PES 2016 + UEFA EURO 2016 na PS4
123°Zakończono

PES 2016 + UEFA EURO 2016 na PS4

5
sie 5. 2016
Aktualizacje społecznościowe
5 Komentarzy
Ta gra jest tak żenująca że musieliby dopłacać żeby w nią grać. Przypominam że na wszystkich platformach jest za darmo tryb MyClub bez żadnych ograniczeń i niewiele w to osób gra.
nocny_napoleonsie 5. 2016

Ta gra jest tak żenująca że musieliby dopłacać żeby w nią grać. Przypom …Ta gra jest tak żenująca że musieliby dopłacać żeby w nią grać. Przypominam że na wszystkich platformach jest za darmo tryb MyClub bez żadnych ograniczeń i niewiele w to osób gra.

Szczerze pisząc to akurat w PESa się gra o wiele lepiej niż w ostatnią Fifę! Może w tym roku to się zmieni, ale dopiero zobaczymy co nam zaproponują obie firmy :-))
Dałbym w końcu szansę PES'owi, ale pytanie czy nie będzie problemu grać online? Odpowiednik Ultimate Team w FIFA? Czy faktycznie, mało osób gra i będę miał problem, żeby mnie łączyło z kimś?
SF533303sie 5. 2016

Dałbym w końcu szansę PES'owi, ale pytanie czy nie będzie problemu grać onl …Dałbym w końcu szansę PES'owi, ale pytanie czy nie będzie problemu grać online? Odpowiednik Ultimate Team w FIFA? Czy faktycznie, mało osób gra i będę miał problem, żeby mnie łączyło z kimś?


Spróbuj MyClub jest za darmo.
Edytowane przez: "nocny_napoleon" sie 5. 2016
Gra jest całkiem niezła. Grałem sporo w myClub i jeżeli ktoś chce spróbować to polecam przede wszystkim tę darmową wersję. MyClub to taki tryb w Pesie gdzie gra się głównie online i buduje się skład dokupując zawodników. Jest jeszcze z kim grać ale należy mieć na uwadze że koniec sezonu to nie jest najlepszy czas na rozpoczynanie gry w takich trybach (mimo wszystko mniej osób niż na początku i dopakowane składy). A sam online dużo lepszy niż w poprzednich Pesach
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst

    Najlepsi sprzedawcy