Niestety, ta okazja już wygasła
Pepsi 2L (czyli 1,34zł/L) @Auchan Łomianki
120° Zakończono

Pepsi 2L (czyli 1,34zł/L) @Auchan Łomianki

2,68zł4,88zł-45%Auchan Okazje
4
sie 1.Dostępność Ogólnopolska

Ta okazja wygasła. Oto kilka opcji, które mogą Cię zainteresować:

Dobra cena Pepsi bez narzuconej ilości typu 4-pack
Aktualizacje społecznościowe
Auchan OkazjeAuchan gazetka

Grupy

4 Komentarze
Kupiłem przed chwilą w Kauflandzie za 2,69 zł też 2L
Akurat jestem w tym Auchan xd Poczekam jednak na jutro Coca cola
Edytowane przez: "lukaa" sie 1.
Nie rozumie tego przeliczania na cena/litr.

Czy jeśli wg tych wyliczeń wyjdzie że Pepsi w puszce jest średnio 3 razy droższa w przeliczeniu cena/litr to oznacza że nikt jej nie kupi ? Kupi bo jeśli ktoś chce się tylko napić, to kupując 2l tak czy siak przepłaca. Dlaczego? Bo płaci prawie 3 zł żeby się napić , zamiast 1.3 za puszkę. Każdy zakup uwarunkowany jest aktualnym zapotrzebowaniem. Po co zatem przelicznik ?
Edytowane przez: "Snowman" sie 1.
Snowman01/08/2019 18:20

Nie rozumie tego przeliczania na cena/litr.Czy jeśli wg tych wyliczeń w …Nie rozumie tego przeliczania na cena/litr.Czy jeśli wg tych wyliczeń wyjdzie że Pepsi w puszce jest średnio 3 razy droższa w przeliczeniu cena/litr to oznacza że nikt jej nie kupi ? Kupi bo jeśli ktoś chce się tylko napić, to kupując 2l tak czy siak przepłaca. Dlaczego? Bo płaci prawie 3 zł żeby się napić , zamiast 1.3 za puszkę. Każdy zakup uwarunkowany jest aktualnym zapotrzebowaniem. Po co zatem przelicznik ?


Z prostych względów bo sklepy się wycwanily zamiast 2 l masz nagle 1,8 l lub 1,75 l poza tym takie prawo że muszą podawać cenę za litr lub chyba 1kg jeśli to nie napój. Poza tym czasami są fajne promocje na małe litraze np 1 litr i warto znać cenę mniej więcej za litr napoju w promocji by ocenić czy promocja jest rzeczywista i opłacalna czy może podbili cenę i zrobili rabat nagle.
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst