Niestety, ta okazja już wygasła
Pepsi puszka 0,33 w 6-paku w Biedronce
178° Zakończono

Pepsi puszka 0,33 w 6-paku w Biedronce

1,19zł1,69zł-30%Pepsi Okazje
16
kwi 11. 2019

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Pepsi w puszce o pojemności 0,33L za 1,19 zł za sztukę przy zakupie 6-paku.

PS: Przepraszam za brak linka do okazji ale nigdzie nie mogłem znaleźć więc proszę o wyrozumiałość i nie minusować z tego powodu.
Aktualizacje społecznościowe
Pepsi Okazje

Grupy

Najlepsze komentarze
dzonuejn11/04/2019 13:53

3,60zl za litr to tak srednio.


Nie wiem czy posiadasz odpowiednią wiedzę ale im mniejsze opakowanie tym wyższa cena za litr. Zakładam że zapewne nie jesteś obeznany z tematem i po raz kolejny twój komentarz to tylko krytyka.

Buty brzydkie, Pepsi za drogo, kurtka z plastiku. Czy ty w życiu jesteś z czegoś zadowolony oprócz zadowolenia z samego siebie ?
Edytowane przez: "Snowman" kwi 11. 2019
16 Komentarzy
3,60zl za litr to tak srednio.
W Kauflandzie jest po 1,25 za litr, w butelce naturalnie.
Był ten 6pak w gazetce jakieś 2 tyg temu. Pewno coś na półce zostało od tamtego czasu.
dzonuejn11/04/2019 13:53

3,60zl za litr to tak srednio.


Nie wiem czy posiadasz odpowiednią wiedzę ale im mniejsze opakowanie tym wyższa cena za litr. Zakładam że zapewne nie jesteś obeznany z tematem i po raz kolejny twój komentarz to tylko krytyka.

Buty brzydkie, Pepsi za drogo, kurtka z plastiku. Czy ty w życiu jesteś z czegoś zadowolony oprócz zadowolenia z samego siebie ?
Edytowane przez: "Snowman" kwi 11. 2019
Jaki ma sens porównywanie butelki 2L z puszką 0,33 ? Bardzo fajna cena jak za puszkę.
BetPay7 min

Jaki ma sens porównywanie butelki 2L z puszką 0,33 ? Bardzo f …Jaki ma sens porównywanie butelki 2L z puszką 0,33 ? Bardzo fajna cena jak za puszkę.


Zgodzę się z tym stwierdzeniem że fajna cena jak za puszkę bo obecnie ceny Pepsi w puszce wąchają się od 1,49 do 1,99 w zależności od sklepu i lokalizacji (na wsi gdzie przeważnie jest jeden sklep i nie ma konkurencji to taka Pepsi kosztuje 1,99).
Już raczej nie wrócą czasy gdy normalna cena za puszkę Pepsi 0,33L wynosiła 1,49 a gdy była promocja to była po 0,99 zł.
Edytowane przez: "jacekm1985" kwi 11. 2019
fajna cena i dodatkowe amelinium
W sam raz żeby nie przesadzić z ilością chyba , ktoś piję jak otyli Amerykanie kilka litrów dziennie.
Snowman12 min

Nie wiem czy posiadasz odpowiednią wiedzę ale im mniejsze opakowanie tym w …Nie wiem czy posiadasz odpowiednią wiedzę ale im mniejsze opakowanie tym wyższa cena za litr. Zakładam że zapewne nie jesteś obeznany z tematem i po raz kolejny twój komentarz to tylko krytyka.Buty brzydkie, Pepsi za drogo, kurtka z plastiku. Czy ty w życiu jesteś z czegoś zadowolony oprócz zadowolenia z samego siebie ?


Jak dla mnie uwaga o cenie za litr jest ok. Kwestią wtórną są doznania spożywania (z ukierunkowaniem na wygazowywanie wielokrotnie otwieranej butli i ewentualną różnicą dla ludzi czujących różnicę smaku z racji opakowania)
Bardzo fajna okazja. Nie kazdy ma ochote wypic litra. Sam kupilem z dwa tygodnie temu ten pack. W sam raz jak ma ktos ochote na troche a nie pija tego czesto i duzo. Dla innych polecam tylko baniaki 2 litrowe.
Przydałoby się zdjęcie paragonu lub z czytnika z taką ceną.
cysiek156 min

Przydałoby się zdjęcie paragonu lub z czytnika z taką ceną.


Dołączyłbym paragon jakbym kupił ten 6-pak.
Nie kupiłem bo w Kauflandzie za 9.99 zł kupiłem 4-pak Pepsi 4x2L bo potrzebuję na jutro na "domówkę"
Mix1 g, 5 min

W Kauflandzie jest po 1,25 za litr, w butelce naturalnie.


Ale nie w puszkach
Zawsze mozna kupic butelke, wypić ile sie chce a resztę wylać. Może i tak wyjść taniej niz w puszce;)
Edytowane przez: "Mix" kwi 11. 2019
Mix8 min

Zawsze mozna kupic butelke, wypić ile sie chce a resztę wylać. Może i tak w …Zawsze mozna kupic butelke, wypić ile sie chce a resztę wylać. Może i tak wyjść taniej niz w puszce;)


Kto bogatemu zabroni
cysiek15kwi 11.

Przydałoby się zdjęcie paragonu lub z czytnika z taką ceną.


Sprawdziłem, prawda
2201627-eOfrW.jpg
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst