Niestety, ta okazja już wygasła
Pianka do golenia Cosmia - Auchan
525° Zakończono

Pianka do golenia Cosmia - Auchan

1zł5,49zł-82%Auchan Okazje
8
wrz 12.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Będąc w Auchanie w Galerii Bronowice (Kraków) zauważyłem sporą obniżkę na piankę do golenia marki Cosmia , pianek na półce było około 40szt
Nie jestem pewien ale w 90% jest to wyprzedaż marki i taką cene znajdziecie w każdym oszą Kupiłem dwie , zobaczymy czy lepsze od mydła
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

8 Komentarzy
Avatar
Usunięty176470
Łooo tak tanio, stado owiec opierdziele 😁
Plus
Avatar
Usunięty147265
Ogólnie w Auchan od dziś duża wyprzedaż artykułów po 1zł. Np. batony (www, knopersy itp) takie jeszcze rozne duperele jak gąbki do kąpieli i mycia naczyń, akcesoria narzędziowe (klucze, opaski itp.)
Usunięty14726512/09/2019 20:46

Ogólnie w Auchan od dziś duża wyprzedaż artykułów po 1zł. Np. batony (www, …Ogólnie w Auchan od dziś duża wyprzedaż artykułów po 1zł. Np. batony (www, knopersy itp) takie jeszcze rozne duperele jak gąbki do kąpieli i mycia naczyń, akcesoria narzędziowe (klucze, opaski itp.)


Ale gąbki do kąpieli zarówno w LIDLu jak i Biedrze w normalnej cenie są po 1 zeta...
Jeszcze są dezodoranty tej firmy też po 1 zł , dzisiaj byłem i mnóstwo innych produktów
tak we wszystkich sa te pianki i deo, tylko trzeba uwazac na rodzaj bo za 1zl jest wersja energy, ogolnie duzo dupereli mozna wyrwac za 1zl np. ichnie energetyki , podwieszane odswiezacze do aut, skarpetki rozne rodzaje (bambusowe, stopki)
Elo dezodoranty po zecie tez są wcale nie takie złe... ps. Przy zakupie galbani mozzarella po 2.99 60gr na karte auchan
2825934.jpg
Edytowane przez: "Smacznaokazja" wrz 13.
Lukaspol8413/09/2019 12:40

tak we wszystkich sa te pianki i deo, tylko trzeba uwazac na rodzaj bo za …tak we wszystkich sa te pianki i deo, tylko trzeba uwazac na rodzaj bo za 1zl jest wersja energy, ogolnie duzo dupereli mozna wyrwac za 1zl np. ichnie energetyki , podwieszane odswiezacze do aut, skarpetki rozne rodzaje (bambusowe, stopki)


U mnie acuhan kobierzyce - bielany są dwa rodzaje dezodorantów za 1 zł freshness i energy wziąłem po jednym z każdego na próbę.
Właśnie kupiłem
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst