Piękny Ulefone Paris lub CUBOT H1 z ogromną baterią za mniej niż 500zł @ eu.Banggood
290°Zakończono

Piękny Ulefone Paris lub CUBOT H1 z ogromną baterią za mniej niż 500zł @ eu.Banggood

25
gru 28. 2015gru 28. 2015
Telefonów jest więcej, ale te dwa zasługują na uwagę.
Piękny Ulefone Paris za 450zł lub CUBOT H1 5200mAh za niewiele więcej z kuponem -10% za pierwsze logowanie do apki mobilnej.
(Ewentualnie z kuponem za 5% dostępnym na pepper.)
Do tego brak vat, za zakup z Europejskiego magazynu.

Najlepsze komentarze

Leonidas czy ty ograniasza Europejski MAGAZYN?? czy w tej Grecji to juz macie kisiel zamiast mózgu ?
25 Komentarzy

Cło?

Jak wybrać europejski magazyn?

Leonidas czy ty ograniasza Europejski MAGAZYN?? czy w tej Grecji to juz macie kisiel zamiast mózgu ?

nie bylo pytania

AutorPrzed nazwą towaru pisze EU Warehouse

Autor

Sam się waham między tymi dwoma Ulefone wygląda jak iphone, Cubot nie powala elegancją, ale czytałem że przy rozsądnym użytkowaniu nawet 5 dni wytrzyma.
Dodatkowo można skorzystać z tej promocyjki.

Za taka kase to juz lepiej kupic letv x600

Autor

Ale teoretycznie trzeba doliczyć wtedy vat.

a możecie jakiś tel polecić tylko do nawigacji w aucie? generalnie 5" i mam mieć GPS, nie potrzebuje LTE i innych cudów, i jak najwyższa rozdzielczość ekranu.

Dobra cena jeżeli z magazynu EU trafi bez cła, ja zaryzykowałem miesiąc temu z Gearbest. No i udało się bez cła za 95$
Mój "różowypasek" jest bardzo zadowolony z telefonu.

markowGru 28. 2015

Dobra cena jeżeli z magazynu EU trafi bez cła, ja zaryzykowałem miesiąc temu z Gearbest. No i udało się bez cła za 95$Mój "różowypasek" jest bardzo zadowolony z telefonu.No dziwne żebyś cło zapłacił od wysyłki wewnątrz UE.

jan.kowalskiGru 28. 2015

No dziwne żebyś cło zapłacił od wysyłki wewnątrz UE.

Akurat w moim wypadku wysyłka była z CN, w tak dobrej cenie nie było możliwości wysyłki z magazynu EU, więc jest ryzyko, jest zabawa.

Co wy ludzie z tym cłem, nie ma cła na telefony! portal-celny.pl/con…owy
Płacimy 'tylko' podatek VAT. Zresztą cło na wszystkie produkty to jest pikuś przy VATcie.
Pytanie czy przy zamówieniu z magazynu EU doliczaja VAT.

A dlaczego by mieli doliczać VAT przy zakupie z Europy?

geez no naprawdę nie wiem, może dlatego że tego wymaga prawo? Jak się kupuje na Amazonie UK/DE albo innym poważnym sklepie to jest naliczany polski vat, mimo że kupujemy w UK/DE i tam mają inny vat.

Nie polecam Ulefonów. Miałem BeTouch 2 i bieda straszna to była. Prawie od razu białe plamy na wyświetlaczu, ROM to zwykły Android, ale ciął się jak szalony. Aparat średni. Bateria, o ile można to tak nazwać max. 15 godzin pracy.
Pakują się w kilka modeli, a nawet jednego nie potrafią dopracować... Szkoda czasu i pieniędzy.

krzjnaGru 28. 2015

Nie polecam Ulefonów. Miałem BeTouch 2 i bieda straszna to była. Prawie od razu białe plamy na wyświetlaczu, ROM to zwykły Android, ale ciął się jak szalony. Aparat średni. Bateria, o ile można to tak nazwać max. 15 godzin pracy.Pakują się w kilka modeli, a nawet jednego nie potrafią dopracować... Szkoda czasu i pieniędzy.Póki jest promo to bierzcie LeTV x600 z JD.com. TO jest jakość i to za poł darmo.http://en.jd.com/product/897442.html Można z Chińczykiem ustalić niższą wartość zadeklarowaną i VAT nie straszny.

Hmm co ma wartość zadeklarowana na przesyłce do vatu ? Płaciłem vat 2 razy za sprzęt z chin i 2 razy wartość na przesyłce była niska, a i tak musiałem wysłać skan aukcji i skan przelewu z karty do UC i z tej kwoty wyliczyli mi vat. Oni nie są głupi i nie naliczą Ci niższego vatu, bo my friend wpisał z palca 20$,

Tylko, że już Letv niedostępne niestety na JD, może jeszcze rzucą. A promo póki co trwa i trwa...

chmurliGru 28. 2015

geez no naprawdę nie wiem, może dlatego że tego wymaga prawo? Jak się kupuje na Amazonie UK/DE albo innym poważnym sklepie to jest naliczany polski vat, mimo że kupujemy w UK/DE i tam mają inny vat.Rozumiem, że do tej pory miałem szczęście jedynie zamawiając w tych europejskich sklepach. Tymczasem te bezpośrednio z Chin (i z objazdem też niestety ) byle g.. ląduje na WERze i tak jak wspomniał uhceiPP nie mają tam taryf wyssanych z palca.

chmurliGru 28. 2015

geez no naprawdę nie wiem, może dlatego że tego wymaga prawo? Jak się kupuje na Amazonie UK/DE albo innym poważnym sklepie to jest naliczany polski vat, mimo że kupujemy w UK/DE i tam mają inny vat.zapewne dlatego że jest wewnątrzwspólnotowa dostawa towarów i generalnie powinni sprzedać Ci po cenie netto i wtedy w Polsce będąc firmą naliczasz vat który zarazem odliczasz więc tak czy siak go nie płacisz, przy tych naliczeniach przy kupnie na amazonie to chyba chodzi o miejsce gdzie oni sa rozliczani a nie skąd leci wysyłka ale pewien nie jestem tego
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst