Philips Hue 2xPlay + Lightstrip+ (2m) + Bridge
122°Zakończono

Philips Hue 2xPlay + Lightstrip+ (2m) + Bridge

697zł1.100zł-37%Amazon Okazje
24
kwi 16.Dostawa z: Niemcy
Promocja na niemieckim amazonie. Nie ma co sie rozpisywać, najlepsze oświetlenie RGBW na rynku. Zestaw w fajnej cenie.
162,11€.
Hue Play
 • zastosowanie : wewnętrzna
 • kolor obudowy : czarny
 • typ lampy : biurkowa
 • wysokość : 33 mm
 • szerokość : 44 mm
Hue Led Strip
 • rodzaj produktu : taśma LED
 • barwa światła : RGB, wszystkie odcienie bieli
 • moc użytkowa : 20 W
 • typ diody : LED
 • szerokość paska : 15 mm
Hue Bridge
 • rodzaj : mostek
 • maks. liczba akcesoriów : 10
 • maks. liczba żarówek : 50
 • zasilanie : 9-12 V DC


EDIT
Pierwsza wstawka, proszę o lekkie baty jeśli juz muszą być
Są też dostępne w linku inne okazje zestawów HUE
`
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

24 Komentarze
xiaomi lepsze!
Jan_Batycki2 min

xiaomi lepsze!


szanuję, nie oceniam.
Ktoś próbował zrobić ambilight do tv bez tej funkcji?
m4jq1 min

Ktoś próbował zrobić ambilight do tv bez tej funkcji?


ja mam Hue w domu, ale nie robiłem
zobacz inne, poprzednie okazje HUE, tam widziałem że są jakieś komentarze na ten temat.
m4jq8 min

Ktoś próbował zrobić ambilight do tv bez tej funkcji?


Jest to w ogóle możliwe? Hue Play wymaga do obsługi aplikacji nagranej na komputer, bez tego nie jest w stanie dynamicznie dobierać oświetlenia. Nie wiem jak by to można przeskoczyć na TV, a też mnie to ciekawi.
Powinno to być technicznie możliwe bo można analizować sygnał hdmi i dopasować kolory. Trzeba by tylko się jakąś przejściówką przez hdmi wpiąć i odpowiedni soft sterujący napisać.
bardzikwi 16.

Jest to w ogóle możliwe? Hue Play wymaga do obsługi aplikacji nagranej na k …Jest to w ogóle możliwe? Hue Play wymaga do obsługi aplikacji nagranej na komputer, bez tego nie jest w stanie dynamicznie dobierać oświetlenia. Nie wiem jak by to można przeskoczyć na TV, a też mnie to ciekawi.A aplikacja na TV ? do sterowania światłem masz aplikację na androida (nie wiem czy na apple też) więc pewnie da się zrobić, ale sam póki co mam jedynie białe światło Hue
Coś takiego znalazłem. lightberry.eu/sho…le/
Edytowane przez: "m4jq" kwi 16.
Macior14 min

A aplikacja na TV ? do sterowania światłem masz aplikację na androida (nie …A aplikacja na TV ? do sterowania światłem masz aplikację na androida (nie wiem czy na apple też) więc pewnie da się zrobić, ale sam póki co mam jedynie białe światło Hue


Samsung to Tizen. Modele z serii 8 mają Smart Things niby do sterowania sprzętem, ale o dziwo krzyczy mi że brakuje mostka, gdy chce podłączyć cokolwiek Hue. Philipsowy mam, potrzebny jeszcze Samsungowy?


2213540.jpg
Edytowane przez: "bardzi" kwi 16.
KrisNrj3 min

Bartek a to? …Bartek a to? http://philips-tvconsumercare.kxondemand.com/portal/en/Faq/All/1645Chyba appka czysto Androidowa powinna być, Ty masz tylko Tizen rozumiem?


Nie spełniam pierwszego punktu z początkowej listwy
Edytowane przez: "bardzi" kwi 16.
ala wszystkich na Ali są sterowniki do podłączenie pod Hue za mniejszą cenę a działają podobnie, wiem bo właśnie robię pokój sterowany Hue
Nowyjanusz13 min

ala wszystkich na Ali są sterowniki do podłączenie pod Hue za mniejszą cen …ala wszystkich na Ali są sterowniki do podłączenie pod Hue za mniejszą cenę a działają podobnie, wiem bo właśnie robię pokój sterowany Hue


a potem sie okazuje że cos miga, coś sie nie ściemnia, coś nie styka, itp itd. To
tak samo jak z #xiaomilepsze
A do tego jakość LED też jest inna. No na końcu listy masz jeszcze temat taki, że nie każdy, chce sie bawić w podłączanie i lutowanie bo nie ma zdolności manualnych a z HUE kupujesz otwierasz wpinasz i ma działać.
KrisNrj39 min

a potem sie okazuje że cos miga, coś sie nie ściemnia, coś nie styka, itp i …a potem sie okazuje że cos miga, coś sie nie ściemnia, coś nie styka, itp itd. Totak samo jak z #xiaomilepszeA do tego jakość LED też jest inna. No na końcu listy masz jeszcze temat taki, że nie każdy, chce sie bawić w podłączanie i lutowanie bo nie ma zdolności manualnych a z HUE kupujesz otwierasz wpinasz i ma działać.


nie neguje twojego zdania ale nie każdy ma ponad 600 zł za 2 m Led i 2 lampki a na Ali można znaleźć taki zestaw za 300 zł
Nowyjanusz9 min

nie neguje twojego zdania ale nie każdy ma ponad 600 zł za 2 m Led i 2 l …nie neguje twojego zdania ale nie każdy ma ponad 600 zł za 2 m Led i 2 lampki a na Ali można znaleźć taki zestaw za 300 zł


Spoko, za 300 masz zestaw taki, do tego dorzuć mostek który w PL kosztuje około 200 na allegrodogo pewnie 150? to masz 450 - 500 ziko. czyli do tych 700 już nie jest daleko.

Poza tym jak ktoś nie ma kasy to nie bawi się w taki rzeczy bo umówmy się, troche to jest taki gadget i nic więcej... można mieć kontener żarówek LED za tą kasę. Inna sprawa że jak kupujesz tanio to potem masz problemy, chińskie rozwiązania są fajne ale jest różnie z działaniem.
ma ktoś spięty ten mostek Philipsa z oswietleniem z Ikei?
JayCee9 g, 55 min

ma ktoś spięty ten mostek Philipsa z oswietleniem z Ikei?


Ja mam i to jest w dodatku lepsze rozwiązanie niż mostek Ikei :P
ale jak zawsze jest "jakieś ale" - parowanie pilotów Ikei jest upierdliwe i nie widać ich z poziomu mostka (więc tylko testy organoleptyczne, nie można też podejrzeć stanu ich baterii, co jest możliwe w ekosystemie Ikei choć nie z oficjalnej aplikacji), jakkolwiek piloty Philipsa są o parę długości lepsze (można też używać piloty Trust, ale tylko w specyficznych konfiguracjach mają sens - również nie widać ich z mostka).

Mostek Philipsa ma jeszcze jedną zaletę - integruje się dosłownie "z byle czym" (bo jest na rynku od lat), chociaż mostek Ikei integruje się już z GH, HA (hass.io), a nawet z HK (ale tu są ograniczenia - cały system musi być Ikei, co nie dziwi, bo np. w przypadku mostka Philipsa jest dokładnie to samo - tu podziękowania wysyłamy do Apple :P)

KrisNrj11 g, 0 min

a potem sie okazuje że cos miga, coś sie nie ściemnia, coś nie styka, itp i …a potem sie okazuje że cos miga, coś sie nie ściemnia, coś nie styka, itp itd. Totak samo jak z #xiaomilepszeA do tego jakość LED też jest inna. No na końcu listy masz jeszcze temat taki, że nie każdy, chce sie bawić w podłączanie i lutowanie bo nie ma zdolności manualnych a z HUE kupujesz otwierasz wpinasz i ma działać.


Nic nie miga, nic nie trzeszczy, nie trzeba lutować, jakość LED jest porównywalna (jeśli ktoś poświęci na poszukiwania trochę czasu i energii), zdolności manualne wymagane zasadniczo takie same, w dodatku kupując całą rolkę taśmy nie tracisz na rezystancji połączeń (za to w takim wypadku będzie trzeba lutować, ale jest w zamian jeszcze taniej), system jest również mocno elastyczny (można stosować taśmy 12V lub 24V dzięki czemu można sterować niesamowicie długie taśmy, oczywiście nie mieszamy napięć na jednym sterowniku), a to wszystko mniej więcej za pół ceny Philipsa, ale… nie można ukrywać, że rozwiązania alternatywne nie są w stanie zastąpić Philips'owskich w 100% ponieważ niektóre funkcje są zablokowane dla kontrolerów spoza systemu (blokuje je Philips przez whitelistowanie własnego sprzętu), nie działa np. "tryb rozrywki", (nie mam tv z ambilight'em więc tego nie sprawdzę, ale ta funkcja też prawdopodobnie nie działa).

Nie napisałem jakie sterowniki mam na myśli - więc uzupełnienie chodziło mi o Gledopto (są już do kupienia również pod innymi brandami), oczywiście Zigbee ZLL kompatybilne z Hue Philips'a, Tradfri Ikei oraz Lightify Osram'a (z Trust/KAKU nie testowałem, ale pewnie też zadziała).
Edytowane przez: "szopen" kwi 17.
86mati8621 g, 6 min

Jak by ktoś chciał Ambilight po t …Jak by ktoś chciał Ambilight po taniości:https://s.click.aliexpress.com/e/blsAIFkk


link raczej musi być w takiej postaci:
aliexpress.com/ite…tml
a tu ten kluczowy fragment opisu:
"Note:The picture from the TV tuner is not processed at the Android OS level, the backlight with regular tv channels will not work. The backlight works only in Android OS applications that do not use protected content. 4K performance depends only on the capabilities of the equipment. Unfortunately, programs such as YouTube and Netflix use protected content, the backlight in such programs will not work."
Prześlij Komentarz

Początkujący łowca okazji! To pierwsza okazja od KrisNrj. Podziel się wskazówkami odnośnie publikowania lub po prostu podziękuj ;)

Avatar
@
  Tekst