Niestety, ta okazja już wygasła
Perfumy Cyrus Writer 100 ml
563° Zakończono

Perfumy Cyrus Writer 100 ml

55,90zł 6,70zł Allegro Okazje
166
563° Zakończono
Perfumy Cyrus Writer 100 ml
paź 8. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

"Jedne z najpopularniejszych perfum na tagu, klon słynnego Sauvage, którego czuję nawet w drodze na "tron", bo pachną nim już m.in. odświeżacze do butów, szafy i klopa. Wiele osób pytało mnie na PW o ten zapach, dostałem nawet propozycję wysłania flakonu na recenzje, ale myśle, że nawet byle kloszard stojąc trzy godziny pod lidlem wyżebra kwotę, którą trzeba na jego flakon przeznaczyć. Poświęciłem się i wydałem te 5 dyszek, aby móc go dla Was zrecenzować.
Parafrazując klasyka - BOOOGACTWO CZĘŚĆ... żadna skuuuuhwysyny. W piątek rano odebrałem swój flakon z paczkomatu, przez weekend testowałem i doszedłem do wniosku, że chyba nie znam równie dobrego zapachu w takiej kwocie. To zapach dla kogoś, dla kogo nie liczy się przesadny indywidualizm, a chce po prostu dobrze i świeżo pachnieć.
Recenzowałem już Sauvage, więc nie ma sensu się tutaj rozpisywać nad piramidą zapachową. Różnią się niuansami praktycznie niewyczuwalnymi dla niewprawionego nosa. Writer ma jednak inne otwarcie. Porównuję oba zapachy ręka w rękę. Cyrus na początek uderza syntetycznym, jabłkowym akordem, natomiast Sosydż słodką bergamotką z pieprzem. W kolejnych fazach Writer jest bardziej cytrusowy, ale jego podobieństwo do Savage oceniłbym na ok 90%. Oczywiście gorszy blend Writera, wychodząca na niektórych przeszywająca nozdrza lawenda stawiają go w nieco gorszym świetle niż Sauvage, jednak jeszcze raz rzucam okiem na cenę i szybko przestaje mi to przeszkadzać.

Pokrótce - Jest to chyba najlepszy zapach, który znam w tej cenie. Jeżeli nie przejdzie reformulacji, możecie brać go w ciemno

ZAPOMNIAŁEM O NAJWAŻNIEJSZYM. Ten klon ma lepszą trwałość i projekcję niż oryginał! Siedzi na skórze ok. 7-8h i projektuje dość solidnie na długość ramion. Zostawia też za sobą długi ogon. Lepiej nie przesadzać z aplikacją, bo można udusić ludzi idących za nami. Właśnie dlatego uznałem, że jest wart zakupu i opisania".
Aktualizacje społecznościowe
Najlepsze komentarze
166 Komentarzy
Prześlij Komentarz