Niestety, ta okazja już wygasła
Piekarnik do zabudowy Beko BBIM13300XM
162° Zakończono

Piekarnik do zabudowy Beko BBIM13300XM

780zł949zł-18% Darmowa dostawa DarmowaMedia Expert Okazje
5
162° Zakończono
Piekarnik do zabudowy Beko BBIM13300XM
lis 25. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

PIEKARNIK BEKO BBIM13300XM
Piekarnik BEKO BBIM13300XM o szerokości 59.4 cm w klasie energetycznej A. Piekarnik wyposażony w 8 przydatnych funkcji. Moc przyłączeniowa piekarnika wynosi 2.5 kW.

CZYSZCZENIE PAROWE SIMPLE STEAM
Funkcja pomaga zmiękczyć najbardziej uporczywe zabrudzenia i tłuste plamy, dzięki czemu czyszczenie komory piekarnika jest jeszcze prostsze

INTUICYJNY WYŚWIETLACZ SEMI-SENSOROWY
Intuicyjny wyświetlacz i ergonomiczne pokrętła pozwalają na łatwe zarządzanie piekarnikiem. Dzięki nim szybko wybierzemy potrzebną funkcję. Dodatkowo wyświetlacz idealnie wpisuje się w nowoczesną estetykę produktu.

PODŁĄCZ I PIECZ
Ten piekarnik BEKO BBIM13300XM bez trudności podłączysz samodzielnie. Kabel z wtyczką 230V oznacza, że wystarczy zainstalować piekarnik, a następnie po prostu podłączyć go do standardowego gniazdka, bez potrzeby wzywania specjalisty i martwienia się o instalację elektryczną.

KATALITYCZNY SYSTEM CZYSZCZENIA
Specjalnie zaprojektowana, katalityczna tylna ściana urządzenia zapobiegnie przywieraniu tłuszczu i ułatwi utrzymanie piekarnika w czystości

ŁATWE W CZYSZCZENIU
Wnętrze piekarnika w tym urządzeniu BEKO BBIM13300XM pokryte jest specjalną, łatwą w czyszczeniu emalią, odporną na tłuszcz i brud. Aby utrzymać piekarnik w czystości, po prostu przetrzyj go ściereczką po każdym użyciu.

PIECZENIE 3D
Pieczenie 3D to nowa generacja pieczenia, która aktywuje wszystkie elementy grzewcze i działa wielowymiarowo. Górna i dolna grzałka, grzałka owalna w połączeniu z wentylatorem działają sekwencyjnie dla równego rozłożenia ciepła w całym wnętrzu. Pieczenie 3D pozwala także piec kilka potraw jednocześnie.

FUNKCJA GRILL
Funkcja ta jest idealna do grillowania mięsa, kiełbasek, tostów czy ryb. Mięsa i ryby, dzięki wysokiej temperaturze i Funkcji grillnie tracą wartości odżywczych i nie wysychają. Grill pozwala uzyskać efekt chrupiącej skórki i soczystego wnętrza potrawy.

ŁATWOZMYWALNE BLACHY I POJEMNE TACE
Blachy do pieczenia z tego piekarnika BEKO BBIM13300XM z łatwością umyjesz w zmywarce.

Super duża taca pomieści nawet największe wypieki dla Twojej rodziny i przyjaciół. Większa taca pozwoli zaoszczędzić czas i przygotować więcej smakołyków dla największych miłośników słodkości.
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Prześlij Komentarz