Philips Sonicare | 2 szczoteczki | 6 końcówek @IBOOD
295°Zakończono

Philips Sonicare | 2 szczoteczki | 6 końcówek @IBOOD

429,95złIBood Okazje
23
wrz 25. 2017
Szczoteczka soniczna na IBOOD.
Cena wydaje się być atrakcyjna - pamiętajcie, że poza drugą "rączką" jest jeszcze 4 dodatkowe końcówki.

PS. Dostawa 29,95PLN (chyba, że ktoś ma kupon...).
Aktualizacje społecznościowe
IBood OkazjeIBood okazja

Grupy

Najlepsze komentarze
denwerwrz 25. 2017

A myślisz że Philips to gdzie jest produkowany ?

Nieważne gdzie, tylko w jakich warunkach i pod jaką kontrolą.
Edytowane przez: "Mirek70" wrz 25. 2017
23 Komentarze
E tam, lepiej kupić Xiaomi
Typ: HX6912 / 51 & HX6064 / 33 szczoteczek
BlaccK_MagiCwrz 25. 2017

E tam, lepiej kupić Xiaomi

Też się nad tym zastanawiam, ale mam trochę obawy przed "wkładaniem chińczyka do ust".
Wydaje mi się, że jednak Philips ma wyższe standardy materiałów i produkcji.
mrQwertwrz 25. 2017

Też się nad tym zastanawiam, ale mam trochę obawy przed "wkładaniem chi …Też się nad tym zastanawiam, ale mam trochę obawy przed "wkładaniem chińczyka do ust".Wydaje mi się, że jednak Philips ma wyższe standardy materiałów i produkcji.

A myślisz że Philips to gdzie jest produkowany ?
denwerwrz 25. 2017

A myślisz że Philips to gdzie jest produkowany ?

Nieważne gdzie, tylko w jakich warunkach i pod jaką kontrolą.
Edytowane przez: "Mirek70" wrz 25. 2017
Mirek70wrz 25. 2017

Nieważne gdzie, tylko w jakich warunkach i pod jaką kontrolą.

Dokładnie!
Ja sobie zdaje sprawę, że większość sprzętów jest produkowane u Majfrendsów, ale jakość produktów (normy) są skrajnie różne.
mrQwertwrz 25. 2017

Dokładnie!Ja sobie zdaje sprawę, że większość sprzętów jest produkowane u M …Dokładnie!Ja sobie zdaje sprawę, że większość sprzętów jest produkowane u Majfrendsów, ale jakość produktów (normy) są skrajnie różne.


I dlatego np. ja mam zaufanie do Xiaomi. Zresztą oni chętnie publikują materiały z procesu produkcyjnego i chwalą się jakością i zastosowanymi materiałami oraz rozwiązaniami.

Zresztą popatrz na badziewny sprzęt z naszych marketów... ludzie tego używają i żyją.
Philips miał kiedyś fabryki w NL, ale przenieśli do CN, bo im się bardziej opłacało
Edytowane przez: "BlaccK_MagiC" wrz 25. 2017
Nie kupujcie tego pod żadnym pozorem! Ostatnio była okazja z ibooda z dwupakiem oral-b - wysłali wszystkim tylko po jednej sztuce i mają wszystko gdzieś.
A może lepiej coś takiego:
aliexpress.com/ite…ae7

o ile dobrze pamiętam "główki" te same co w Philips-ie
wekt0rwrz 25. 2017

Nie kupujcie tego pod żadnym pozorem! Ostatnio była okazja z ibooda z d …Nie kupujcie tego pod żadnym pozorem! Ostatnio była okazja z ibooda z dwupakiem oral-b - wysłali wszystkim tylko po jednej sztuce i mają wszystko gdzieś.


dzisiaj przyszedł @, że już mają brakujące i będą wysyłać. Zobaczymy kiedy dojdzie
Do tej szczoteczki można dorzucić stacje ładującą:
pepper.pl/pro…520
Mam Sonicare juz ze 2 lata, siostrze wzialem te Sooncare czy co to bylo po 60zl i powiem, ze to chinskie cudo chodzi cichutenko w porownaniu z moja. Trzepie tak samo wiec po co przeplacac. Koncowki w takiej samej cenie wiec nie ma sensu przeplacac dla samego loga Philipsa.
haha pomyśl dlaczego niemoto, w jednej masz silniczek który imituje fale soniczne a w rzeczywistości to zwykły elektryk stąd i cichszy natomiast w drugiej masz to co trza i stąd chodzi jak wibrator. No ześ interes życia zrobił haha
Szkoda że dwie, tak bym z chęcią kupił.
hincykwrz 25. 2017

haha pomyśl dlaczego niemoto, w jednej masz silniczek który imituje fale s …haha pomyśl dlaczego niemoto, w jednej masz silniczek który imituje fale soniczne a w rzeczywistości to zwykły elektryk stąd i cichszy natomiast w drugiej masz to co trza i stąd chodzi jak wibrator. No ześ interes życia zrobił haha


Akurat ten Seago wygląda w środku sensownie na wizualizacjach producenta. Niestety nie mogę znaleźć zdjęć wnętrza, nawet na rosyjskich forach.
Używam już piąta szczoteczkę soniczną philipsa, różne modele ale każda zepsuła się po jakimś czasie. Wg mnie jest to wada konstrukcyjna, przy sztycy na która zakalada się szczoteczkę dochodzi do rozszczelnienia do środka dostaje sie woda i szczoteczka ma zwarcie i wariuje - sama się włącza, czasem nie można jej wyłączyć, aż w końcu całkowicie się psuje. Dwie wymieniałem na gwarancji. Poza tym samo użytkowanie pierwsza klasa. Obecnie czekam na chińczyka z jednej z ofert peppera. Kuzynka tez używała philipsa i miała podobne problemy.
wekt0rwrz 25. 2017

Nie kupujcie tego pod żadnym pozorem! Ostatnio była okazja z ibooda z d …Nie kupujcie tego pod żadnym pozorem! Ostatnio była okazja z ibooda z dwupakiem oral-b - wysłali wszystkim tylko po jednej sztuce i mają wszystko gdzieś.Kontaktowałeś z nimi w ogóle ? Co prawda jestem w tej samej sytuacji, dostałem jedną sztukę ale ciągły kontakt oraz jak wspomniał kolega dzisiejszy mail o wysłaniu brakującej szczoteczki zaprzecza temu że "mają wszystko gdzieś" ...
Mam taki zestaw kupiony za 700 PLN w Polsce. Jedna szczoteczka wytrzymała 3 msc A druga 4. Zdecydowanie nie polecam.
Heavenlightwrz 25. 2017

Kontaktowałeś z nimi w ogóle ? Co prawda jestem w tej samej sytuacji, do …Kontaktowałeś z nimi w ogóle ? Co prawda jestem w tej samej sytuacji, dostałem jedną sztukę ale ciągły kontakt oraz jak wspomniał kolega dzisiejszy mail o wysłaniu brakującej szczoteczki zaprzecza temu że "mają wszystko gdzieś" ...

Uważasz, że w porządku ze strony sklepu jest kazać czekać tyle na towar, którego z resztą ciągle nie dostałeś? 48h to byłoby aż zanadto czasu na rozwiązanie tej sprawy.
Edytowane przez: "wekt0r" wrz 26. 2017
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst