Phone Repair Toolkit 9 in 1
460°Zakończono

Phone Repair Toolkit 9 in 1

23
wrz 25. 2017
Zniżka 50% na zestaw narzędzi do smartphonów/tabletów/laptopów

Kupon: 50%0FF$1

23 Komentarze

Na Ali ten zestawik jest jeszcze tańszy, bez żadnych kuponów. Kupiłem dwa tygodnie temu podobny (mój ma dwa dodatkowe śrubokręty) za $0.62 minus cashback.
Edytowane przez: "Jackie_Nookah" wrz 25. 2017

Jackie_Nookah7 min

Na Ali ten zestawik jest jeszcze tańszy, bez żadnych kuponów. Kupiłem dwa t …Na Ali ten zestawik jest jeszcze tańszy, bez żadnych kuponów. Kupiłem dwa tygodnie temu podobny (mój ma dwa dodatkowe śrubokręty) za $0.62 minus cashback.


No tak całe 0,13$ tutaj przepłacamy

Bezpłatnie na ali dodają do wielu części. Ja już ze 2 dostałem do ekranów do MI5... i trzeci w drodze, bo znowu rozwaliłem.

Tu jeszcze dostawa platna jak cos

rudy10211 min

No tak całe 0,13$ tutaj przepłacamy

Kupując uboższy zestaw prawdziwa okazja

2,85 przez PP, jednego piwa nie wypije, ale bedzie do otwierania telefonów

Jackie_Nookah21 min

Na Ali ten zestawik jest jeszcze tańszy, bez żadnych kuponów. Kupiłem dwa t …Na Ali ten zestawik jest jeszcze tańszy, bez żadnych kuponów. Kupiłem dwa tygodnie temu podobny (mój ma dwa dodatkowe śrubokręty) za $0.62 minus cashback.


A podeślesz linka do tego zestawu z Ali ?

Jak wyżej też bym poprosił linka

W kwestii formalnej - śrubokręty nie dość, że są mało wygodne (bardzo małe rączki), to wykonane są z najtańszej stali. Taka jednorazówa totalna. Nie spodziewajcie się, że to wam wystarczy na coś więcej niż pierwszą naprawę, zwłaszcza jeżeli śruby są poklejone Loctitem.

pl.aliexpress.com/ite…tml
Cena minimalnie podskoczyła, więc teraz faktycznie wychodzi prawie na to samo.

I owszem, te zestawy są raczej kiepskiej jakości, jak wspomniał powyżej MolibdenowyMateusz, takie jednorazówki.

Jackie_Nookah33 min

https://pl.aliexpress.com/item/Hot-Sale-1set-11-pcs-Cell-Phones-Opening-Pry-Repair-Tool-Kit-Screwdrivers-Tools/32777976131.htmlCena minimalnie podskoczyła, więc teraz faktycznie wychodzi prawie na to samo.I owszem, te zestawy są raczej kiepskiej jakości, jak wspomniał powyżej MolibdenowyMateusz, takie jednorazówki.Aliexpress po polsku... ty... zły człowieku . Nie no żartuję :P, dzięki za linka , ale z ciekawości spytam czy korzystasz z ali po polsku xd.

Zamówiłem wyświetlacz do ZTE nubia z9 mini a takie coś dostanie w gratisie

Korzystam z Ali praktycznie wyłącznie w ich aplikacji, ale link chciałem dać z wersji desktopowej, żeby nie było kwiczenia, że mobilna... Nie zwróciłem uwagi na wersje językową, sorry...
Edytowane przez: "Jackie_Nookah" wrz 25. 2017

Jaka cena, taka i niestety jakość... jak wyżej wspomniane, te lepsze pozwolą na jednorazową wymianę ekranu. Dostałem do kilku części takie komplety, połowa ze śrubokrętów już nie istnieje a te otwieraki też w większości połamałem albo powyginałem przy próbach użycia.

Ja dostałem w takim zestawie pięknego torxa, który nie dość, że nie trzymał żadnych wymiarów to jeszcze zamiast 6 ramion miał 5 Ale tutaj akurat pomaga inny zestaw z chin za 10zł.

QLogic7 min

Ja dostałem w takim zestawie pięknego torxa, który nie dość, że nie trzym …Ja dostałem w takim zestawie pięknego torxa, który nie dość, że nie trzymał żadnych wymiarów to jeszcze zamiast 6 ramion miał 5 Ale tutaj akurat pomaga inny zestaw z chin za 10zł.

​To nie torx a śrubokręt do ajfonów...

Powinni zmienić nazwę na "phone killer tools"

MolibdenowyMateusz8 godz., 55 min

Bezpłatnie na ali dodają do wielu części. Ja już ze 2 dostałem do ekranów d …Bezpłatnie na ali dodają do wielu części. Ja już ze 2 dostałem do ekranów do MI5... i trzeci w drodze, bo znowu rozwaliłem.z tego zestawu jedynie śrubokręciki do czegoś się nadają.

Najlepiej ten zestaw wykorzystać to fonu za 3 klocki. Ładne ryski będą na obudowie

Dobry zestaw jak ktos lubi się bawić w rozbieranie telefonów
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy