Niestety, ta okazja już wygasła
Pięć Klanów gra planszowa
126° Zakończono

Pięć Klanów gra planszowa

123,99zł143,99zł-14%Livro Okazje
4
maj 11. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Strategiczna gra planszowa Pięć Klanów - bardzo chwalona i polecana planszówka w najniższej, jak mi się wydaje, dotąd cenie (ciężko znaleźć nawet używane egzemplarze w tej cenie).

Sklep: Księgarnia Livro

Dostawa: najtańsza 4,99 zł (możliwy odbiór osobisty w Warszawie)

Więcej o grze: rebel.pl/product.php/2,302/103086/Piec-Klanow.html

158010.jpg
W tej strategicznej grze gracze będą musieli podejmować wiele ważnych decyzji, które wymagają od nich więcej niż od standardowych gier typu worker-placement. Wszystko dlatego, że tym razem robotnicy znajdują się od razu na planszy, a naszym zadaniem jest ich sprawne i efektywne przemieszczanie.

Oazy, wioski, targowiska i wiele różnorodnych miejsc tylko czeka, aż przybędą do nich nowi pracownicy - członkowie plemion. A to jak, kiedy i gdzie ich przeniesiesz wpływa bezpośrednio na to, czy wygrasz, czy raczej poniesiesz klęskę.

  • Wezyrowie - zbierając ich przed sobą otrzymasz dodatkowe punkty na koniec gry,
  • Starszyzna - również zapewniają punkty, ale pozwalają także przywoływać do pomocy potężnych Dżinów,
  • Kupcy - wracają z powrotem do woreczka zapewniając karty zasobów,
  • Budowniczowie - wracają z powrotem do woreczka zapewniając monety,
  • Zabójcy - wracają z powrotem do woreczka zabijając pionki na planszy lub zgromadzone przez innych graczy.

Planując zwycięską strategię nie możesz zapominać o potężnych magicznych istotach - Dżinach. Jeżeli Ty ich nie wykorzystasz, to przeciwnicy z pewnością użyją ich potężnych mocy i doprowadzą do Twojej zguby. Zawsze miej ich na oku, jeżeli rzeczywiście liczysz na przejęcie Sułtanatu.
Aktualizacje społecznościowe
Livro OkazjeLivro kod rabatowy

Grupy

4 Komentarze
Polecam, bardzo dobra gra. Niestety na 3 i 4 osoby długo czeka się na swoją kolej i już tak fajnie nie jest, ale na 2 z możliwością planowania kolejnych tur po sobie jest idealnie
Lukashi11/05/2019 12:31

Polecam, bardzo dobra gra. Niestety na 3 i 4 osoby długo czeka się na s …Polecam, bardzo dobra gra. Niestety na 3 i 4 osoby długo czeka się na swoją kolej i już tak fajnie nie jest, ale na 2 z możliwością planowania kolejnych tur po sobie jest idealnie


Potwierdzam, na 3/4 graczy jest dość randomowo, ponieważ ciężko zaplanować ruch z wyprzedzeniem i momentami długo się czeka na swój ruch, co nie zmienia faktu że do posiedzenia i pogadania nadaje się tak samo dobrze jak Monopoly (przy okazji nikt się nie pozabija) Na 2 osoby bardzo ciekawa rywalizacja.
Gra już niedstępna.
Ale pojawiła się w tej cenie w empiku. Razem z Alhambrą za 35zł
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst