PHILIPS HX9351 SZCZOTECZKA
118°Zakończono

PHILIPS HX9351 SZCZOTECZKA

27
lis 30. 2016
Jeżeli ktoś szuka szczoteczki nie koniecznie musi kupować ją na amazon tutaj jest w bardzo dobrej cenie najtaniej na amazon są za 110e z kuponem -30e

Minus jest taki że jest jedna głowica - chyba że mają błąd w opisie ( powinny być dwie).
Oraz wtyczka angielska, i gwarancja w ich firmie.

hx9332 >biała
hx9361> różowa jasna

Aktualizacje społecznościowe
Allegro OkazjeAllegro kupony rabatowe

Grupy

27 Komentarzy
Mam, polecam jako dentysta, szczególnie dla osób z problemem z szybkim narastaniem kamienia nazębnego.
uwaga!
Szczoteczka stopniowo zwiększa moc działania przez kilka pierwszych myć. Zużyte szczotki myją zauważalnie gorzej od nowych.
Szczoteczka do zębów za 4 stówy?
To może chociaż kawę parzy albo plecy myje?
Pepper
Dobra cena, jak ktoś planuje to podobno warto. Lepsza połówka używa od kilku dni i jest bardzo zadowolona.
hehe pierwsze okazje z promocji warehouseowych wypływaja na allegro


ale moja lepsza połówka również poleca, więc jeśli ktoś się spóźnił lub nie mógł kupić na amazonie to warto.
Edytowane przez: "mysior" lis 30. 2016
Zbanowany
A jak wygląda sprawa z końcówkami, na ile starczą, jaka cena ?
badanolis 30. 2016

A jak wygląda sprawa z końcówkami, na ile starczą, jaka cena ?

​nie masz internetu? sprawdź sobie ile kosztują.
Autor
link jest do czarnej są jeszcze inne kolory.

To nawet nie jest amazon tylko zwrot pewnie zwroty argosa
Kabanlis 30. 2016

Dobra cena, jak ktoś planuje to podobno warto. Lepsza połówka używa od kil …Dobra cena, jak ktoś planuje to podobno warto. Lepsza połówka używa od kilku dni i jest bardzo zadowolona.


ty to burżuj jesteś. co nie widzę, to wykupujesz wszystko co się da. pozazdrościć. a szczoteczka za 400zł? już raz wklejałem linka ze szczoteczką soniczną AEG, ale zrobię to jeszcze raz: morele.net/szc…18/ . Może i philipsa odrobine lepsza. Jednak tutaj kwestią zawsze jest cena. AEG 5x tańsza. Czy philips jest 5x lepszy? Nie. No ale napis philips podbija cene o 250zł. Ale każdy niech kupuje co mu się podoba...
Pepper
@thompson Wszystko co się da? Należę do osób które raczej przemyślą 4 razy zanim kupią coś co jest im zbędne i kupuję raczej stosunkowo mało tego typu gadżetów - a jak jestem zadowolony/niezadowolony to po prostu o tym pisze. Jeden wydaje na szczoteczkę 400zł, drugi na telefon 2k - coś w tym złego? Raczej nie.

Niech sobie napis podbija cenę nawet 6 krotnie, jeśli ktoś jest z prezentu zadowolony (i miałem na to kasę) to najważniejsze - taki był tego cel.


Edytowane przez: "Kaban" lis 30. 2016
thompsonlis 30. 2016

ty to burżuj jesteś. co nie widzę, to wykupujesz wszystko co się da. poz …ty to burżuj jesteś. co nie widzę, to wykupujesz wszystko co się da. pozazdrościć. a szczoteczka za 400zł? już raz wklejałem linka ze szczoteczką soniczną AEG, ale zrobię to jeszcze raz: https://www.morele.net/szczoteczka-elektryczna-aeg-soniczna-ezs-5664-756118/ . Może i philipsa odrobine lepsza. Jednak tutaj kwestią zawsze jest cena. AEG 5x tańsza. Czy philips jest 5x lepszy? Nie. No ale napis philips podbija cene o 250zł. Ale każdy niech kupuje co mu się podoba...


to nie tak. te szczoteczke produkowala firma sonicare ktora wykupil phillips. ceny sonicare pare, parenascie lat temu byly grubo ponad tysiac zl. ja mam szczoteczke z promocji dla dentystow w podobnej cenie. tak czy siak kiedys tylko ta firma produpowala soniczne szczotki, teraz robia je nawet i chinczycy.
Kabanlis 30. 2016

@thompson Wszystko co się da? Należę do osób które raczej przemyślą 4 razy …@thompson Wszystko co się da? Należę do osób które raczej przemyślą 4 razy zanim kupią coś co jest im zbędne i kupuję raczej stosunkowo mało tego typu gadżetów - a jak jestem zadowolony/niezadowolony to po prostu o tym pisze. Jeden wydaje na szczoteczkę 400zł, drugi na telefon 2k - coś w tym złego? Raczej nie.Niech sobie napis podbija cenę nawet 6 krotnie, jeśli ktoś jest z prezentu zadowolony (i miałem na to kasę) to najważniejsze - taki był tego cel.


Dobra. To trzeba było wrzucić szczoteczke za 3k, i taką sprezentować. Na pewno jest lepsza i na pewno osoba obdarowywana bardziej by się cieszyła ale co z tego? Ta strona jest (a właściwie miała być) o rzeczach najlepszych czy o okazjach CENOWYCH?
szkoda przeplacac... nie myje lepiej niz seria HX6511 (po zalożeniu tej samej końcowki)

za 309zł są dwie.
Edytowane przez: "aks" lis 30. 2016
czy ktoś może się wypowiedzieć kto używał obrotowej i sonicznej która lepsza?ktoś pisał w poprzedniej okazji że badania wykazały że soniczne są gorsze ....
Pepper
@thompson Przecież jeśli coś kosztuje katalogowo 800zł, sklepy sprzedają za 650-700zł a tutaj jest za 370zł to cena jest okazyjna, czyż nie?
Autor
wwwlis 30. 2016

czy ktoś może się wypowiedzieć kto używał obrotowej i sonicznej która lepsz …czy ktoś może się wypowiedzieć kto używał obrotowej i sonicznej która lepsza?ktoś pisał w poprzedniej okazji że badania wykazały że soniczne są gorsze ....


rotacyjną ładujesz co kilka dni , soniczną co kilka tygodni
miałem rotacyjną ale zmieniłem na soniczną - według mnie lepsza.

Popatrzcie też na design samej szczoteczki:)
wwwlis 30. 2016

czy ktoś może się wypowiedzieć kto używał obrotowej i sonicznej która lepsz …czy ktoś może się wypowiedzieć kto używał obrotowej i sonicznej która lepsza?ktoś pisał w poprzedniej okazji że badania wykazały że soniczne są gorsze ....wychodzi, że rotacyjna ale i tak bedzie lepsza od manualnej.

menshealthcures.com/rot…sh/
Kabanlis 30. 2016

@thompson Przecież jeśli coś kosztuje katalogowo 800zł, sklepy sprzedają za …@thompson Przecież jeśli coś kosztuje katalogowo 800zł, sklepy sprzedają za 650-700zł a tutaj jest za 370zł to cena jest okazyjna, czyż nie?


Czyż nie! Jak moge mieć coś kilka razy taniej a jakość podobna, to po co mam przepłacać? Skoro ta strona to jest poświęcona OKAZJOM! To że np jedna szczoteczka kosztuje 800 a po przecenie 400, to dla mnie zadna okazja, skoro za 5x mniej mam cos o podobnej jakości i właściwościach.

thompsonlis 30. 2016

Czyż nie! Jak moge mieć coś kilka razy taniej a jakość podobna, to po co ma …Czyż nie! Jak moge mieć coś kilka razy taniej a jakość podobna, to po co mam przepłacać? Skoro ta strona to jest poświęcona OKAZJOM! To że np jedna szczoteczka kosztuje 800 a po przecenie 400, to dla mnie zadna okazja, skoro za 5x mniej mam cos o podobnej jakości i właściwościach.


na tym modelu cena to cebula dla producenta.

Polecam zapoznać się ze stroną:
animated-teeth.com/ele…htm
Edytowane przez: "aks" lis 30. 2016
Pepper
@thompson Z ciekawości szukałem jakiś porównań i nie znalazłem zestawienia obu modeli, więc możemy się spierać na temat jakości i właściwości a i tak nie jest to nic warte. Może jest to samo - może nie. Na papierze szczoteczka to szczoteczka.

Nadal będę obstawiał przy swoim zdaniu, bo taki przykład można przedłożyć na cokolwiek innego nie tylko szczoteczkę (w tym wypadku przecież to samo zrobisz szczoteczką zwykłą za 10-15zł i 100zł zostanie w kieszeni). Telewizory, laptopy, samochody, telefony - to wszystko ma podobne właściwości i jakość, a różnice w cenie potrafią być kolosalne.
Kabanlis 30. 2016

@thompson Z ciekawości szukałem jakiś porównań i nie znalazłem zestawienia …@thompson Z ciekawości szukałem jakiś porównań i nie znalazłem zestawienia obu modeli, więc możemy się spierać na temat jakości i właściwości a i tak nie jest to nic warte. Może jest to samo - może nie. Na papierze szczoteczka to szczoteczka.Nadal będę obstawiał przy swoim zdaniu, bo taki przykład można przedłożyć na cokolwiek innego nie tylko szczoteczkę (w tym wypadku przecież to samo zrobisz szczoteczką zwykłą za 10-15zł i 100zł zostanie w kieszeni). Telewizory, laptopy, samochody, telefony - to wszystko ma podobne właściwości i jakość, a różnice w cenie potrafią być kolosalne.


No wiesz, jak kogoś rajcuje wywalanie dodatkowych 2-3k do tv na zbędne rzeczy bądź dla marki to jego sprawa. Ja nie widze nic zlego w wydawaniu więcej na szczoteczke, ale jezeli jest tego warta. Miedzy zwykla a elektryczna soniczna jest duza roznica w jakosci ale tez w cenie. I ok. Ale miedzy ta philipsa a ta aeg roznica cenowa jest duza a roznica w jakosci nie wielka.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst