Pendrive Lexar JumpDrive S45 128GB (USB 3.0) za ~115zł @ Amazon
472°Zakończono

Pendrive Lexar JumpDrive S45 128GB (USB 3.0) za ~115zł @ Amazon

33
sie 11. 2017
Pendrive Lexar JumpDrive s45 o pojemności 128GB zamówimy w niemieckim Amazonie za 26,88€ czyli za około 115zł.

Pendrive obsługuje USB 3.0.

Aby uzyskać darmową dostawę musimy dodać do naszego zamówienia przedmioty, które wraz z pendrivem dadzą nam kwotę końcową 39€. Najlepiej dodać zapychacz np. tą mapę (3 sztuki). Po wysyłce pendrive, mapy możemy anulować, a nasza karta płatnicza nie zostanie obiciążona dodatkowym kosztem wysyłki.
Aktualizacje społecznościowe
Amazon OkazjeAmazon promocje

Grupy

33 Komentarze
Za tą samą cenę w emagu lub w sferis (z kuponem za newsletter) można mieć Patriot Supersonic RAGE XT 64GB USB3.0 który jest szybszy, wysuwany (nie trzeba się martwić o zgubienie wtyczki) i większy (nie tak łatwo zgubić samego pena)

Edit
Sorry, nie zwróciłem uwagi że to 128...
Edytowane przez: "Kelevra1902" sie 11. 2017
maras75sie 11. 2017

Za tą samą cenę w emagu lub w sferis (z kuponem za newsletter) można mieć P …Za tą samą cenę w emagu lub w sferis (z kuponem za newsletter) można mieć Patriot Supersonic RAGE XT 64GB USB3.0 który jest szybszy, wysuwany (nie trzeba się martwić o zgubienie wtyczki) i większy (nie tak łatwo zgubić samego pena)EditSorry, nie zwróciłem uwagi że to 128...

Aha czyli 2x mniejszy pen w tej samej cenie to jest Twoim zdaniem promocja...
maras75sie 11. 2017

Za tą samą cenę w emagu lub w sferis (z kuponem za newsletter) można mieć P …Za tą samą cenę w emagu lub w sferis (z kuponem za newsletter) można mieć Patriot Supersonic RAGE XT 64GB USB3.0 który jest szybszy, wysuwany (nie trzeba się martwić o zgubienie wtyczki) i większy (nie tak łatwo zgubić samego pena)


Ale ma 2x mniejszą pojemność... Jak ktoś potrzebuje czegoś dużego (jak ja), to jednak jest różnica.

Przy tym Lexarze martwi mnie tylko duża ilość pojedynczych gwiazdek na amazonie. Przeglądam testy aktualnie, żeby lepiej się zorientować. Czy ktoś z pepperowiczów ma i używa tego pena?

I jaka tu jest gwarancja, bo jakoś nie widzę nigdzie informacji (choć mój Niemiecki trochę "zardzewiał" przez kilka lat nieużywania)?
Do odczytu 150 MB / zapis 45 MB / s - całkiem dobre parametry a cena w Polsce na A to 170zł - więc brać i dziękować za namiar :-)
Edytowane przez: "VEN" sie 11. 2017
Przecież zedytowalem... <Facepalm>
JimmyDsie 11. 2017

Ale ma 2x mniejszą pojemność... Jak ktoś potrzebuje czegoś dużego (jak ja), …Ale ma 2x mniejszą pojemność... Jak ktoś potrzebuje czegoś dużego (jak ja), to jednak jest różnica.Przy tym Lexarze martwi mnie tylko duża ilość pojedynczych gwiazdek na amazonie. Przeglądam testy aktualnie, żeby lepiej się zorientować. Czy ktoś z pepperowiczów ma i używa tego pena?I jaka tu jest gwarancja, bo jakoś nie widzę nigdzie informacji (choć mój Niemiecki trochę "zardzewiał" przez kilka lat nieużywania)?


Masz dwuletnią rękojmię.
IMHO, naprawdę dobra cena.
Oferta dobra ale kijowe opinie. psuje sie niemilosiernie albo wadliwa seria.
Okotasie 11. 2017

Oferta dobra ale kijowe opinie. psuje sie niemilosiernie albo wadliwa …Oferta dobra ale kijowe opinie. psuje sie niemilosiernie albo wadliwa seria.


Też mnie to zastanawiało, aż zacząłem dokładnie wnikać w komentarze. Wygląda na to, że Amazon skleja ze sobą komentarze tego samego modelu, ale o różnych pojemnościach. Wygląda na to, że głównie padają 64 GB. Chyba się skuszę na tego malucha. Jak nawali, od czego jest gwarancja Amazonu
@Kaban Chciałbym zapytać, co mam wybrać przy zamawianiu:

Wybierz preferencję dostawy:
1. Grupuj przedmioty w jak najmniejszej liczbie dostaw
2. Chcę otrzymać zamówione przedmioty wcześniej. Wyślij przedmioty w miarę dostępności. (z dopłatą)

1 czy 2? Przy wyborze pierwszego wyślą tak, jak opisałeś? Bo przy wyborze 2. dolicza opłatę i to dużą!
JimmyDsie 11. 2017

@Kaban Chciałbym zapytać, co mam wybrać przy zamawianiu:Wybierz pr …@Kaban Chciałbym zapytać, co mam wybrać przy zamawianiu:Wybierz preferencję dostawy:1. Grupuj przedmioty w jak najmniejszej liczbie dostaw2. Chcę otrzymać zamówione przedmioty wcześniej. Wyślij przedmioty w miarę dostępności. (z dopłatą)1 czy 2? Przy wyborze pierwszego wyślą tak, jak opisałeś? Bo przy wyborze 2. dolicza opłatę i to dużą!

Też miałem tę zagwozdkę, więc po prostu kupiłem dwa pendrajwy...
@JimmyD Grupuj przedmioty. To co jest dostępne i tak wysyłają od razu
Fajny, tylko nasuwa się pytanie - po co mi 128 GB.:D
Dario666sie 11. 2017

Fajny, tylko nasuwa się pytanie - po co mi 128 GB.:D


na pornusy, jak to po co?
Dario666sie 11. 2017

Fajny, tylko nasuwa się pytanie - po co mi 128 GB.:D


Podepniesz pod router i bedziesz miał mini chmurkę :-)
Nie miałem ale odradzam, te super małe pendrive'y często mają powazne problemy z przegrzewaniem. Już od samego przebywania w gnieździe są mocno nagrzane, a gdy rozpoczyna się proces kopiowania/nagrywania to jest rzeźnia. Nie oszukujmy się, nie kupuje się takiej pojemności, żeby robić krótkie sesje po 1,5GB
A do tunera na 2h nagrywania, to już w ogóle jest nieporozumienie.
W radiu samochodowym występowały regularne problemy przy długotrwałym odtwarzaniu w innym mini modelu.
Edytowane przez: "3majsiemaciek" sie 11. 2017
Zdecydowanie odradzam! Mam go i niestety nie nadaje się do zainstalowania na nim systemu. Pendrive mimo że w tesrtach wypada całkiem OK, co jakiś czas zawiesza się i transfer spada na kilka sekund praktycznie do zera. Może wynika to z tego że bardzo się grzeje?
szuwarsie 11. 2017

Zdecydowanie odradzam! Mam go i niestety nie nadaje się do zainstalowania …Zdecydowanie odradzam! Mam go i niestety nie nadaje się do zainstalowania na nim systemu. Pendrive mimo że w tesrtach wypada całkiem OK, co jakiś czas zawiesza się i transfer spada na kilka sekund praktycznie do zera. Może wynika to z tego że bardzo się grzeje?


Zamówiłem go dokładnie w tym celu, bo znalazłem opinie w necie, że dobrze się sprawdza. Trochę mnie zmartwiłeś swoim wpisem

Gdyby te zwiechy były spowodowane faktycznie grzaniem, można by spróbować dodać radiator. Trochę głupie rozwiązanie, ale wala mi się tego sporo. A że się łatwo rozbiera, to może nawet dałoby się zachować gwarancję. Sorki, nie "łatwo się rozbiera", a wg niektórych opinii, wręcz się rozpada.
Zobaczymy, jak przyjdzie

A mogę jeszcze dopytać, bo napisałeś "co jakiś czas", tzn. jak często?
I jak używasz systemu? Praca biurowa, multimedia, net, gry? Różne czynności mają różne zapotrzebowanie na zapis/odczyt.
Edytowane przez: "JimmyD" sie 12. 2017
I wychodzi na to że moja propozycja z pierwszego posta wcale nie wypada tak źle
@Kaban Dostałem info, że pendrive został wysłany. Czy już w tym momencie można anulować mapy, czy czekać na dostawę pena?

Trochę mnie zdziwiło, że ma być dostarczony dopiero 31 sierpnia. Macie większe doświadczenie przy zakupach z Amazona. Jest szansa, że dojdzie wcześniej?
Prześlij Komentarz
Avatar
@
    Tekst