186°
Zakończono
Pendrive Samsung 16GB BAR, USB 3.0, za 27,99zł+ darmowa dostawa do Salonu @ X-Kom
Pendrive Samsung 16GB BAR, USB 3.0, za 27,99zł+ darmowa dostawa do Salonu @ X-Kom

Pendrive Samsung 16GB BAR, USB 3.0, za 27,99zł+ darmowa dostawa do Salonu @ X-Kom

Pepper
W promocji dnia znajdziecie dziś pendrive Samsunga z gwarancją (producenta) aż na 60 miesięcy
Pendrive marki Samsung wykonany z metalu, a dodatkowo: wodoodporny, wstrząsoodporny, odporny na działanie magnesu, temperatury i promieni rentgenowskich.

Spoecyfikacja:
  • Pojemność 16GB
  • Podłączenie do komputera: USB 3.0 (USB 3.1 Gen1)
  • Pojemność: 16 GB
  • Szybkość odczytu [MB/s]: 130

Cena na dziś to 27,99zł.
Produkt można odbrać w Salonie bez ponoszenia zbędnych kosztów za przesyłkę.

7 Komentarzy

kurcze, mają też fajną cenę tego pendrive ale 64gb - 73zł. opinia mnie ciut zniechęciła:
"Pamięć zgrabna i szybka. Kupiłem w promocji, ale 119 zł to za dużo. Prawie go nie używałem, raptem 6 razy przekładałem go między Konsolą i PC. To wystarczyło aby srebrna warstwa zeszła jak folia z opakowania. Troch się zawiodłem, liczyłem na nie zniszczalność tego Pandrive"


dominusekKwi 20.

kurcze, mają też fajną cenę tego pendrive ale 64gb - 73zł. opinia mnie ciut zniechęciła:"Pamięć zgrabna i szybka. Kupiłem w promocji, ale 119 zł to za dużo. Prawie go nie używałem, raptem 6 razy przekładałem go między Konsolą i PC. To wystarczyło aby srebrna warstwa zeszła jak folia z opakowania. Troch się zawiodłem, liczyłem na nie zniszczalność tego Pandrive"

​Wziąłbym tego 64GB, ale po tej opinii rezygnuję

aro84kwi 20. 2016

​Wziąłbym tego 64GB, ale po tej opinii rezygnujęno i ja, ponieważ noszę przy kluczach. Mam obecnie metalowy pen, ale 16gb DataTravelerkingstona 2.0 i jest w całości z metalu. ten chyba jest metalizowany sądząc po opinii. @aro84 zobacz na tego 64 kingstona za 75.
Avatar

Usunięty5246

dominusekKwi 20.

no i ja, ponieważ noszę przy kluczach. Mam obecnie metalowy pen, ale 16gb DataTravelerkingstona 2.0 i jest w całości z metalu. ten chyba jest metalizowany sądząc po opinii. @aro84 zobacz na tego 64 kingstona za 75.


Dokładnie. Nie da się go używać

amazon.com/Sam…FAW Na amazonie ludzie piszą że to metal. Jest wypolerowany więc łatwo się rysuje, nawet od wkładania do portu USB. Mam metalowego Kingstona który także jest cały porysowany mimo tego że jest matowy więc po prostu trzeba z tym żyć

Jak da radę jako otwieracz do butelek to biorę

W ElektronicznymSwiecie (Sferis) aktualnie 29,50 - bez żadnych promocji - tylko trzeba gwarancję dogadać bo 2 lata (Samsung daje 5). Jak zwykle ludzie się rzucili na mięso nie dlatego, że na prawdę potrzebują ale że OGROMNIASTA obniżka aż z 44zł - ale to dobrze, będzie można za niedługo poczytać komentarze np. o schodzącej farbie...
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst