciął się jak szalony. Aparat średni. Bateria, o ile można to tak nazwać max. 15 godzin pracy.Pakują się w kilka modeli, a nawet jednego nie potrafią dopracować... Szkoda czasu i pieniędzy.Póki jest promo to bierzcie LeTV x600 z JD.com. TO jest jakość i to za poł darmo.http://en.jd.com/product/897442.html Można z Chińczykiem ustalić niższą wartość zadeklarowaną i VAT nie straszny.

Hmm co ma wartość zadeklarowana na przesyłce do vatu ? Płaciłem vat 2 razy za sprzęt z chin i 2 razy wartość na przesyłce była niska, a i tak musiałem wysłać skan aukcji i skan przelewu z karty do UC i z tej kwoty wyliczyli mi vat. Oni nie są głupi i nie naliczą Ci niższego vatu, bo my friend wpisał z palca 20$,

Tylko, że już Letv niedostępne niestety na JD, może jeszcze rzucą. A promo póki co trwa i trwa...

chmurliGru 28. 2015

geez no naprawdę nie wiem, może dlatego że tego wymaga prawo? Jak się kupuje na Amazonie UK/DE albo innym poważnym sklepie to jest naliczany polski vat, mimo że kupujemy w UK/DE i tam mają inny vat.Rozumiem, że do tej pory miałem szczęście jedynie zamawiając w tych europejskich sklepach. Tymczasem te bezpośrednio z Chin (i z objazdem też niestety ) byle g.. ląduje na WERze i tak jak wspomniał uhceiPP nie mają tam taryf wyssanych z palca.

chmurliGru 28. 2015

geez no naprawdę nie wiem, może dlatego że tego wymaga prawo? Jak się kupuje na Amazonie UK/DE albo innym poważnym sklepie to jest naliczany polski vat, mimo że kupujemy w UK/DE i tam mają inny vat.zapewne dlatego że jest wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i generalnie powinni sprzedać Ci po cenie netto i wtedy w Polsce będąc firmą naliczasz vat który zarazem odliczasz więc tak czy siak go nie płacisz, przy tych naliczeniach przy kupnie na amazonie to chyba chodzi o miejsce gdzie oni sa rozliczani a nie skąd leci wysyłka ale pewien nie jestem tego

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst