Niestety, ta okazja już wygasła
Photolemur za darmo
81° Zakończono

Photolemur za darmo

ZA DARMO15zł Darmowa dostawa DarmowaSharewareOnSale Okazje
10
lut 11.
Przeglądałem sobie pocztę a tu nagle zauważyłem jaks przecene na program ja nie użyje tego ale polecam zobaczyć w końcu za jedyna uczciwa cenę

Program służy do poprawki zdjęć więc może jakiś fotograf skorzysta
Aktualizacje społecznościowe
SharewareOnSale Okazje

Grupy

10 Komentarzy
Co to jest za program? Opis?
Kurde ludzie okazja okazją ale słowo wstępu by się przydało dla niezaznajomionych :/
Za darmo to i ocet słodki.

Photolemur Express - program który automatycznie zoptymalizuje Wasze zdjęcia, za pomocą sztucznej inteligencji. Cechy: on automatycznie analizuje problematyczne fragmenty zdjęć, tak samo wprowadza niezbędne poprawki, aby zdjęcia wyglądały wspaniale; automatycznie wykrywa i naprawie twarze, obiekty, zieleń i kolory*; itp. On automatycznie tak poprawia kolory, np. nieba, aby wyglądały autentycznie. Wymagania systemowe: Windows 7, 8/8.1 i 10 (32- i 64-bitowe), Mac OS 10.11+.
Edytowane przez: "zbynio.tomala" lut 11.
adoniecki53 s

Co to jest za program? Opis?Kurde ludzie okazja okazją ale słowo wstępu by …Co to jest za program? Opis?Kurde ludzie okazja okazją ale słowo wstępu by się przydało dla niezaznajomionych


Pisało że auto poprawa zdjęć już poprawiam opis
Ściągnąłem kiedyś to dziadostwo, też było za darmo, nie szło tego odinstalować bez grzebania w rejestrze, w końcu jakiś program do usuwania opornego oprogramowania mi to usunął. Nigdy więcej.
taki w stylu szybkie filtry, dla wielu może być całkiem spoko do szybkiej stylizacji fotek
Tortuga11/02/2019 22:32

Ściągnąłem kiedyś to dziadostwo, też było za darmo, nie szło tego odinsta …Ściągnąłem kiedyś to dziadostwo, też było za darmo, nie szło tego odinstalować bez grzebania w rejestrze, w końcu jakiś program do usuwania opornego oprogramowania mi to usunął. Nigdy więcej.


Nigdy wiecej nie instaluj programow ktorych nie znasz bezsporednio na komputerze. Uzywaj sanboxie , wtedy usuniecie tego lub kazdego innego programu to 2 sekundy.
Edytowane przez: "rog333r" lut 11.
rog333r11/02/2019 23:48

Nigdy wiecej nie instaluj programow ktorych nie znasz bezsporednio na …Nigdy wiecej nie instaluj programow ktorych nie znasz bezsporednio na komputerze. Uzywaj sanboxie , wtedy usuniecie tego lub kazdego innego programu to 2 sekundy.


Co to sanboxie?
Próbowałem różnych zdjęć. Wszystkie wyglądały lepiej, a niektóre o niebo lepiej po wrzuceniu na lemura. Co najważniejsze, nie straciły na naturalności.
Lord_Providance12/02/2019 01:00

Co to sanboxie?


O sandboxa zapewne chodziło. Nie rozwijając zbytnio tematu - o platformę testową dla tego typu softu
Hotelarzlut 12.

O sandboxa zapewne chodziło. Nie rozwijając zbytnio tematu - o platformę te …O sandboxa zapewne chodziło. Nie rozwijając zbytnio tematu - o platformę testową dla tego typu softu


Może jednak rozwiniesz?

PS: Zawsze sprawdzajcie czy tego programu nie ma na dobreprogramy.pl to dobry portal poza ich -nianym asystentem pobierania, ale można pobierać bez tego
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od techmat. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
    Tekst