Niestety, ta okazja już wygasła
Pepsi 1,25 L za 2 zł w Lidlu
97° Zakończono

Pepsi 1,25 L za 2 zł w Lidlu

12
sie 3. 2016
W ramach okazji za 2 zł w Lidlu można kupić w tej cenie 1,25 L Pepsi.
Aktualizacje społecznościowe
Lidl OkazjeLidl gazetka

Grupy

12 Komentarzy
Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 litr.
Ostatnio w tesco 2x 1.8L za 4,49 (3,99 z kartą clubcard) co daje odpowiednio 1,25 zł za litr (a z CC daje 1,11 zł za litr).
Tutaj mamy 1.6 zł za litr. Czy to taka świetna oferta? Raczej tyle normalnie kosztuje.
Ktoś może powiedzieć, dobrze ale tutaj mamy mniejszą butelkę i się szybciej wypije mniej wygazuje itd...ale to już prywatne preferencje.
Wg mnie oferta słaba.
pepp3r03/08/2016 11:01

Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 …Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 litr.Ostatnio w tesco 2x 1.8L za 4,49 (3,99 z kartą clubcard) co daje odpowiednio 1,25 zł za litr (a z CC daje 1,11 zł za litr).Tutaj mamy 1.6 zł za litr. Czy to taka świetna oferta? Raczej tyle normalnie kosztuje.Ktoś może powiedzieć, dobrze ale tutaj mamy mniejszą butelkę i się szybciej wypije mniej wygazuje itd...ale to już prywatne preferencje.Wg mnie oferta słaba.




nigdy (albo prawie nigdy) nie znajdziesz małych butelek w cenach ~1,25l. poza tym takie ceny są tylko w 2/4/8-pakach.
w przypadku małych butelek wszystko w granicach ~1,5zł/l to bardzo dobra cena.

promocja nie jest zabójcza, ale nie jest słaba.
Fool03/08/2016 11:04

nigdy (albo prawie nigdy) nie znajdziesz małych butelek w cenach ~1,25l. … nigdy (albo prawie nigdy) nie znajdziesz małych butelek w cenach ~1,25l. poza tym takie ceny są tylko w 2/4/8-pakach.w przypadku małych butelek wszystko w granicach ~1,5zł/l to bardzo dobra cena.promocja nie jest zabójcza, ale nie jest słaba.


Czy 1.25 L to mała butelka? Moim zdaniem nie.
pepp3rsie 3. 2016

Czy 1.25 L to mała butelka? Moim zdaniem nie.



to też prawda. ogólnie, na teraz, 2x0,85l z biedronki jest lepszym dealem.
Avatar
Usunięty15518
Dokładnie, przez ostatnie 2 lata w Lidlu praktycznie nic się nie opłaca kupować. Do tego stada Januszy obrzydzają każdy zakup, nie zamierzam bić się o karpia.
mam wrażenie że obecnie sprzedawane pepsi to jakiś ściek
kilka lat temu pepsi smakowało o niebo lepiej
nie wiem z czego to wynika ale tak jest
mmxvsie 3. 2016

mam wrażenie że obecnie sprzedawane pepsi to jakiś ściekkilka lat temu pep …mam wrażenie że obecnie sprzedawane pepsi to jakiś ściekkilka lat temu pepsi smakowało o niebo lepiejnie wiem z czego to wynika ale tak jest


Ciężko powiedzieć... wiem że puszka to coś innego,
ale ostatnio byłem uczestnikiem wyzwanie smaku z pepsi i nie wiedząc która cola to która wybrałem pepsi a nie coca cola.
Biedronce pepsi wychodzi 1.10 za litr w mniejszej butelce
EMBARRASSEDsie 3. 2016

Biedronce pepsi wychodzi 1.10 za litr w mniejszej butelce


W biedronce jest 2.49 za 2 x 0,85 L -> co daje 2,49 zł/ 1,7 L = 1,46 zł / L.
Chyba, że jest jeszcze jakaś inna oferta.
pepp3r03/08/2016 11:01

Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 …Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 litr.Ostatnio w tesco 2x 1.8L za 4,49 (3,99 z kartą clubcard) co daje odpowiednio 1,25 zł za litr (a z CC daje 1,11 zł za litr).Tutaj mamy 1.6 zł za litr. Czy to taka świetna oferta? Raczej tyle normalnie kosztuje.Ktoś może powiedzieć, dobrze ale tutaj mamy mniejszą butelkę i się szybciej wypije mniej wygazuje itd...ale to już prywatne preferencje.Wg mnie oferta słaba.

​w Tesco tanio pepsi z cc do dzisiaj zgadzam się z tym co piszesz i tak robię , szynki za 100g itp wystarczy 0 dodać
Bartolini03/08/2016 13:01

​w Tesco tanio pepsi z cc do dzisiaj zgadzam się z tym co piszesz i ta … ​w Tesco tanio pepsi z cc do dzisiaj zgadzam się z tym co piszesz i tak robię , szynki za 100g itp wystarczy 0 dodać


Ja też tak robię wszystko przeliczam na odpowiednią gramaturę. Ostatnio w tesco jakieś musli. 2.99 vs 4,49, jedne miały 200 gramów drugie 440 gramów.
Dodatkowo chyba jestem cebularz na maksa, ale sprawdzałem metraż rolek papieru toaletowego czy ręczników kuchennych...
Edytowane przez: "pepp3r" sie 3. 2016
pepp3rsie 3. 2016

Ja też tak robię wszystko przeliczam na odpowiednią gramaturę. Ostatnio w t …Ja też tak robię wszystko przeliczam na odpowiednią gramaturę. Ostatnio w tesco jakieś musli. 2.99 vs 4,49, jedne miały 200 gramów drugie 440 gramów. Dodatkowo chyba jestem cebularz na maksa, ale sprawdzałem metraż rolek papieru toaletowego czy ręczników kuchennych...

​bogaty ten co oszczędza tak mi wpojono za dzieciaka
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst