PHILIPS Led 7.5W 806lumen Dimmable [Tesco]
708°Zakończono

PHILIPS Led 7.5W 806lumen Dimmable [Tesco]

12
paź 10. 2017
Lampa Led z możliwością sciemniania firmy Philips. Cena 7.49zł lecz na półce nieco ponad 30zł. Kupione w Tesco Głogów, ale myślę że może być też w innych miastach gdyż jest to pewnie błąd cenowy.
Aktualizacje społecznościowe
Tesco OkazjeTesco kody rabatowe

Grupy

12 Komentarzy
Szkoda ze nie E14..
W czym taka "żarówka" jest lepsza od zwykłych z mlecznym plastikiem z niewidocznymi ledami, oczywiście pomijając fakt ściemniania - to czy mają one jakąś zaletę ? dają domyślam się ostre, punktowe, nierozproszone światło co chyba nie jest zaletą?
Daję i tak plusa bo o ile będą jeszcze to kupię z myślą o jednym miejscu gdzie mam ściemniacz i stare 7-8 letnie żarówki tradycyjne ze ściemniaczem żarówki wydaje mi się że są bardziej żywotne, niema efektu szoku / impulsu włączania i przez to chyba dłużej wytrzymują, no i nie świecą non stop na 100%
Edytowane przez: "FotX" paź 10. 2017
We Wrocławiu na Bielanach cena 20,99. Ceny sa inne niż na cenowkach. 3 żarówki 5,5w 410 lum kosztują prawie 30 zł. Na cenowce 39,99

396980.jpg
Edytowane przez: "yupi" paź 10. 2017
FotXpaź 10. 2017

W czym taka "żarówka" jest lepsza od zwykłych z mlecznym plastikiem z ni …W czym taka "żarówka" jest lepsza od zwykłych z mlecznym plastikiem z niewidocznymi ledami, oczywiście pomijając fakt ściemniania - to czy mają one jakąś zaletę ? dają domyślam się ostre, punktowe, nierozproszone światło co chyba nie jest zaletą?Daję i tak plusa bo o ile będą jeszcze to kupię z myślą o jednym miejscu gdzie mam ściemniacz i stare 7-8 letnie żarówki tradycyjne ze ściemniaczem żarówki wydaje mi się że są bardziej żywotne, niema efektu szoku / impulsu włączania i przez to chyba dłużej wytrzymują, no i nie świecą non stop na 100%


jak ktoś ma lampę stojącą świecącą do góry to lepsza taka żarówka niż zwykły led. Po pierwsze lepiej wygląda, a po drugie świeci na boki. Zwykłe ledy w 95% przypadków świecą w jedną strone.
M4rcinpaź 10. 2017

jak ktoś ma lampę stojącą świecącą do góry to lepsza taka żarówka niż zwykł …jak ktoś ma lampę stojącą świecącą do góry to lepsza taka żarówka niż zwykły led. Po pierwsze lepiej wygląda, a po drugie świeci na boki. Zwykłe ledy w 95% przypadków świecą w jedną strone.


Racja, zwykłe ledy mają inny kąt świecenia, więc faktycznie takie ledy się przydadzą w przypadku niektorych lamp
Ale ta ze zdjęcia wygląda na "żarówkę Edisona" tylko, że ledową a te żarówki mają bardzo ciekawy wygląd i przyjemne "ciepłe" światło.

np.: ebay.com/itm…227
To jest Filament- led w postaci pręcików. Żywotność może być krótsza.
Widział ktoś tę LEDy w jeszcze w innym tesco ? bo wygląda że to błąd pojedynczego sklepu a nie promocja
W Czestochowie tez tylko 33% rabatu (cena 20,99).
W czytniku 7,49 , dzięki kupione
A w cenie 8,74
401820-0Evkh.jpg
Tesco Warszawa Polczynska 0szt filament , 1szt 3 light settings ( sceneSwitch)
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst