Niestety, ta okazja już wygasła
Pepsi 6 x 2L - Auchan
377° Zakończono

Pepsi 6 x 2L - Auchan

22
377° Zakończono
Pepsi 6 x 2L - Auchan
maj 6. 2019

Ta okazja już wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Od 7.05 do 15.05 6 pak pepsi za 14.89 w Auchan
Wychodzi 2.48 za jedną butelkę 2 litry

Promocja ogólnopolska
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka
Najlepsze komentarze
allium.sapiens06/05/2019 11:30

Jak ktoś lubi, niech pije nawet 12 l dziennie. Ale leczenie nadwagi z …Jak ktoś lubi, niech pije nawet 12 l dziennie. Ale leczenie nadwagi z innych przyczyn, niż genetyczne albo w wyniku samookaleczania się takimi smakołykami nie powinno być refundowane. Natura skutecznie wyselekcjonuje.Dokładnie! Tak samo jak leczenie chorych na raka, którzy zachorowali z przyczyn inne niż genetyczne. Leczenie kontuzji powstałych w wyniku sportu także. No i nie powinno być bezpłatnej opieki kobiet w ciąży - w końcu same sobie to zrobiły.

Mnie przekonałeś.
22 Komentarze
a ktoś wie czy pepsi max też?
oldzi1 min

a ktoś wie czy pepsi max też?


Chyba tylko „zwykła” przed chwila byłem w auchan i tylko taka co na zdjęciu mieli na szczycie wystawiona
Cena dobra, ale napój niekoniecznie zdrowy.
Niezła cena. Jakieś niecałe -50%.
Edytowane przez: "Khelgrin" maj 6. 2019
zona_moja06/05/2019 11:24

Cena dobra, ale napój niekoniecznie zdrowy.


Jak ktoś lubi, niech pije nawet 12 l dziennie. Ale leczenie nadwagi z innych przyczyn, niż genetyczne albo w wyniku samookaleczania się takimi smakołykami nie powinno być refundowane. Natura skutecznie wyselekcjonuje.
2285225-SazeM.jpg
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 6. 2019
oldzi06/05/2019 11:16

a ktoś wie czy pepsi max też?


W kaufie od czwartku będzie też max za 4x2L 9.99zł
allium.sapiens06/05/2019 11:30

Jak ktoś lubi, niech pije nawet 12 l dziennie. Ale leczenie nadwagi z …Jak ktoś lubi, niech pije nawet 12 l dziennie. Ale leczenie nadwagi z innych przyczyn, niż genetyczne albo w wyniku samookaleczania się takimi smakołykami nie powinno być refundowane. Natura skutecznie wyselekcjonuje.Dokładnie! Tak samo jak leczenie chorych na raka, którzy zachorowali z przyczyn inne niż genetyczne. Leczenie kontuzji powstałych w wyniku sportu także. No i nie powinno być bezpłatnej opieki kobiet w ciąży - w końcu same sobie to zrobiły.

Mnie przekonałeś.
1,24 PLN/litr vs 1,25 PLN/litr w Kaufie od czwartku.
Avatar
Usunięty116140
o kurła, biere!
sireplama06/05/2019 12:49

Dokładnie! Tak samo jak leczenie chorych na raka, którzy zachorowali z p …Dokładnie! Tak samo jak leczenie chorych na raka, którzy zachorowali z przyczyn inne niż genetyczne. Leczenie kontuzji powstałych w wyniku sportu także. No i nie powinno być bezpłatnej opieki kobiet w ciąży - w końcu same sobie to zrobiły.Mnie przekonałeś.


Albo jestes głupi albo celowo udajesz, że nie rozumiesz o co mi chodzi. Tak, choroby w 99% będące wynikiem świadomego szkodzenia swojemu organizmowi powinny być pokrywane wyłącznie z prywatnego ubezpieczenia. Nie chcę pracować i płacić składki i podatki na leczenie pijaków, grubasów czy anorektyków, bo jeden chce chlać całe życie, drugi całe życie żre i pije gówno a trzecia chciała być piękną modelka ale jej nie wyszło. A matka, której urodziło się dziecko z wada genetyczną i zapie4r$#$la koło niego całe życie dostanie 100 zł zasiłku, bo "budżet nie jest z gumy".

A co do kobiet w ciąży... jeśli twoja kobieta twierdzi, że "sama sobie to zrobiła" to chyba mi Cię nawet żal nie jest...
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 6. 2019
Całkowicie popieram.
allium.sapiens06/05/2019 14:14

Albo jestes głupi albo celowo udajesz, że nie rozumiesz o co mi chodzi. T …Albo jestes głupi albo celowo udajesz, że nie rozumiesz o co mi chodzi. Tak, choroby w 99% będące wynikiem świadomego szkodzenia swojemu organizmowi powinny być pokrywane wyłącznie z prywatnego ubezpieczenia. Nie chcę pracować i płacić składki i podatki na leczenie pijaków, grubasów czy anorektyków, bo jeden chce chlać całe życie, drugi całe życie żre i pije gówno a trzecia chciała być piękną modelka ale jej nie wyszło. A matka, której urodziło się dziecko z wada genetyczną i zapie4r$#$la koło niego całe życie dostanie 100 zł zasiłku, bo "budżet nie jest z gumy".A co do kobiet w ciąży... jeśli twoja kobieta twierdzi, że "sama sobie to zrobiła" to chyba mi Cię nawet żal nie jest...Po pierwsze nie jestem twoim ojcem więc sobie nie życzę byś się tak do mnie zwracał prostaczku.

Po drugie sportowcy sami się w końcu proszą o kontuzje, kobiety także świadomie (przynajmniej powinny) zachodzą w ciążę, także powinny one (i ojciec dziecka oczywiście) płacić za cała opiekę zdrowotną.

Także póki ci grubsi, palacze, samokaleczący się, sportowcy i ciężarne PŁACĄ składki zdrowotne to ich święte prawo by z pomocy medycznej móc skorzystać. No chyba, że nie - i wtedy żadne z nich skorzystać nie może. Albo uczciwie dla każdego albo uczciwie dla nikogo - a twój cenzus własnych kryteriów z d**y najlepiej niech wróci do miejsca swoich narodzin.
sireplama06/05/2019 15:38

Po pierwsze nie jestem twoim ojcem więc sobie nie życzę byś się tak do mnie …Po pierwsze nie jestem twoim ojcem więc sobie nie życzę byś się tak do mnie zwracał prostaczku.Po drugie sportowcy sami się w końcu proszą o kontuzje, kobiety także świadomie (przynajmniej powinny) zachodzą w ciążę, także powinny one (i ojciec dziecka oczywiście) płacić za cała opiekę zdrowotną.Także póki ci grubsi, palacze, samokaleczący się, sportowcy i ciężarne PŁACĄ składki zdrowotne to ich święte prawo by z pomocy medycznej móc skorzystać. No chyba, że nie - i wtedy żadne z nich skorzystać nie może. Albo uczciwie dla każdego albo uczciwie dla nikogo - a twój cenzus własnych kryteriów z d**y najlepiej niech wróci do miejsca swoich narodzin.


Ciąża to nie jest choroba, tak na wszelki wypadek Ci mówię, bo widzę, ze Twój "skomplikowany" umysł tego nie ogarnia i uparcie mieszasz to do chorób społecznych będących wynikiem ludzkiej głupoty.
Po wtóre: oczywiście, że ojcem moim nie jesteś, tym bardziej, że mój ojciec był wykształconym człowiekiem i takich bzdur by nie mówił. Po trzecie zaś: te wszystkie zapijaczone mordy tudzież otłuszczone od dziecka ogry są od zawsze na rentach socjalnych i nie płacą żadnych składek, a jeśli nawet to te składki nie pokrywają nawet procenta tego, co na nich trzeba wydać, żeby ich utrzymać przy życiu. I na to idą składki ludzi, którzy ciężko pracują i dbają o siebie. Zamiast skupiać się na pustej elokwencji zacznij myśleć nad tym, co piszesz. Najlepiej logicznie.
Edytowane przez: "allium.sapiens" maj 6. 2019
allium.sapiens06/05/2019 15:50

Ciąża to nie jest choroba, tak na wszelki wypadek Ci mówię, bo widzę, ze Tw …Ciąża to nie jest choroba, tak na wszelki wypadek Ci mówię, bo widzę, ze Twój "skomplikowany" umysł tego nie ogarnia i uparcie mieszasz to do chorób społecznych będących wynikiem ludzkiej głupoty.Po wtóre: ja do ojca się bym tak nie odezwał, tym bardziej, że mój ojciec był wykształconym człowiekiem i takich bzdur by nie mówił. Po trzecie zaś: te wszystkie zapijaczone mordy tudzież otłuszczone od dziecka ogry są od zawsze na rentach socjalnych i nie płacą żadnych składek, a jeśli nawet to te składki nie pokrywają nawet procenta tego, co na nich trzeba wydać, żeby ich utrzymać przy życiu. Zamiast skupiać się na pustej elokwencji zacznij myśleć nad tym, co piszesz. Najlepiej logicznie.O mój boże! Ciąża to nie choroba? Już to wiesz? Tak dzielnie sobie radzisz. Brawo. Jednak dlaczego WSZYSCY muszą ponosić koszta opieki medycznej kogoś kto świadomie wprowadził się w stan, gdy tej opieki potrzebuje? No takie właśnie debilizmy serwowałeś w tamtym pamiętnym wpisie. Człowiek czyta takie kretynizmy i czuje, że glejak mu rośnie w czaszce. Kto zapłaci za jego leczenie? Ty?!

Dodatkowo jeżeli uważasz, że wykształcenie jest jakąkolwiek barierą dla wygadywania bzdur to czeka cię trochę rozczarowań w życiu. Jednak nie będę cię dołował bo jeszcze się zniechęcisz i nie skończysz tego gimnazjum.

No i na koniec - czemu zapijaczone mordy? Zostańmy przy tych "grubasach", do których się zaplułeś w komentarzu do promocji słodkiego napoju. Skoro łażą i kupują raczej nietanie napoje, to pewnie pracują i płacą składki. Czyli NABYWAJĄ PRAWO do opieki medycznej! ZAPŁACILI ZA NIĄ! Rozumiesz to? Czy muszę ci to jakoś rozrysować? No chyba, że dalej się upierasz, że muszą zapłacić tyle składek co wymaga ich leczenie, to ja w takim razie powtórzę - co z osobami chorymi na raka? Co z kobietami w ciąży? Co z urazowcami? Czy oni zapłacili tyle składek by pokryć koszta ich leczenia?
sireplama06/05/2019 16:02

O mój boże! Ciąża to nie choroba? Już to wiesz? Tak dzielnie sobie radz …O mój boże! Ciąża to nie choroba? Już to wiesz? Tak dzielnie sobie radzisz. Brawo. Jednak dlaczego WSZYSCY muszą ponosić koszta opieki medycznej kogoś kto świadomie wprowadził się w stan, gdy tej opieki potrzebuje? No takie właśnie debilizmy serwowałeś w tamtym pamiętnym wpisie. Człowiek czyta takie kretynizmy i czuje, że glejak mu rośnie w czaszce. Kto zapłaci za jego leczenie? Ty?!Dodatkowo jeżeli uważasz, że wykształcenie jest jakąkolwiek barierą dla wygadywania bzdur to czeka cię trochę rozczarowań w życiu. Jednak nie będę cię dołował bo jeszcze się zniechęcisz i nie skończysz tego gimnazjum.No i na koniec - czemu zapijaczone mordy? Zostańmy przy tych "grubasach", do których się zaplułeś w komentarzu do promocji słodkiego napoju. Skoro łażą i kupują raczej nietanie napoje, to pewnie pracują i płacą składki. Czyli NABYWAJĄ PRAWO do opieki medycznej! ZAPŁACILI ZA NIĄ! Rozumiesz to? Czy muszę ci to jakoś rozrysować? No chyba, że dalej się upierasz, że muszą zapłacić tyle składek co wymaga ich leczenie, to ja w takim razie powtórzę - co z osobami chorymi na raka? Co z kobietami w ciąży? Co z urazowcami? Czy oni zapłacili tyle składek by pokryć koszta ich leczenia?


Po raz trzeci stawiasz ciążę na równi z choroba nowotworową, zatem nie będę już podejmował dalszych prób wytłumaczenia Ci czegokolwiek. Daremne.
allium.sapiens06/05/2019 16:25

Po raz trzeci stawiasz ciążę na równi z choroba nowotworową, zatem nie będę …Po raz trzeci stawiasz ciążę na równi z choroba nowotworową, zatem nie będę już podejmował dalszych prób wytłumaczenia Ci czegokolwiek. Daremne.cóż, ciężko wytłumaczyć coś co nie ma sensu ¯\\\_(ツ)\_/¯
sireplama06/05/2019 16:38

cóż, ciężko wytłumaczyć coś co nie ma sensu ¯\\\_(ツ)\_/¯


Sensu to nie ma zrównanie ciąży do choroby alkoholowej czy nowotworu tudzież nazywanie pepsi w cenie 1,30/litr "nietanim napojem". I nawet glejak w pustym łbie go temu nie nadaje. Bez odbioru /ignored/
allium.sapiens11 min

Sensu to nie ma zrównanie ciąży do choroby alkoholowej czy nowotworu tu …Sensu to nie ma zrównanie ciąży do choroby alkoholowej czy nowotworu tudzież nazywanie pepsi w cenie 1,30/litr "nietanim napojem". I nawet glejak w pustym łbie go temu nie nadaje. Bez odbioru /ignored/Ech... Dzieci.

Po uno - jesteś jedyną osobą piszącą cokolwiek, że ciąża = nowotwór, po due - tak - cola i pepsi nie są tanimi napojami (no, promocja 1,24 powiedzmy trochę zmiękcza to zdanie) po tre - to ty sprzedajesz jakieś niedorozwinięte teorie oparte wyłącznie na swoim widzimisię i jakimś #boldupy. Przyciśnięty zacząłeś strzelać inwektywami, uciekać rakiem, pisać jakieś niestworzone historie po czym fochnąłeś, że nikt cię nie rozumie bo nie potrafisz skonfrontować debilizmów, które piszesz, z rzeczywistością.
bad9 g, 55 min

W kaufie od czwartku będzie też max za 4x2L 9.99zł


Mój wybawca
Jeszcze brakuje 10pak x2l =D
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst