Niestety, ta okazja już wygasła
Pepsi za 2.39 przy zakupie 4 sztuk - biedronka
339° Zakończono

Pepsi za 2.39 przy zakupie 4 sztuk - biedronka

2,39zł4,78zł-50%Biedronka Okazje
16
339° Zakończono
Pepsi za 2.39 przy zakupie 4 sztuk - biedronka
lip 28. 2020

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Częsta promocją na 4pak pepsi 1.75l. Jeśli się mylę co do ceny standardowej sorki jednak zwykle zakupów w biedronce nie robię, i poprostu kupuje 2 litrowe napoje w innych sklepach
Aktualizacje społecznościowe
Biedronka OkazjeBiedronka gazetka
Najlepsze komentarze
Mam taką zasadę (robię zakupy w biedronce/kauflandzie), że jeśli pepsi czy cola nie jest w promocji to nie kupuje żeby tego gówna nie pić.
I tym sposobem zawsze mam zapas.
16 Komentarzy
Ostatnio kupiłem za 2.09, więc not great, not terrible, ale niech dają wyższe, bo próbuję rzucić. xD
Edytowane przez: "Jumpsmerf" lip 28.
@ZabaTV podaj proszę lokalizację sklepu
Almane28/07/2020 19:19

@ZabaTV podaj proszę lokalizację sklepu


Wejherowo , niestety nie wiem jaka ulica.
Mam taką zasadę (robię zakupy w biedronce/kauflandzie), że jeśli pepsi czy cola nie jest w promocji to nie kupuje żeby tego gówna nie pić.
I tym sposobem zawsze mam zapas.
Pamiętać należy że czteropak trzeba wziąć. Nie wiem czy wchodzi przy zakupie 4 oddzielnych sztuk. U mnie czteropaki ukryte na końcu sklepu. Plusik
4824740.jpg
Jeszcze takie coś znalazłem.
4824740-leClM.jpg
Edytowane przez: "illuminati696" lip 30.
montv2_28/07/2020 22:21

Mam taką zasadę (robię zakupy w biedronce/kauflandzie), że jeśli pepsi czy …Mam taką zasadę (robię zakupy w biedronce/kauflandzie), że jeśli pepsi czy cola nie jest w promocji to nie kupuje żeby tego gówna nie pić.I tym sposobem zawsze mam zapas.


Mam podobną zasadę, ale rozszerzoną na cały asortyment
Oferta ogólnopolska. Czekam na malinową pepsi
Nie pijcie tego. Napijcie się lepiej wody.
Gdzie tu logika - 1,75l kosztuje 2,39zł jak się weźmie 4 sztuki
Wczoraj z ciekawości sprawdziłem inną Pepsi stojącą koło tej wymienionej w ofercie - 4 pack : 4x 0,5l
Fajna, mała, poręczna-myślę jak doba cena to wezme. Sprawdzam pod czytnikiem : 1,99zł za szt przy zakupie 4
Przecież chyba każdy dołoży 40gr i weźmie 1,75l zamiast 0,5l
Irzu01/08/2020 08:15

Gdzie tu logika - 1,75l kosztuje 2,39zł jak się weźmie 4 sztukiWczoraj z ci …Gdzie tu logika - 1,75l kosztuje 2,39zł jak się weźmie 4 sztukiWczoraj z ciekawości sprawdziłem inną Pepsi stojącą koło tej wymienionej w ofercie - 4 pack : 4x 0,5lFajna, mała, poręczna-myślę jak doba cena to wezme. Sprawdzam pod czytnikiem : 1,99zł za szt przy zakupie 4 Przecież chyba każdy dołoży 40gr i weźmie 1,75l zamiast 0,5l


Bo tu chodzi o to, żebyś kupował większe opakowania, a nie małe. Dużym kosztem dla producenta jest właśnie opakowanie. Dlatego np, w lodówkach Pepsi czy Coca Coli puszki są na dolnych półkach, żeby klient jak najmniej po nie sięgał.
Promocja promocją, nieważne gdzie i za ile, trzeba zawsze brać stosunek ceny do pojemności lub kg, bo tu co sklep to różnie
Nie wiem co oni robią z tą Pepsi natomiast jest tak rozgazowana, że się tego pić nie da. Gorszy sort trafia do tych biedronek.
Pepsi Twist od dawna wycofane to staram się jak już pić Colę Original, cenowo dobrze 2,15zł/2L a czasem są nawet promki kup 6 w cenie 4, czy 1,69zł/sztuka przy zakupie 2 sztuk.
JustZulty01/08/2020 11:10

Nie wiem co oni robią z tą Pepsi natomiast jest tak rozgazowana, że się teg …Nie wiem co oni robią z tą Pepsi natomiast jest tak rozgazowana, że się tego pić nie da. Gorszy sort trafia do tych biedronek. Pepsi Twist od dawna wycofane to staram się jak już pić Colę Original, cenowo dobrze 2,15zł/2L a czasem są nawet promki kup 6 w cenie 4, czy 1,69zł/sztuka przy zakupie 2 sztuk.



Oryginal pod koniec butelki już się nie da pić, dla mnie o wiele lepsza Freeway z Lidla, też 2,15 ostatnio, ale chyba powoli ją wycofają.
Edytowane przez: "eksterminista" sie 1.
eksterminista01/08/2020 11:40

Oryginal pod koniec butelki już się nie da pić, dla mnie o wiele lepsza Fr …Oryginal pod koniec butelki już się nie da pić, dla mnie o wiele lepsza Freeway z Lidla, też 2,15 ostatnio, ale chyba powoli ją wycofają.


Zawsze rozlewam dla 2-3 domowników, więc nawet końcówka jest dobra
JustZulty01/08/2020 12:25

Zawsze rozlewam dla 2-3 domowników, więc nawet końcówka jest dobra


Mi też jakoś lepiej podchodzi oryginal z biedry niż Pepsi, ale do coca-coli to dużo brakuje
Edytowane przez: "CebuFLOP" sie 1.
Irzu01/08/2020 08:15

Gdzie tu logika - 1,75l kosztuje 2,39zł jak się weźmie 4 sztukiWczoraj z ci …Gdzie tu logika - 1,75l kosztuje 2,39zł jak się weźmie 4 sztukiWczoraj z ciekawości sprawdziłem inną Pepsi stojącą koło tej wymienionej w ofercie - 4 pack : 4x 0,5lFajna, mała, poręczna-myślę jak doba cena to wezme. Sprawdzam pod czytnikiem : 1,99zł za szt przy zakupie 4 Przecież chyba każdy dołoży 40gr i weźmie 1,75l zamiast 0,5l



Ilvalentino01/08/2020 09:44

Bo tu chodzi o to, żebyś kupował większe opakowania, a nie małe. Dużym kosz …Bo tu chodzi o to, żebyś kupował większe opakowania, a nie małe. Dużym kosztem dla producenta jest właśnie opakowanie. Dlatego np, w lodówkach Pepsi czy Coca Coli puszki są na dolnych półkach, żeby klient jak najmniej po nie sięgał.



produkcja butelki napoju 0.5 i 1.75 czy 2l zajmuje prawie tyle samo czasu na linii produkcyjnej co każda inna pojemność. to jest główny powód, dlaczego małe butelki więcej kosztują niż duże, ponieważ na każdej muszą mieć podobną marżę by opłacić ten czas pracy maszyn i ludzi.

nie da się w tym samym czasie zrobić znacznie więcej butelek 0,5 niż 2 litry, ze względu na ograniczenia linii produkcyjnej. dlatego jeżeli ma się doliczyć powiedzmy 1zł za czas pracy maszyn i wynagrodzenia,a koszt 1litra to 1 zł to sobie policzcie. butelka 0,5l cena 1,5, a 2l 3 zł.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst