Niestety, ta okazja już wygasła

Peradix Szachy magnetyczne składane @Amazon.pl

lip 13. 2022

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

30 dniowy okres próbny 𝗔𝗺𝗮𝘇𝗼𝗻 𝗣𝗿𝗶𝗺𝗲 (darmowa dostawa, dostęp do VOD i inne) aktywujecie tutaj -> pl.dea.ls/uelQB
Z promocji skorzystamy dzięki Amazon Prime (pierwsze 30 dni jest darmowe)

W cenie 47,99 zł szachy w wariancie biało-czarnym bądź srebrno-złotym

Informacje o tym produkcie
  • Łatwy w przenoszeniu. Wymiary po rozłożeniu: 25 x 25 x 2 cm. Wymiary po złożeniu: 25 x 12,5 x 4 cm. Mały i drobny. Nadaje się do podróży i do zabawy.
  • Magnetyczne figurki szachowe: figurka szachu jest wyposażona w wbudowaną flokowanie kołnierza i ciszę. Dzięki wbudowanym magnesom części mogą przyczepić się do deski dla lepszego uczucia podczas gry.
  • Genialna konstrukcja: tablica może być używana jako pudełko do przechowywania części, aby uniknąć ich utraty. Jest praktyczna do przechowywania i przenoszenia.
  • Magnetyczne szachy: Figurki szachowe pozostają na szachownicy dzięki wbudowanym magnesom. Nawet po potrząśnięciu szachownicy figurki pozostają na swoim miejscu. Dzięki temu zabawa na łonie natury, w wietrzne dni lub na nierównych powierzchniach.
  • Wysokiej jakości zestaw szachów obejmuje ponad 10 000 klientów w ciągu 2 lat. ▶ Peradix zapewnia naszym klientom gwarancję 1 roku od daty zakupu (bez sztucznych uszkodzeń). W przypadku problemów z jakością produktu – nie wahaj się, skontaktuj się z nami w każdej chwili!


554550_1.jpg
Poradnik zakupowy Amazon możecie znaleźć tutaj -> pl.dea.ls/udXDb
Aktualizacje społecznościowe
Okazje Prime Day 2022

4 Komentarze