97°
Zakończone
Pepsi 1,25 L za 2 zł w Lidlu
12 Komentarzy

Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 litr.
Ostatnio w tesco 2x 1.8L za 4,49 (3,99 z kartą clubcard) co daje odpowiednio 1,25 zł za litr (a z CC daje 1,11 zł za litr).
Tutaj mamy 1.6 zł za litr. Czy to taka świetna oferta? Raczej tyle normalnie kosztuje.
Ktoś może powiedzieć, dobrze ale tutaj mamy mniejszą butelkę i się szybciej wypije mniej wygazuje itd...ale to już prywatne preferencje.
Wg mnie oferta słaba.

pepp3rSie 3.

Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 litr.Ostatnio w tesco 2x 1.8L za 4,49 (3,99 z kartą clubcard) co daje odpowiednio 1,25 zł za litr (a z CC daje 1,11 zł za litr).Tutaj mamy 1.6 zł za litr. Czy to taka świetna oferta? Raczej tyle normalnie kosztuje.Ktoś może powiedzieć, dobrze ale tutaj mamy mniejszą butelkę i się szybciej wypije mniej wygazuje itd...ale to już prywatne preferencje.Wg mnie oferta słaba.




nigdy (albo prawie nigdy) nie znajdziesz małych butelek w cenach ~1,25l. poza tym takie ceny są tylko w 2/4/8-pakach.
w przypadku małych butelek wszystko w granicach ~1,5zł/l to bardzo dobra cena.

promocja nie jest zabójcza, ale nie jest słaba.

FoolSie 3.

nigdy (albo prawie nigdy) nie znajdziesz małych butelek w cenach ~1,25l. poza tym takie ceny są tylko w 2/4/8-pakach.w przypadku małych butelek wszystko w granicach ~1,5zł/l to bardzo dobra cena.promocja nie jest zabójcza, ale nie jest słaba.


Czy 1.25 L to mała butelka? Moim zdaniem nie.

pepp3r2 min

Czy 1.25 L to mała butelka? Moim zdaniem nie.



to też prawda. ogólnie, na teraz, 2x0,85l z biedronki jest lepszym dealem.

Avatar

Usunięty15518

Dokładnie, przez ostatnie 2 lata w Lidlu praktycznie nic się nie opłaca kupować. Do tego stada Januszy obrzydzają każdy zakup, nie zamierzam bić się o karpia.

mam wrażenie że obecnie sprzedawane pepsi to jakiś ściek
kilka lat temu pepsi smakowało o niebo lepiej
nie wiem z czego to wynika ale tak jest

mmxvSie 3.

mam wrażenie że obecnie sprzedawane pepsi to jakiś ściekkilka lat temu pepsi smakowało o niebo lepiejnie wiem z czego to wynika ale tak jest


Ciężko powiedzieć... wiem że puszka to coś innego,
ale ostatnio byłem uczestnikiem wyzwanie smaku z pepsi i nie wiedząc która cola to która wybrałem pepsi a nie coca cola.

Biedronce pepsi wychodzi 1.10 za litr w mniejszej butelce

reklamy22094 min

Biedronce pepsi wychodzi 1.10 za litr w mniejszej butelce


W biedronce jest 2.49 za 2 x 0,85 L -> co daje 2,49 zł/ 1,7 L = 1,46 zł / L.
Chyba, że jest jeszcze jakaś inna oferta.

pepp3rSie 3.

Moim zdaniem oferta marna. Zacznijcie ludzie przeliczać ile kosztuje 1 litr.Ostatnio w tesco 2x 1.8L za 4,49 (3,99 z kartą clubcard) co daje odpowiednio 1,25 zł za litr (a z CC daje 1,11 zł za litr).Tutaj mamy 1.6 zł za litr. Czy to taka świetna oferta? Raczej tyle normalnie kosztuje.Ktoś może powiedzieć, dobrze ale tutaj mamy mniejszą butelkę i się szybciej wypije mniej wygazuje itd...ale to już prywatne preferencje.Wg mnie oferta słaba.

​w Tesco tanio pepsi z cc do dzisiaj zgadzam się z tym co piszesz i tak robię , szynki za 100g itp wystarczy 0 dodać

BartoliniSie 3.

​w Tesco tanio pepsi z cc do dzisiaj zgadzam się z tym co piszesz i tak robię , szynki za 100g itp wystarczy 0 dodać


Ja też tak robię wszystko przeliczam na odpowiednią gramaturę. Ostatnio w tesco jakieś musli. 2.99 vs 4,49, jedne miały 200 gramów drugie 440 gramów.
Dodatkowo chyba jestem cebularz na maksa, ale sprawdzałem metraż rolek papieru toaletowego czy ręczników kuchennych...
Edytowane przez: "pepp3r" Wrz 9.

pepp3rSie 3.

Ja też tak robię wszystko przeliczam na odpowiednią gramaturę. Ostatnio w tesco jakieś musli. 2.99 vs 4,49, jedne miały 200 gramów drugie 440 gramów. Dodatkowo chyba jestem cebularz na maksa, ale sprawdzałem metraż rolek papieru toaletowego czy ręczników kuchennych...

​bogaty ten co oszczędza tak mi wpojono za dzieciaka

Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst