Niestety, ta okazja już wygasła
"Perfumy" Axe Urban Tobacco & Amber - Kaufland
115° Zakończono

"Perfumy" Axe Urban Tobacco & Amber - Kaufland

15zł30zł-50%Kaufland Okazje
5
115° Zakończono
"Perfumy" Axe Urban Tobacco & Amber - Kaufland
kwi 5. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

W Kauflandzie świetna cena na perfumowany body spray dla mężczyzn Axe Urban.

150649-bg4Fv.jpg
Zapach ciepły, otulający, słodki ale nie przesadzony, z bardzo przyjemną nutą tytoniu. Jest to spray z pompką na bazie alkoholowej, nie klasyczny dezodorant. Jak na produkt marketowych jakim jest Axe, zapach ten jak i cała seria, do której należy celuje w znacznie wyższa półkę. Osiąga to dzięki świetnej trwałości (ok 6H) i całkiem niezłej projekcji (do ok 2H po aplikacji). Zdarzało mi się być zapytanym przez kobiety jakich perfum aktualnie używam ^_^". Oczywiście cały czas mówimy o zwykłej masówce w cenie do 30 zł, więc pamiętajmy, że nie jest to Dior czy CK i przez taki pryzmat należy patrzeć na ten produkt.

Osobiście uważam, że warto mieć w swoich zbiorach. Dobry na chłodniejsze dni, idealny na wieczór gdy czas projekcji nie jest najważniejszy. Chodzą także plotki, że zapach może być wycofywany, więc warto zabezpieczyć eksponat do kolekcji

@Hypnos potwierdza że jest także w Bydgoszczy więc prawdopodobna ogólnopolska. Pozostałe zapachy serii nieprzecenione.
Aktualizacje społecznościowe
Kaufland OkazjeKaufland gazetka
5 Komentarzy
W rossmanie też na ostatnich sztukach za podobną cenę widziałem
W Bydgoszczy też jest także pewnie ogólnopolska..
Kupiłem z polecenia i bardzo fajny zapach, nie jestem pewien, ale możliwe, że go wycofują stąd promki w wielu miejscach.
Yerba38 min

Kupiłem z polecenia i bardzo fajny zapach, nie jestem pewien, ale możliwe, …Kupiłem z polecenia i bardzo fajny zapach, nie jestem pewien, ale możliwe, że go wycofują stąd promki w wielu miejscach.


Też słyszałem takie pogłoski. Tym bardziej warto zrobić zapas. Jednakże wydaje mi się dziwne, że tylko jeden z trzech, w dodatku najciekawszy. Bardziej mi to wygląda na tymczasową wyprzedaż zapasów "zimowego" zapachu. Idą ciepłe dni, wraca sezon na świeżości, ciepłe otulające szaliki pójdą w odstawkę do jesieni.
Plus Za ".." przy Perfumy
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst