Niestety, ta okazja już wygasła
Pianki do słuchawek dokanałowych KZ - aliexpress
436° Zakończono

Pianki do słuchawek dokanałowych KZ - aliexpress

2,34zł5,17zł-55%AliExpress Okazje
58
lut 2. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Siema,

Mimo iż nie odkryłem niczego niesamowitego może znajdzie się chociaż kilka zainteresowanych osób.

Ostatnio widzę dużo okazji dotyczących słuchawek dousznych, jednak niekoniecznie w zestawach posiadają one pianki lub pokrowce.
Przedstawiam opcję z aliexpress z darmową przesyłka, jednak nierejestrowana.

Cena niewielka, nieco ponad 2 zł (0.63$), a różnica między standardowymi gumkami może być spora.
Do wyboru 4 kolory.

Pojedyncza para takich pianek na allegro około 9zl.

Dodatkowo opcja zamówienia w pakiecie z ciekawym pokrowcem na słuchawki, który kosztuje niecałego dolara (była kiedyś z tym wrzuta na pepperze)
137088.jpg
Również opcja kupna 3 rozmiarów naraz, wychodzi 50 centów za parę.
137088.jpg
m.pl.aliexpress.com/item/32826455469.html
Aktualizacje społecznościowe
Jeśli klikniesz w linki zamieszczone na Pepper lub za ich pomocą sfinalizujesz zakup produktu, możemy od danego sprzedawcy otrzymać pieniądze. Nie ma to jednak wpływu na to, które okazje są publikowane.

Grupy

Najlepsze komentarze
*dokanałowych
58 Komentarzy
*dokanałowych
Cena pianek spoko
daj normalny link nie mobilny
Dodam tylko że jeśli ktoś szuka gąbek tych okrągłych nakładanych na słuchawki douszne to są za niecałe 3zł 5 par na aledrogo w 9 kolorach. Oczywiście + przesyłka ale czas to pieniądz. 1 miesiąc czasu zamieniony w kilka dni kosztuje bodaj ok. 4zł.
pianki lepsze od zwyklych gumek?
Ostatnio za 1,15$ kupiłem 5 par w różnych kolorach. Jak ktoś raz spróbuje pianek nigdy do gumek nie wróci
nextlevel3 min

pianki lepsze od zwyklych gumek?Przy dobrze założonych piankach nie ucieka mi bas. Kiedyś kupowałem od Wooeasy za 1,91$ za cztery pary.
Domannpl02/02/2019 16:48

Ostatnio za 1,15$ kupiłem 5 par w różnych kolorach. Jak ktoś raz spróbuje p …Ostatnio za 1,15$ kupiłem 5 par w różnych kolorach. Jak ktoś raz spróbuje pianek nigdy do gumek nie wróciDej link
cena niezła kupowałem po ponad 5 zł
Efekt trochę placebo. Co prawda zmieniają trochę barwę dźwięku ale ciężko powiedzieć, że na lepszą. Na pewno nie są tak wytrzymałe jak silikonowe (łapią łatwo zabrudzenia i po jakimś czasie pękają)
Ja kupiłem kiedys takie i też jestem zadowolony:
pl.aliexpress.com/ite…tml

Swoją drogą obstawiałbym, że w większości robią je w tym samym miejscu i niczym się nie różnią. Jedyne co istotne - muszą mieć gumową tuleję w środku, a nie całe z pianki, inaczej nie trzymają się na słuchawce.

Pinky02/02/2019 16:58

Efekt trochę placebo. Co prawda zmieniają trochę barwę dźwięku ale ciężko p …Efekt trochę placebo. Co prawda zmieniają trochę barwę dźwięku ale ciężko powiedzieć, że na lepszą. Na pewno nie są tak wytrzymałe jak silikonowe (łapią łatwo zabrudzenia i po jakimś czasie pękają)


Co do zabrudzeń racja, ale wystarczy woda i płyn do naczyń i są jak nowe. Na czarnych natomiast nie widać Co do pęknięć to mi się nie zdarzyło, raz czymś tylko uszkodziłem to faktycznie pękły, ale nie wiem czy wtyczką ich po prostu nie zniszczyłem.
Edytowane przez: "e-Rick" lut 2. 2019
Jak jakość tych pianek w porównaniu do Comply Foam ?
e-Rick02/02/2019 16:59

Ja kupiłem kiedys takie i też jestem z …Ja kupiłem kiedys takie i też jestem zadowolony:https://pl.aliexpress.com/item/24-szt-12-pair-T400-4-9mm-s-uchawki-pami-ci-pianki-porady-ANJIRUI-oryginalny-pianki/32887287874.htmlSwoją drogą obstawiałbym, że w większości robią je w tym samym miejscu i niczym się nie różnią. Jedyne co istotne - muszą mieć gumową tuleję w środku, a nie całe z pianki, inaczej nie trzymają się na słuchawce.Co do zabrudzeń racja, ale wystarczy woda i płyn do naczyń i są jak nowe. Na czarnych natomiast nie widać Co do pęknięć to mi się nie zdarzyło, raz czymś tylko uszkodziłem to faktycznie pękły, ale nie wiem czy wtyczką ich po prostu nie zniszczyłem.


Ja zawsze wrzucałem do gorącej wody i brud znikał w kilka sekund. Jednak traciły swoje właściwości
Pytanie, jak się te pianki mają do Comply?
maryjan02/02/2019 17:06

Pytanie, jak się te pianki mają do Comply?

Nie widać różnicy
Człowieku wrzuć cywilizowany link...
Nathan_Drake02/02/2019 16:44

Dodam tylko że jeśli ktoś szuka gąbek tych okrągłych nakładanych na słucha …Dodam tylko że jeśli ktoś szuka gąbek tych okrągłych nakładanych na słuchawki douszne to są za niecałe 3zł 5 par na aledrogo w 9 kolorach. Oczywiście + przesyłka ale czas to pieniądz. 1 miesiąc czasu zamieniony w kilka dni kosztuje bodaj ok. 4zł.


Jakiś konkretny namiar na tą cudowną ofertę?
Domannpl9 min

Ja zawsze wrzucałem do gorącej wody i brud znikał w kilka sekund. Jednak tr …Ja zawsze wrzucałem do gorącej wody i brud znikał w kilka sekund. Jednak traciły swoje właściwości


Spróbuj tego co opisałem, można i zimną wodą, nie ma znaczenia. Nie zauważyłem żeby coś się zmieniało po takim czyszczeniu. Ja używam niebieskich i czerwonych, a na nich dość mocno widać brud.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst